tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 10´e kadar. Toplam 10 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı kevser is on a distinguished road kevser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

25 ocak imza gününe gidemeyenler :):)

üstünden çok çok uzun zaman geçmiş olsada sizinle paylaşmak istediğim harika bi anım var.25 ocak imza gününü görünce aklıma geldi anlatmak
    tarih 4 Ocak 2008 tarkanın imza günü var biliyosunuz sabahın köründe abimide aldım zorla gittik hava da kötüydü biliyosunuz zaten ertelendi azcık bir gözyaşıyla 25 ocağı beklemeye başladım.O gün geldi ve aynı gün karne alma günüydü malesef annem de eve gel gitme imza gününe dedi bende dinledim işte annemi iyikide dinlemişim diğer akşam haberlerde izleyince olanları tam 2 gün ağladım ve sürekli anneme senin yüzünden demeye başladım annem dayanamadı tabi ağlamama üzülmeme hitti aramış anlatmış böyle böyle ...
    sağolsun orda çalışan melekler meleği bitanecik esra ablacımda demiş tamam ayarlarız bişeyler 31 ocakta benim doğum günüm olduğundan bana bi hediye yollamak istemiş ve yolladı da.tam hediye geldiği sırada bende eve geldim paketin üzerinde hitt produksiyon yazdığını görünce şok oldum tabi hemen açtım paketi bi mektup vardı tarkandan değil tabiki esra abla yazmış bana birde adıma imzalı bi albüm saat 13.24 tü:D aldığım en güzel doğum günü hediyesiydi bu ve bu yaz ki harbiye konserlerine gitmemi sağlayan yine esra abladır yani eğer imza gününe gitseydim bunların hiçbiri olmayacaktı(her işte bi hayır varmış yani) tabi en şanslı annem o esra ablayı aradığında o da tarkanı aramış ve annem konuşmalarını duymuş işte böyle
    gereksiz ve eski bi anı belki ama paylaşmak istedim işte
    Such a lonely day
    And its mine
    A day that I'm glad I survived

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    bençe çok süper bi anı iyi ki paylaşmışsın ne yapsam bende mi anneme aratsam hitt iii:)

Konserde En Önde herseyim is on a distinguished road herseyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    cok guzell :) ne guzell bir ani ;)

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    çok güzel bir anı.bizimle paylaştığın için teşekkürler.tarkanımın kaendisi nasıl düşünceli ise etrafındaki çalışanlarda aynıymış tarkanıma da bu yakışır
    tarkanım aybenizim

Tarkan Aşığı kevser is on a distinguished road kevser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    önce iki gün kadar ağlayıp annenize senin yüzünden oldu demeniz lazım :)
    sonra anneniz yapar emin olun ama her çalışan aynı değil bunu söyliyim esra abla izne fln çıktığında telefonu açan kız döver gibi konuşuyo:):)
    Such a lonely day
    And its mine
    A day that I'm glad I survived

Metamorfoz prenses_elaa is on a distinguished road prenses_elaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ne güzelllllllllll ama benim annemin aklına ile delmez böyle bişey

Tarkancı diLosh is on a distinguished road diLosh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    aynen ben aneme sölesem böle beni odaya kapatr baöğür istediin kadar şmdi der :D hayatta aklına qelmez böle incelik ='( çok şanslısn (=

Aktif Üye siboss1992 is on a distinguished road siboss1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    evet ya.. benim annemin gelir ama nereyi aricani bilmez..
    süper ani canim..

Tarkancı angelboyy23 is on a distinguished road angelboyy23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    vay be darısı başımıza..ama izmire gelmiyo ki hiç..:(

Sıkı Takipçi didar is on a distinguished road didar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    gerçekten çok güzel bir anıydı.darısı bizim başımıza.böyle bişey olsa annemin hiç aklına gelmez böyle bişey.senin annen yine düşünmüş seni aramış.ahh ahh nerde bizde böyle anne.