tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
41 den 48´e kadar. Toplam 48 Sayfa bulundu
    Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Michael hayranı olurdum ki zaten öyleyim:), onun dşında manga , teoman, emre aydını daha çok dinlerdim herhalde.

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    kimseyle işim olmaz

Metamorfoz Bakinka will become famous soon enough Bakinka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    kimsenin hayranı olmazdım ben ...

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Sezen Aksu,Bülent Ortaçgil,Vega,Şebnem Ferah,Kargo,Hümeyra,Barış Manço,Jehan Barbur,Sertab Erener,Hande Yener,Umay Umay,Yeni Türkü,Ajda Pekkan,Aşkın Nur Yengi,Cem Adrian,Nazan Öncel,M.F.Ö,Rashit,İlhan İrem,Yaşar Kurt,Teoman,Deniz Arcak..

Hepsine hayranım.İyi müzik yaptıkları için..
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Bence yildizlar(cakmalar istisna!) dogdugu gibi isiklarini belli ederler ve hep siradisilar hep baskalarindan farklilar..TARKAN da oyle..
    Bu yuzden bir az farkli bakiyorum konuya ve dusunuyorum ki Tarkan oyle ya da boyle muhakkak kesfedilirdi - belki bu muzik alani olmazdi -ama bir sekilde kendini ifade etmis olurdu..Cunki onun dogusdan farkli isiga farkli misyona sahip bir kisilik olduguna inaniyorum..Muzisyen olmasaydi guzel bir ressam olurdu ve ya sair olurdu ya da muhendis olurdu yahut sahane mimarlik calismalarina imza atardi.. Yine de onde olurdu lider olurdu..
    O zaman ben de muzik dinlerdim dinlemesine cunki muzik ruhuimu besliyor fakat sanata ve ya siire asik olurdum.. ((:
    Anlayacaginiz yine "arar bulur izini .." "zir deli"ler gibi Tarkan'a hayran olurdium.. :))

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    gercekten zor bir soruu buu...tabiki de sevdigim sanatcilar var amaa piyasada suan bulunan kimsenin hayrani olmazdim herhaldee..ancak yine tarkan gibiii bütün avrupada sevilmis basarili biri olsaydi yine onun hayrani olurdum

Metamorfoz pdrlütfiye is a jewel in the rough pdrlütfiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ben taaa çocukluğumdan bu yana tarkanla beslendiğim için müzik sevdam onunla başladı. bu yüzden, tarkan olmasaydı kimseye hayran olamazdım. bırakın hayranlığı belki hiç müzikle ilgim bile olmazdı... iyi ki keşfedilmiş... ona bu duyguları hissetmemi sağlayana sonsuz teşekkürler...

Dudu Dilli Dogancan_Bay has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    15
    Tarkan Keşfedilmeseydi Mustafa Sandal Olurdu Bence :)