tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 68 Sayfa bulundu
    Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Benim beğenmediğim,herkes bildiği için de yukarıda yazmadığım tek yönü kapağı.Ona da daha fazla değinmeye gerek yok zaten,devilscream söylemiş.
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    demekki tarkan 2ay çalışıp çıkaracağı albüm satmaz demek oluyo onumu anlıyorum.çünkü tarkanın en kısa çalıştığı proje oldu bu

Yasaklı x_y_z is on a distinguished road x_y_z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    "Uyan"i nasil buldunuz ?Maalesef bulamadim,aradim aradim yok yok yok..Cok sevdigim bir tanidigim vesilesi ile dinledim..sarkinin nakarati cok güzel..diger versiyonlari dinlemedim,o yüzden tam bir yorum yapmak istemiyorum,ama kapak resmi bile yeni olmayan cd'ye parantez icinde belirtiyorum (gereginden cooook fazla) para vermek beni pek zorladi..
    maalesef albümü almadim,almayi da düsünmüyorum :)
    saygilar..

Metamorfoz dudu will become famous soon enough dudu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bence süper olmuş ellerine sağlık

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    şarkı mükemmel olmuş elbette :D:D

HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Albümün kapağı yeni olmayabilir. Fakat Tarkan'ın anlatmak istediği temaya son derece uygun bir resim. Çöl gibi çorak bir yerde çekilen resimde, Tarkan'ın duruşu parmak basılmak istenen yarayı çok güzel özetliyor. Tabii ki yeni resimler de çekildi. Bunlar dergide mevcut zaten. Ama kapak olarak Tarkan bu resmi uygun gördüyse, içlenmemek lazım. Çünkü amaca çok uygun bir resim.

Ayrıca şarkı hakkındaki olumsuz hiç bir eleştiriye katılmıyorum. Hiç birimiz notaları Tarkan, Orhan Gencebay, Ozan Çolakoğlu, Murat Matthew Erdem, Barış Büyük, Mehmet Akatay kadar bilmiyoruz. Bir de sırf kapak resmi yeni değil diye "albümü almayacam" demek, Tarkan'ın doğa için bunca ter dökmesinden zerre kadar pay çıkarmamak demektir. Albüm resmi olmasada, şarkı insan kulağıyla dinlenilmeyecek kadar kötü olsada bu dergiyi alacaktım. Çünkü doğanın buna ihtiyacı var.

Anadolu'nun varoş diye tabir edilen yerlerinde türkü dinlenir, türkü söylenir. Saz çalmayı bilmeyen yoktur. Herkes birbirine saz dersleri verir. Şarkının türkü formatında olması ve sazın bolca kullanılması okula bile gitmemiş insanların dikkatini çok çabuk çekecektir. Bu anlamda Tarkan çok akıllıca davranmıştır. Bilmem dikkatinizi çekti mi? Sorma kalbim'de Türk sanat müziği formatında bir besteye söz yazan Tarkan, bu defa türkü tadında bir beste yapmış. Yani isterse her dalda beste yapabiliyor. Bu yetenekli adamı alkışlamak lazım.
    Tarkancoll Fanclub Yönetimi

Metamorfoz tarkantutkunu is on a distinguished road tarkantutkunu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    sözleride şarkıyada çok beğendim

Tarkan Aşığı tunalı is on a distinguished road tunalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    tarkan herzamanki gibi harikalar yaratmış
    onun yaptığı bütün çalışmalar çok konuşuldu bu da öyle olacaktır. eminim hasankeyf için çok güzel bir fırsat
    tarkan teşekürler
    Ben deliyim…
    Benim mevsimim değişmez, sadece bahardır.
    kuşlardan sadece güvercini bilirim, yüreğim kanatlarıyla beraber çarpar.
    İnsanlardan yalnız çocukları severim, onları da büyüyünceye kadar.

Tarkan Aşığı Ozz has a spectacular aura about Ozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Anamm Anamm bir iki hafta yoktum.. Millet " Uyan " mış :D daha dinlemedim merak ediyorum en kısa zamanda dinleyip yorumu yazarım ama yazılanlardan anladığım kadarı ile kapak o üzerinde çok tartışılan kapak olmuş :D ince eler sık dokur Tarkan'ınımızdan beklenmeyen bir olay...

Sıkı Takipçi love_speak will become famous soon enough love_speak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    gerçekten süper olmuş harika süper gerçekten ama maalesef hala alamadım çünki bulamıyorum yardım ediiinnnnn!!!