tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9
81 den 90´e kadar. Toplam 90 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı sEçİl is on a distinguished road sEçİl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ayyyyy inşallah yaaa tekrar umıtlendım bak o zaman tarkancımaa bır mesajım warrr seni çok sewıorum bırtanem bırde nolur kes su sacları bu ımaj olmadıııı=)sen benım herseyımsın aldıgım nefessın tarkacımmmm;)

Vip Üye Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Gercekten neden gelmiyor. :-(

Metamorfoz Tugcee is on a distinguished road Tugcee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    umitlerimiz hic tukenmesin arkadaslar... walla blkide geliodur ya bunu kimse bilemezki.. ama gelse bile ebru ablaya fln hbr verirdi yaa bnce.. :( nse yinede BEKLEMEKTEYIZ... OMRUMUN SONUNA KADARDA BKLICEMMM OLE INAT ETTM YANII :)

Tüm Şarkılar Ezberinde denoş will become famous soon enough denoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    hehe.ilginççç olmuşş yaa bncede katiliormm yaa artikk ulaşmak istiormm onaa nolrrr dy yaa askmm bizi vee seni sewen herkeziiii senii çok sewiormm cookkk

Tüm Şarkılar Ezberinde denoş will become famous soon enough denoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    ayy ayy kahrolldumm düşe kalka pesndee maskaraa oldummmm... bebegimm iykii varsinnnn sennn bitanesinnn............

Tarkancı hulya_trkn is on a distinguished road hulya_trkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    ay çok güzel olmuşş ay ay kahroldum aşkımmmmmmmmmm seni seviorummmmmmmmmmmmmm muuuuuuuuuuuuuuuuahhh

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bu yaz Türkiye'yi sallamadan önce gelip bi bizim forumu sallasa ne güzel olacak :D
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Vip Üye nedjohnlansen has a spectacular aura about nedjohnlansen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    siteyi bildiği bu forumun sahibi tarafından söylenmişti diye hatırlıyorum. siteyi bildiği siteye girdiğini de gösterir. hatta üzücü dönemleri olan karakol zamanlarında internete girmişti hatırlarsanız. nereye girdi sizce? internete girmeyi önemsediğine göre buraya kesin geliyordur. yorumları okuyordur. belki kendisine bir iki şey katıyordur. tabi bir gün gelip ben tarkan'ım dese, yani site sahibi tarafından söylense onun tarkan olduğu baştan, harika olur. fikir alışverişinde bile bulunuruz belli bir zamandan sonra. ama tarkan genelde araya mesafe koyuyor. ulaşılmaz olmak istiyor. bize karşı ulaşılmaz olmasa da olur ama burada yazdığı haber olur kesinlikle, o da bunu istemez.
    Ve beni karanlıklar sarar,
    Kendimi ararken çıkmazında bilmecemin.
    Ay bile bulutlardan düşer,
    Bağrımı deşerken melekleri, her gecenin.

Yasaklı start_the_fire is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Bence de o karakol döneminde tarkanın buraya girmiştir diye düsünüyorum cünkü biz sevenleri olarak tarkan biraz da olsa bize sığınmıştır diye düsünüyorum bizim güzel fikirlerimiz güzel yorumlarımız tarkanın içini ısıtmıştır e biraz da olsa ferahlatmıştır , ve 4 gün sonra tarkanın nasıl gözyasları ile istanbull tarkancoll fan ve diğer fanlara nasıl selam verdiğini gördünüz tarkan kesin gelmiştir diye düsünüyorum ben anlaşılan bu bence , dediğin gibi tarkan konserlere gitmeden önce bir tarkancoll'ü sallaması lazım :)

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Tarkan'ın burayı kesin olarak bildiğini biliyoruz en azından,geçen sene scorpioness forum için "Tarkan Coll'a en içten sevgilerimle" diye imza almıştı ondan,ve sitemiz ve forumumuz tarkan.com'un yeni halinde hak ettiği yeri aldı , resmi fan club olduk :) sonra çok şükür ki yine bu sene Harbiye'de 1 Ağustos'ta forumumuzun Tarkan'la buluşması da oldu :) Görünen o ki forumda şimdilik tek eksik Tarkan'ın şahsen gelmemesi ya da geldiğini belli etmemesi. :D
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.