tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22

30 ağustostaki konsere gidecekler okusun lütfen...

arkadaşlar o konsere gidecek arkadaşlardan isteğim pare pare şarkısını viedoya alsınlar size yemin ediyorum o şarkıda mest olacaksınız...öyle güzel bi lazer şovu yapıyorki tarkan....diğer şarkıları zaten var videoları forumda...özellikle kamera götürecek arkadaşlar lütfen bu şarkıyı videoya alın...pişman olmayacaksınız..
    ayrıca bişey de önereceğim tarkan dilli düdükle konseri bitirirse konser bitmemiş demektir...tarkan hoşçakal istanbul der ama gitmeye niyeti yoktur...bi daha bi daha diye bağırın...tarkan geri dönecek ve gülümse kaderine söyleyecek yine gideyimmi diyecek sakın bırakmayın vay anam vayı söyleyecek ve konfeti yağacak ok...
    bilginize...iyi eğlenceler
    BOUNCE

Aktif Üye gülcan will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    19
    Bounce çok teşekkürler bu söylediklerinin hepsini biliyorum bu konuda çok tecrübem var:)Yarın Tarkan'ın 6.konserine gidicem..Pare Pae şarkısına gelince onu hiç söyleme zaten o şarkıda Tarkan başka bir hal içerisine giriyor ..yeşil lazer ışıklarının altında dansıyla resmen konserdeki insanları büyülüyor..
    ben malesefki video çekemiycem..çekecek arkadaşlardan bende rica ediyorum ..Pare Pare:)
    Hergün bir özlemime, hasretle bir özlemini daha ekliyorum...

gmಌ

Sıkı Takipçi trkntrkn89 will become famous soon enough trkntrkn89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ya ben 2 sinde gidiorum istanbula ben geliom tarkanın istanbul konserleri bitio acaba yıl içinde verirmi bi daha?....

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Pare pare sarkisinin lazer tarzi goruntusu harbiye'de cok net izledik...Bunlari biliyoruz yani suphen olmasin...O kadar deneyimimiz var....Bi de bu arada konser bitimlerini de ezbere biliyoruz :)

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    çekersin artık o zaman pare pareyi.

Istanbul Temsilcisi badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Yarin ordayiz zaten Tarkanin son final konserinde.. :) Hatirliyorum harbiye acikhavada verdigi konserde Tarkan pare pareyi super yorumlamisti ve lazer isikler iki yandan seyircilere ve gokyuzune cevrilmisti mukemmel bir ambians olusmustu gokyuzunde.. bence en guzel show ordaydi :)

Dudu Dilli ekrem is on a distinguished road ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ya haklısın taşdelende kimse bidaha bidaha demedi tarkan geri gelmedi haliyle bizde gülümse kaderineyi dinleyemedik gerci orkestrada hemen gitti çağırsakda gelmesdi heralde
    kolla kalbini kendini bozma...