tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
31 den 37´e kadar. Toplam 37 Sayfa bulundu
    Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19

kalp

tarkan hayranı olmak çok şeydir aslında ama aklıma ilk gelenleri sıralıcam şimdi :)

1.gece yatınca odanda yatağnın tam karşısındaki tarkan posterine bakıp kendinin bile anlam weremediği aptal bi tebessüm almasıdır :)

2.akşamları otururken başka bi odaya gitmen gerekirse eğer; "anneeeeeeeeee tarkan çıkarsa hemen bana dilaraaaa die bağır ben anlar geliriiimm tamam mııı ?? :)die tembih etmektir :)

3.eğer ki magazinde tarkan çıkacaksa insanları onu izlemeye mecbur edip saatelerce izlemek we izletmektir.. olsun 1000 kere aynı reklamı werdikleri için 1000kere tarkanı görmüş oluorum :)

4.kara kara telefonun ekranına we masaüstüne hangi tarkan fotosunu koysam die düşünmektir we aynı fotolara 50kere bakmaktır :) sonuçta tarkan aynı tarkan ama.. :)

5.ben yıllardır görmeyen birinin sen hala tarkancımısn ya? tarkanı her görüşümde aklıma sen gelion demesidir:)

6.magaza cafe ws. nere olursa tarkanın şarksı çalıosa eer "aaaayyyy tarkanım çalıo yaaaa deip ....çicek gibi tazecik kıymetli bitanecik....:) die şarkıya eşilk etmktir kim nasıl bakarsa baksın :)

7.tatile gittiimde orada tarkan çalmıosa eer gidip bide tarkan çal yaa nolur deip tarkanı oradaki bütün herkese dinletmemdir..sanki tarkanın tatil yerindeki temsilcisiym :)

8.kankalarıma hergün aynı tarkan fotolarını gösterip ne tatlı demi diip artık yeteeerr die laf yememdir :)

9.ne olursa olsun tarkan bu yaparsa bi bildiii wardır dememektir..eleştriinin en ağırını wea hafifi yapmaktır

10.we aaahh beee tarkan senin için şu yaptıklarımı bi bilsennn ahh bi bilsenn die kendi kendime konuşmamdır :))

şimdilik bunlar geldi aklıma :))) ( 3.maddenin yanlışlıkla altını çizmişim,wurgu yapmak amaçlı değildir yani )

Tarkancı benisev is on a distinguished road benisev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    1) Sabahleyin gazeteyi açar açmaz her yere Tarkan'la ilgili bir haber varmı diye gözün ağrıyana dek bakmaktır.
    2) Nerede ve nasıl olursa olsun tarkan çaldımı orada çakılı kalmak ve Tarkan'ın şarkısına eşlik etmektir, etrafa aldırmadan
    3) Toplu taşıma araçlarında cebim çalsın, biri beni arasın diye dua etmektir, çünkü telefon çaldığında otobüste herkesin kulağına Tarkan melodisi işleyecektir.
    4) Yine toplu taşıma araçlarında çalan telefonu uzun süre açmamaktır, çünkü Tarkan söylüyordur, onun sesini kesmek büyük saygısızlıktır Tarkan'a :)

aklıma başka gelirse yazarım yine, şimdilik bu kadar :))

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    tarkan hayranı olmak posterlerine zarar gelmesinn diye onları odanın duvarına bile asamamaktır...:)))
    en ufacık bir resmi gazetede çıktıysa ve onu kesemediysen koca gazeteyi saklamaktır:))bu benim sürekli başıma geliyor:)))
    tarkan arşivin yüzünden kendi odanda adım atacak yerinin kalmamış olmasıdır:))))
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Metamorfoz SESA will become famous soon enough SESA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Tarkan hayranları bambaşkadır .
    Onu nerde görürse dünyayı durdurmaktır pür dikkat kesilip her anını yakalamaktır.
    Tarkan hayranları için artık eskidi zamanı geçti gibi kavramlar söz konusu değildir.Aksine herşeyin yıllandıkça güzelleştiğine inanırlar.
    Hiç bir zaman onun bunun dedikodularına inanmazlar söz sahibinden çıkana dek.
    Tarkanla aynı yolda olmaktan bıkmaz usanmazlar başkalarını bıktırsalar bile (misal ben)
    Ve daha fazlası...

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Tarkan hayranı olmak ; Tarkan'ın başarılarını görünce kendi başarınmış gibi sevinmek,gururlanmaktır,herkese de anlatmaktır o başarıları. Tarkan için her şey yolunda gitsin,aman nazar değmesin, Allah kazadan beladan korusun diye dua etmektir :) Hiç tanımadığı birinin Tarkan'ın şarkılarını dinlediğini ya da Tarkan hayranı olduğunu öğrendiğinde nedense ona birden ısınmaktır :D
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Tarkancı Eliph is on a distinguished road Eliph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Tarkan hayranı olmak 'en iyiye tutulmaktır' daha nasıl ifade edilebilir ki?:)Her yüzünü gördüğünde gülümsemek,kendini iyi hissetmektir,sesini duyunca mutlu olmaktır,O'nun bir eşi daha olmadığını bilmektir:)

Tarkancı Eliph is on a distinguished road Eliph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

kalp

ve tarkan hayranı olmak;
    -çocukluğundan beri her şarkısına uydurduğun bir dansın olmasıdır

-büründüğün her imajı delicesine sevmektir

-asla yanlış bir davranış yapmayacağına inanmandır

-diğer sanatçıların hayranlarından bir kademe daha üstte olmaktır :)

-durduk yerde evde eski albumlerini dinleyip nostalji yapıp kendinden geçmektir

bir gün onunla yakından tanışabileceğim umudunu hep içinde taşımaktır :)

Onun adı AŞK :)))