tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu
    Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19

Pare Pare şarkısına bitiyorum

Pare pare şarkısını ilk duyduğumda hayatımda bu kadar ağladığımı ne gördüm nede hissettim her dinlediğimde göz yaşları sel oluyor her cümlesi her kelimesi beni anlatırma ya..şuanda yazarken bile dinliyorum klavyenin üstü gözyaşı dolu içim içim yanıyor bu şarkıda....tarkanın en iyi slow şarkısı

Tarkan Aşığı Ozz has a spectacular aura about Ozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Ağlamasam da bu şarkıyı ben de çok seviyorum.. Hatta Tarkan'ın da albümde bu şarkıya özel bi önem verdiğini hissediyorum... Şarkı hakettiği yere gelmedi.. gelemedi.. günümüz müzik piyasası nedeniyle sanırım ama özellikle aradaki piyano solo da kopuyorum....Hayalimdir bu şarkıyı Tarkan'ın Fazıl Say ile söylemesi. Fazıl'ın hünerli parmaklarına Tarkan'ın muhteşem sesi.....

Sıkı Takipçi trkntrkn89 will become famous soon enough trkntrkn89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    güzel şarkı ama nedense kalp kalbe karşı kadar tutmadı,pare pare yi kimse bilmioki arada kaynadı o şarkı,bide biz dikkatli dinlediqimizden şarkının havasını alıoruz,

Aktif Üye gülcan will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    19
    Bende O kadar çok seviyorum ki Pare Pare şarkısını ne zaman dinlesem hep beni alıp bir yerlere götürüyor hüzünlendiriyor düşündürüyor..
    İlk dinlediğimde hatırlıyorum gözümden yaş gelmişti..Zaten bu şarkı da Tarkan tüm geçmişini özetlemiş ..ondan çok şey var ..çok anlamlı ve gerçekçi bir şarkı..Bir kez daha Teşekkürler.Tarkan!
    Hergün bir özlemime, hasretle bir özlemini daha ekliyorum...

gmಌ

Metamorfoz xmenon will become famous soon enough xmenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bence hakettiği yere yarım geldi eğer sonbaharda kullansaydı bu şarkıyı istanbul ağlıyor ile daha unutulmaz olacaktı tamm oynama ayları mayıs klip çekmesi hata oldu bence okadar hareketli şarkıları varken
    http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=normmm

http://xmenon.multiply.com/

''Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir'' MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Tüm Şarkılar Ezberinde tarki_ceycey is on a distinguished road tarki_ceycey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    bencede çok güsel bi şarkı pare pare
    ѕєη qєçтιη уιηє вєη ѕıηıƒтα кαℓ∂ıм;ßιя тüяℓü уαηıηα υℓα$αмα∂ıм.ѕєν∂α ѕıηανıη∂α тєşєqqüя αℓ∂ıм;ιнαηєт ∂єяѕιηє çαℓışαмα∂ıм.

Tüm Şarkılar Ezberinde neslihan is on a distinguished road neslihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    bencede çok güzel bir şarkı
    şehitler ölmez vatan bölünmez

Sıkı Takipçi didar is on a distinguished road didar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    evet güzel bir şarkı "pare pare"seviyorum sözleri hoşuma gidiyor