tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 13´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı sEçİl is on a distinguished road sEçİl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    tarkan sen bizim birtanemizsin ya gercekten solencek kelım bulamıyoruz tarıfı yok gercektende sewgımızın umarım foruma geldgınde bır cok arkadasım gıbı benımde mesajımı okursun hastanım senın senı çok ama çok sewıyorum sen bıze allah tarafından gonderılen çok güzel bır hedıyesın sana bır kere sarılabılmek karsılıklı sohbet edebılmek ıcın nelerden wazgecmezdım ama bunusa basarcam bır gun,her konserınde her an yanında olmak ıstıyorum keske mumkun olsa.. umarım foruma geldıgınde ben senınle karsılasamazsam bıle yazımı okur we cewaplayabılırısın senı çok sewıyorum herseyımısın sen benim EN DEGERLİMSİN CANIM BENİM!!
    Konu sEçİl tarafından (18-09-08 Saat 01:24 ) değiştirilmiştir.

Tarkancı aybi is on a distinguished road aybi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    senii herşeyden çok seviyorum tüm evrendeki sevgileri toplasalar bnm sevgime erişemezler heralde....tek aşkım herşeyimmm
    meydan okumadan yaşanmaz aşk

Tarkancı tarkmino is on a distinguished road tarkmino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    tarkanı ekranda görünce hep şöyle deyesim geliyo ve diyorum da...
    ''ALLAH benden alsın sana versin''..... ömür açısından söylüyorum....ama en son söylediğimde arkamda bir terlik hissettim...:):):)anneeeemmmm....