tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 28 Sayfa bulundu
    Asistant Moderator Bounce21 is on a distinguished road Bounce21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Tarkanin burcunun ozellikleri..

Bugun bunlari okudum ve hepsi de cok dogru yaa, degil mi? :)

TERAZİ ERKEĞİ

Terazi Burcundan doğan erkeklerin çok üstün tarafları buluan kimseler olduğunu tahmin edersiniz tabii. Bu burçdan doğan erkek zevkli, güzelliklere düşkün, hislere değer veren, dürüst, dengeli, iyi niyetli, kibar, adil, hoş bir tiptir.

VERİLEN SÖZLER

Bu erkek dürüst ve adildir. Verdiği sözleri tutmaya da özellikle dikkat eder. Karşılık olarakda sizden aynı şeyleri bekliyecektir. Ona söz verdikden sonra caymanız, bunu unutacağını sanmanız veya önemsememeniz çok kötü netice verir. Ayrıca sözlerinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Bu erkek küfürden, bağırmakdan, sertlikden hiç hoşlanmaz. Böyle bir hareketiniz hemen kaçmasına yol açar. Bu yumuşak sesli, sakin tavırlı erkeğinhis yönü çok kuvvetlidir. Onun daima tatlı sözlere ihtiyacı vardır. Sözleriniz güzel, manalı, etkili, ince olmalıdır. Terazi burcundan doğan erkek iyi bir eğitim almasa bile güzel konuşmasını bilir.

EN BEĞENİLEN ERKEK

En beğenilen erkeklerin Terazi burcunda doğduklarını belirtelim. Bu hisli, güzelliğe düşkün, aşka önem veren tip, kadın ruhundan çok iyi anlar. Bu burçta doğanlarda çapkınlık dikkati çeker.

KAFA

Bu erkek, güzelliklere hayran ve konuşmasını bilen bir kadına bağlanabilecek bir tiptir. Onun yanında daima huzurlu, neşeli, sakin, güler yüzlü olacaksınız. Eğer çabuk sinirlenen, öfkelenen, bağırarak tartışan bir kadınsanız bu erkekden uzak durmanızı tavsiye edeceğiz. Yani erkek, " Ben bu kadının yanında olduğum zamanlar huzur duyuyorum," diyebilmelidir.

KUSURSUZ TİP

Bu erkek kafasındaki kusursuz tipin peşindedir. Bu arada kadının zerafeti de yeterli olmayabilir. Bu erkek asla obur değildir. Fazla iştahlı bir tipde sayılmaz belki. Ama güzel seçme yemekleri sever. Yani ona sunacağınız yemeklerin görünüşü güzel olmalıdır. Ondan önce kusursuz sofra kurmasını bilmeniz lazımdır. Siz kendi imkanlarınıza göre en fevkalade sofrayı kuracak ve yemekleri hazırlayacaksınız. Sonra gidip giyineceksiniz.

Bu erkek bakımsızlıkdan çok sıkılır. Erkek kendisine itina ettiği için sizden de aynı şeyi bekleyecektir. Bu erkekde tıpkı Aslan Tipi gibi kadının iyi makyaj yapmasını ve giyinmesini ister. Onun için kendisine boyasız bir yüz ve soluk suratlada gözükmeyin.

Bu erkek paraya önem veren bir tip değildir. Onun için de zangin bir kadınla ilgilenmeye lüzum bile görmez. Bu erkek, çok kabiliyetli olduğu içinde sevdiği, kendisine zevk veren bir konudan bol bol para kazanabilir. Fakat onun boğa burcundan veya Yengeç burcundan olan bir erkek gibi maddeye bağlanacağını da ummamalısınız.

Bu erkek, sizi sevdiği sürece mutludur. Ancak ihmalleriniz yüzünden onu üzebilir ve hayal kırıklığınada uğratabiliriz. O vakit gözü başka cazip kadınlara kayacaktır. Böyle bir erkeğin peşinde çok kadın olacağını da tahmin edersiniz tabii. O kısa süre içinde biriyle ilişki kuracak ve birden hayatınızdan çıkıverecektir. Siz ona kızamıyacak kendi hatalarınız yüzünden üzüleceksiniz. Bu erkek, ilişkileri ustalıkla kesmesini bilir. Bıraktığı kadınlar daima onu hatırlarlar ve işin garibi de bu erkeklerin aleyhinde konuşmazlar. Çünkü erkek gitmiş fakat eşsiz hatıralar bırakmıştır.

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    bende teraziyimmmmm :D

Konserde En Önde ezel1710 is on a distinguished road ezel1710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    bende... tabi bayanim o ayri da
    tarkanin burcuna göre bakarsak sösünde duran biri de
    buraya geleceini söz verdi daha ne gelen var ne haber veren

Yasaklı ozlemsenol is on a distinguished road
    ankara but my soul is living in everywhere
    Tecrübe Puanı
    0
    benim pluton terazide

Dudu Dilli mordum is on a distinguished road mordum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    bende teraziyim en kral burc walla terazi:)

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Tarkanım tipik terazi demekkibilgi için teşekkürler
    tarkanım aybenizim

Yasaklı serdar is on a distinguished road serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Ay ne güzelmis paylasım icin tesekkurler, Bütün Kızlar, demek ondan hayran tarkanım değil mi HILFACIM
    Seni kızdırmak cok güzel be Serpil abla

Tarkancı [İ R İ N A] is on a distinguished road [İ R İ N A] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    teşekkürler bizlerle paylaştın için

Tarkancı intuiciya@ is on a distinguished road intuiciya@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    TARKAN çok iyi,çok yakişikli,çok güzel bir insan.ona hayranim.sana da bilgi için teşekürler...

Aktif Üye pare pare is a jewel in the rough pare pare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

star

Bende Teraziyim . . . Hakketende Yukarda yazilanlari kendimde hiss ediyorum
    Konu pare pare tarafından (13-08-09 Saat 09:43 ) değiştirilmiştir.