tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12
111 den 113´e kadar. Toplam 113 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde HURRICANE is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    Metamorfoz Remixes de favorim Erdem Kınay-Vay Anam Vay;)İlk defa uzun uzadıya dinleme fırsatı buldum ve yaklasık 1 saattir dinliyorum peşpeşe:))Çok havalı olmuş çok hele aradaki o çığlık varya muhteşem:)Sonra Kıvanc K-Hop Hop çok farklı olmuş..Murat Mathew-İstanbul Ağlıyor muhteşem..
    Konu HURRICANE tarafından (02-08-08 Saat 05:30 ) değiştirilmiştir.

Metamorfoz Mega_Star is on a distinguished road Mega_Star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    en güzeli tiesto mix ama biraz uzun:) hepsi güzel ama dedkodu pek hoşuma gitmedi..hani 8 şarkı tiesto tarafından mixlenmişti ????
    Sen aşkı çiçek böcek güneş bulut sanmışsın

Tarkan Aşığı Ozz has a spectacular aura about Ozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Anladığım kadarı ile çoğunlukla Remixes albümünün ticari yönü tartışılmış. Ben ise farklı bi açıdan bakıyorum. Şöyle ki ;

TARKAN METAMORFOZ'a GÜVENİYOR.

Yani çoğu insanın algıladığı gibi yenilgiyi ve başarısızlığı kabul etti tarzını hemen değiştirdi paçayı kurtarmaya bakıyor gibi bir durum yok. Eğer öyle olsaydı hemen yeni şarkılarla albüm yapardı. Basardı parayı Nazan'a, Sezen'e bir iki ud, bir zurna... tam da türk milletinin sevdiği şeyler ohhh Tarkan zirvede olurdu. Ama Tarkan olmazdı. Çünkü değişiklik yapmak şart. Yarınlara gidebilmek için şart. İmajını ben de beğenmemiştim ama Metamorfoz la amacı zaten buydu Tarkan'ın. Farklı tınılara insanların kulağını alıştırmak. Ama bu zaman alacak bir süreç çünkü bu ülkede;

Listelerin bir numaraları, radyoların ahbablığı ile belirleniyor. Eğer o radyo ile samimi isen bir iki tel açıyosan ne bilim ilk şarkını vermişssen ya da konuk gitmişsen mesajlara, isteklere bakılmadan hoooppp bir numaradasın....

TV ler de dönen klipler çoğu kanal için parayı basan klibi oynatır mantığında.

Milletin parası yok albüm almıyor

Özümüze işlemiş bir 9/8 lik ritim var ki bunu kırmak çokk zor.

Tüm bunlar arasında Tarkan'ın Metamorfoza Remiks yapması sadece bu albümden vazgeçmediği anlamına geliyor. Çünkü insanlar bir iki ay süper remiksleri dinleyecekler. Dım tıss dım tıss. Sonra kış gelecek ve dım tıss devri sona erecek. O zaman işte insanlar remiksini sevdiği şarkının orjinal halini dinleyecek. O yüzden de iki CD.

Albümü dinlemedim henüz ama tek şansızlığı bam telinin olmaması ya da gün gibi nin....