tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    21

tarkancoll.com un başarısı

selam üyeler bu yazıyı bayağıdır düşünüyordum banlandığım günlerde daha bi ayyuka çıktı.....tarkancoll.com la tanışmam 2006 yılındaydı ocak yada şubat ayıydı tam hatırlamıyorum ama...o zaman forum yoktu sadece sitenin kendisi vardı....ana sayfanın sol üst köşesinde de ziyaretçi defteri vardı....ve sonrasında tarkan 7 nisanda albümünü çıkarttıktan sonra site forumunu da açtı.....özellikle hakan çelik tarkancoll ve zeynep ertürk çok çalışıyorlardı forum için ve bugün bakıyorumda 4000 üyemiz var ve siteye kimler kimler geldi.....özgür buldum levent ağaoğlu sertouch tarkanın yeğeni serap......
    google a tarkan yazdığımızda 4 .sırada tarkancoll.com sitesinin adresi çıkıyor bu çok büyük bi başarı nereden nereye tarkan da bu siteye 100% gelmiştir çünkü şimdiye kadar internet kullanan her insan google a kendi ismini yazmıştır acaba ismimi yazınca neler çıkacak diye ......burada tarkandan bahsediyoruz o da kendi ismini google yazmıştır 4. sırada tarkancoll .comu görünce kendisi de kesin bakmıştır bu siteye hem tarkancollu(ebru) tanıyor.........
    sanırım 2 sene içersinde yaklaşık olarak 10 bin üyemiz olacak bu çok önemli bi rakam demektir türkiyede hiç bir forumun bu kadar üyesi yoktur tahminimce....ve ileriki yıllarda tarkan bu siteyi referans olarak görecektir...şarkılarını ilk bu siteyle paylaşacak yapması gereken şeylerde bu siteyede danışacaktır diye düşünüyorum.....
    hem bu site tarkanın kendi sitesinden daha donanımlı...
    onun için bu siteyi oluşturan tarkancoll a ve hakan çelik e sonrasında da bu sitenin gelişmesine yardımcı olan 4000 üyeye(kendimde dahil) sonsuz teşekkürler...

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    bounce kesinlikle katılıyorum bazar değmez inşallah bu başarıya gölgelenmesin