tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Konu: tarkan erdek

Sıkı Takipçi trkntrkn89 will become famous soon enough trkntrkn89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

tarkan erdek

Tarkan, Erdek'te tatilcileri coşturdu

POP Müzik Sanatçısı Tarkan, Belikesir'in Erdek İlçesi'nde turizmi canlandırmak amacıyla düzenlenen etkinlik kapsamında sevenleriyle buluştu. Birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Tarkan, tatilcileri coşturdu.
    Balıkesir'in Erdek İlçesi'nde Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın turizmi canlandırmak amacıyla başlattığı etkinlik kapsamında pop müzik sanatçısı Tarkan, hayranlarıyla bir araya geldi. 18 Eylül Stadyumu’nda, gözünde güneş gözlüğüyle sahneye çıkan Tarkan, yaklaşık 5 bin kişiye eski ve yeni albümlerinden şarkılar seslendirdi. Şarkılarının yanı sıra şahne şovuyla da izleyenleri büyüleyen Tarkan, stadyumu dolduran tatilcilere unutulmaz anlar yaşattı. Konserde, hayranları, tüm şarkılarında sanatçıya eşlik etti, ellerinde kamera ve cep telefonlarıyla görüntü alarak anı ölümsüzleştirmeye çalıştı.
    Konser sonunda Erdek Belediye Başkanı Tarkan’a çiçek taktim ederek yeniden buluşma sözü aldı. Konseri bitiren Tarkan, sahneden indi. Ancak yoğun istek üzerin Tarkan, yeniden sahneye çıkarak ‘Vay Anam Vay’ şarkısını ikinci kez seslendirdi. Tarkan, konserin sonunda konfeti ve havai fişekler eşliğinde stadyumudan ayrıldı.
    Konseri, ‘Popstar Alaturka’ programının yapımcısı ve sunucusu Osmantan Erkır ve sanatçı Yılmaz Morgül de seyretti. Erkır, Ebru Gündeş ile yaşadıkları aşk hakkında, “Herşey yolunda Allah’ıma bin şükür her şey çok güzel gidiyor” dedi.
    Osmantan Erkır ayrıca, Tarkan'ın programına konuk olmasını istediğini de belirtti.

milliyet...

Konserde En Önde sarıpapatya will become famous soon enough sarıpapatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ya konser görüntüleride gelir umarım eminim mütiş bir konser olduğuna ama görmek istiyorum ah ahh konser bende istiyorum yaaa
    bir yanar bir sönerim bir ağlar bir gülerim PARE PARE buruktur hep sevinçlerim...

Tarkan Aşığı tunalı is on a distinguished road tunalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    süper geçmiş belliki her tarkan konserinde olduğu gibi
    son 17 gün tarkan d. bakırda
    Ben deliyim…
    Benim mevsimim değişmez, sadece bahardır.
    kuşlardan sadece güvercini bilirim, yüreğim kanatlarıyla beraber çarpar.
    İnsanlardan yalnız çocukları severim, onları da büyüyünceye kadar.