tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 18 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 16 17 18 19 20 ... SonuncuSonuncu
171 den 180´e kadar. Toplam 208 Sayfa bulundu

Konu: Tarkanizm

Tarkancı hulya_trkn is on a distinguished road hulya_trkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    tarkanizm karşındakiyle konuşurken ki tebessümü ve içtenliğidir

Tarkancı Kristal65 is on a distinguished road Kristal65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Tarkanizm, hadiseler karşısında olgun davranmaktır. Her zaman kendi fikrini koruyup diğerlerine saygı duymaktır.

Yasaklı start_the_fire is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Tarkanizm yaşam bişimidir tutkudur attığın her adımda şarkılarını kalpten dinlemektir

Dudu Dilli Slyozi_Angela is on a distinguished road Slyozi_Angela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    TARKANIZM her güne yeniden başlar,her kötü anin bir sonu olduğuna inanir,umudunu asla kayb etmez...

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Tarkanizm;sevmektir,sevişmektir..
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Metamorfoz efsane_01 is just really nice efsane_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    TARKAN,da Gorduklerinizi Yazin Diyorsun...Canim Biz Bu TARKAN,i Goremiyoruz,ki Bi Sheyler Yazalim...Uzaya,mi Gitdi Ne?...

Tarkancı meetee55 is on a distinguished road meetee55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    mütevazı horgörmeyen mutlu etmeyi mutluluğu sewen kötü günlerimde beni mutlu eden

Tarkancı **aysgl** is on a distinguished road **aysgl** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    tarkanizim=mütevaziliktir

Tarkancı karmati is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    konil koshginde hiyalin hani ovladi hunkara menzer hokumli ashik ceker nalani yasa salar halani yerde besher patishahi Allahin halani sevgi garakcisi salar talani kirpigi ok gashin yaydir cekimli ashik vaspin diyseler kanda alem agzi tamam jem olur sende te jan vardir bu tende arzumendim var sende .adin Ruma dushdi ovazin gitdi Hinde Leyli sana kenizek Zuleyha olsun bende ben hem senin sevginden kayip oldum her yerde ishkin atashini sacip sen duze jan polatdan olsa dozmez bu koze konsa dilber bu koze ziban gelir her soze .gorkin guneshi dogsa ne san vardir yildiza ashikzenehdana bu kumush yuze geyinip ciksan shiddeyi gulzar husnun hiyaleti alemi aldar ashik aydar Ey dildar husni gune tay dildar .tapar hajin sovabin her kim bir karip koldar Karmati sen dek gormedim dildar bu jana yakimli konle yakimli

Tarkancı selımmm is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    tarkanizm,diğer meslektaşları gibi orda burda reklam yapmaz,sadece mütavaziliğiyle ve işiyle, sanatıyla görülür...