tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Konu: Megastarkan

Tarkancı gokhan003 is on a distinguished road gokhan003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

new Megastarkan

Merhaba arkadaşlar ben Bursa 'dan Gökhan, Tarkan'ın en büyük hayranlarından bir tanesiyim.... Ben Tarkan'ı bi kız yüzünden seviyorum... Çünkü tüm şarkıları benim için yazılmış... İşin aslına gelmek gerekirse ben eski Tarkan'ı seviyorum....Nerde o göbekler atıp dans eden,nerde o dünyayı kasıp kavuran,nerde o Şıkıdım,nerde o Şımarık şarkılarını söyliyen insanlar,nerde o Tarkan için haykıran ,aşkım diye bağıran kızlar ben Tarkan'ın o halini istiyorum arkadaşlar.... şimdiki Tarkan'ın bi Mustafa Sandal 'dan veya Demet Akalından farkı kalmadı hergün tv yi açtığımda magazin programlarında Tarkan'ı görmek istemiyorum... Eğer görüceksem haber başlığı ''Tarkan dünyayı salladı'' gibisinden haberler görmek istiyorum ve bir çok arkadaşımda bana bu konuda katılıyordur.. ''Ben Tarkan'la konuşuyorum,görüyorum'' diyen varsa bu mesajımı iletsin ve elimizden gelen neyse yapalım arkadaşlar.. O kıvrak dansları tekrar izliyelim...Hiç bir zaman Tarkan'ı kötülemedim O'nu herzaman seviyorum ve ölene dek bu sevgi bitmeyecek... Herhangi bir konuda herhangi bir yerde yanlışım olduysa özür dilerim arkadaşlar....Sadece sesimi duyurup Tarkan'ı geri istiyorum gören ,konuşan arkadaşlar umarım bu konuyla ilgili konuşurular ....

Sonsuz sevgi ve sagılarımla.....

Konserde En Önde ezel1710 is on a distinguished road ezel1710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    tabi bunnar senin düsüncelerin tabi bir cok kiside senin gibi düsünüyor olabilir .
    sen simarik, sikidimdan, tarkanin kivrakliindan bahsediyorsun.ama birseyi unutuyorsun zaman yani seneler geciyor yas ilerliyor. bak bir cok sanatci erkeklerden daha cok örnein serdar ortac , cok genc olmasina ramen ismail yk, sahnelerde hep dansci kullaniyorlar nedeni ise tekbasina o sahneyi kulanamiyacaklari icin. oysa tarkan tek basina o sahneyi dolu dolu kullaniyor bu cok önemli birsey.
    tabiki biz sevener onun daha basarili olmasini istiyorus.ama bu isler istiyerek ,zorlayarak olmas inanmak, sevmek, destek ve zaman gerek diye düsünüyorum.
    tabi bunar benim düsüncelerim insallah yanlis anlamassin

Tarkan Aşığı tunalı is on a distinguished road tunalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    ama artık tarkan yirmisinde bir genç değilki
    eskisi gibi oynaması çok zor bişi
    şarkıları ise halan aynı başarıda devam ediyor
    sokaklarda hala kızlar aşkım diye bağırıyor ben görüyorum yani
    Ben deliyim…
    Benim mevsimim değişmez, sadece bahardır.
    kuşlardan sadece güvercini bilirim, yüreğim kanatlarıyla beraber çarpar.
    İnsanlardan yalnız çocukları severim, onları da büyüyünceye kadar.