tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 59 Sayfa bulundu
    Yasaklı Khaos will become famous soon enough Khaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Metin Arolat`tın Müslüm,Tarkan ve Kibariye hakkında ki düşünceleri..

Metin Arolat`tın Müslüm, Tarkan ve Kibariye hakkında ki düşünceleri..

Müslüm baba`nIn yeni tarzInI beĞeniyorum Yenİ albümünde Ebru Gündeş`le düet yapan Metin Arolat, Kibariye ile Tarkan`ın, Müslüm Gürses`le de Sezen Aksu`nun düet yapmasını değerlendirdi. Arolat, `Bu moda değil paylaşımdır. Müslüm Gürses tarzının dışında yeni denemeler yapmayı seven bir insan. Yeni tarzını çok beğeniyorum. Zamanında Müslüm Gürses dinlemeyi ayıp kabul eden çevreler vardı, şimdi hepsi keyifle dinliyor. Bu Müslüm Gürses`in başarısıdır. Bu sosyetenin yeni keşfetmesi değil, Müslüm Gürses`in müziğinin küçümsenmeyip evrensel hale gelmesi demektir. Sosyete bana göre çok aşağılayıcı bir tabir. Sosyete kime göre sosyete? Parası olan sosyete mi?` dedi. TARKAN`IN ALBÜMÜNÜ BEĞENMEDİM Tarkan`ın albümünü nasıl buldunuz sorusuna `Beğenmedim` diye yanıt veren Metin Arolat, `Bazı şarkılarını beğendim, bazılarını beğenmedim. Eskiden Tarkan`a baktığımda heyecan hissediyordum. Şimdi ben ve çevremdekiler aynı şeyi düşünmüyor. O büyüde bir eksilme var` dedi.

OLCAY ÜNAL SERT 15.05.2006

Haberin gereksiz bizi ilgilendirmeyen kısımları kesilmiştir...
    Konu Khaos tarafından (17-05-06 Saat 02:40 ) değiştirilmiştir.

Metamorfoz SEA is on a distinguished road SEA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Tarkan O Kadar Aliştirmiş Ki Insanlari Mükemmel Işlere Bu Albüm De O Kadar Olağanüstü Değil Kabul Etmek Lazim Ama Güzel Bi Albüm Oldğunu Hatirlayarak.sanirim Bu Tarz Yorumlari Duymaya Alişacağiz.
    Mega Star'imiz Sen Bizim Için Daima 1 Numarasin :)

Sıkı Takipçi eratin is on a distinguished road eratin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    güzel haber gökhan kardeşim eline sağlık.metin arolat'ın düetler hakkındaki fikirlerine bende aynen katılıyorum.insan kendini yenilemeli,geliştirmeli tabiki.Tarkan hakkındaki düşüncelerine gelince;herkesin fikrine saygı duymak lazım,beğenir veya beğenmez.beğenmeyen küçük kızını vermesin :36_1_20: :36_1_20: :36_1_20: :36_1_20: :36_1_20:

Metamorfoz yiğit will become famous soon enough yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    metin arolat bile böyle derse.........
    resmen tarkanı sırtından vuruyolar...........

Tüm Şarkılar Ezberinde juse is on a distinguished road juse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bu sırtından vurmak değil bence..insanlar fikirlerini söylerler bundan doğal bişey yokki..istersen en yakın arkadaşı olsun gitsin kendisini atsın Tarkan demioki..

zynprtrk
    Misafir

new

Tarkan, albümünde Metin Arolat'a teşekkür etmemiş ya...Metin o yüzden intikam alıyor aklı sıra Tarkan'dan...O kendi şarkılarına baksın. Sanki çok olağanüstü...Tarkan'ın mini versiyonu...:36_11_6: :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6: Ama hala Metin'i Seviyorum....:36_1_20:

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Tarkan'ın Erenköy şubesi. :36_11_6:

zynprtrk
    Misafir

new

Hayır Bakırköy....:36_11_6: :36_1_20: :36_11_6: :36_1_20:

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Tarkan prototipi. :36_1_20: Ama becerememişler olmamış. :36_11_6:

zynprtrk
    Misafir
    Evet hiç olmamış...:)))