tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 10´e kadar. Toplam 10 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı belfü will become famous soon enough belfü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

Tarkan Rusça öğrenecek

Önceki Gün Moskova'da Büyük Bir Konser Veren Mega Star Tarkan En Kısa Zamanda Rusça Öğrenmek İstediğini Söyledi. Rus Komsomolskaya Pravda Gazetesine Özel Demeç Veren Tarkan Kendisi ile İlgili Çıkan Olumsuz Haberler Üzerine Memleketini Terk Ederek ABD'ye Gitmek Zorunda Kaldığını Söyledi. Tarkan Evlilikle İlgili Sorulara da Cevap Verdi.

Önceki gün Moskova'da büyük bir konser veren mega star Tarkan en kısa zamanda Rusça öğrenmek istediğini söyledi. Rus Komsomolskaya Pravda gazetesine özel demeç veren Tarkan kendisi ile ilgili çıkan olumsuz haberler üzerine memleketini terk ederek ABD'ye gitmek zorunda kaldığını söyledi. Tarkan evlilikle ilgili sorulara da cevap verdi.
    Rusya'yı ve Rus hayranlarını çok sevdiğini anlatan Tarkan gelecek sefer Rusya'ya gelişinde Rusça öğrenerek geleceğini söyledi. Rus hayranlarına sevgisini göstermek için öğrendiği bir kaç cümleyi konserde ifade ettiğine değinen Tarkan, "Konserde "Ya vas lyublyu" (ben sizi seviyorum) sözlerini bir kaç kez tekrarladım. Rusça öğreneceğim! Söz veriyorum, bir daha geldiğimde Rusçayı artık konuşuyor olacağım!" dedi.

Tarkan hayranlarını çok sevdiğini ve dolayısıyla imza almak için kuyruğa giren hayranlarına hiçbir zaman "hayır" diyemediğini söyledi. Daha önce kendisi hakkında olumsuz haberlerin yazılması üzerine memleketi Türkiye'yi terk ederek 1995 yılında Amerika'ya gittiğini anlatan Tarkan, "Hakkımda çok olumsuz haberler yazıldı. Beni tanımayanlar kişiliğimi yargılıyordu. Ben tüm bunlardan kurtulmak ve bir şeyler yapmak istiyordum. Ve İngilizce öğrenmeye karar verdim. Amerika'ya ilk kez 1995 yılında gittim. Sıradan bir öğrenci olarak okulda eğitim aldım." şeklinde konuştu.

Ne zaman evleneceğiyle ile sorulara ise Tarkan, henüz buna hazır olmadığının altını çizdi. Tarkan, "Hayır, hayır ben evliliğe hazır değilim. " dedi.

(Cihan Haber Ajansı) 42 dakika önce
    Deniz; açıklarda kaybolmaktır.
    Deniz; mavilerde seyretmektir.
    Deniz; sevmesini sevilmesini bilmektir.
    Gurbetin adıdır deniz

Metamorfoz onursamed is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    18
    gerçekte rusça öğrenmesine gerek yok tarkanı bilen iyi biliyor...
    ama adam hep kendini geliştirmek istiyor.Sıradan bir öğrenci gibi başlıyor en zirvesine gelmesini biliyor.yetenek budur.....Türkiyeyi terketmekte çoğu zaman haklı.

Tarkan Aşığı tunalı is on a distinguished road tunalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    öğrensin ne var
    Ben deliyim…
    Benim mevsimim değişmez, sadece bahardır.
    kuşlardan sadece güvercini bilirim, yüreğim kanatlarıyla beraber çarpar.
    İnsanlardan yalnız çocukları severim, onları da büyüyünceye kadar.

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    haber doğrumu bilemem ama doğru olabilir
    tarkan rusya'yi 2.Türkiye olarak nitelendirdi:)
    hem öğrensin,güzel olur onun acisindan
    neticede "1 Dil,1 insan":D

Tarkan Aşığı sinemtevetoglu is on a distinguished road sinemtevetoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bir çok ülkenin tanıdığı ve birçok ülkeden hayranları olan bir sanatçının birkaç dil bilmesi gerekir..bence çok iyi düşünmüş...ülkeyi terketmek konusuna gelince çok bunaltıyorlar, üzüyorlar kesinlikle hak veriyorum ama kaçıp gitmek artık çözüm değil çünkü o her yerde isim yapmış biri artık gittiği hiçbir yerde rahat vermiyorlar zaten!

Sıkı Takipçi özge will become famous soon enough özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bencede öğrenmesi iyi olurr çünkü türkiyedeki kadar oradada hayranı var

Metamorfoz xmenon will become famous soon enough xmenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bence bizde öğrensek iyi olur rusça şarkı falan yaparsa onu anlayabilmek için
    http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=normmm

http://xmenon.multiply.com/

''Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir'' MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Rusca birkac kelime biliyor zaten.....Ilertletsin, ogrensin Tarkan, dil onemli, az hayrani yok Tarkan'in rusyada, Rus hayranlari icin cok guzel bir jest olur :)

Metamorfoz askmeleyi has a spectacular aura about askmeleyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    WoW ogrensin super olur belki rusca sarkilarda soyler!!! Ama zor bence.

Tarkan Aşığı pare_pare is on a distinguished road pare_pare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    tarkan bilmiyormuydu saten biraz rusça ben biraz biliyor diye biliyorum ama neyse hadi hayırlısı bakalım