Önceki Gün Moskova'da Büyük Bir Konser Veren Mega Star Tarkan En Kısa Zamanda Rusça Öğrenmek İstediğini Söyledi. Rus Komsomolskaya Pravda Gazetesine Özel Demeç Veren Tarkan Kendisi ile İlgili Çıkan Olumsuz Haberler Üzerine Memleketini Terk Ederek ABD'ye Gitmek Zorunda Kaldığını Söyledi. Tarkan Evlilikle İlgili Sorulara da Cevap Verdi.

Önceki gün Moskova'da büyük bir konser veren mega star Tarkan en kısa zamanda Rusça öğrenmek istediğini söyledi. Rus Komsomolskaya Pravda gazetesine özel demeç veren Tarkan kendisi ile ilgili çıkan olumsuz haberler üzerine memleketini terk ederek ABD'ye gitmek zorunda kaldığını söyledi. Tarkan evlilikle ilgili sorulara da cevap verdi.
Rusya'yı ve Rus hayranlarını çok sevdiğini anlatan Tarkan gelecek sefer Rusya'ya gelişinde Rusça öğrenerek geleceğini söyledi. Rus hayranlarına sevgisini göstermek için öğrendiği bir kaç cümleyi konserde ifade ettiğine değinen Tarkan, "Konserde "Ya vas lyublyu" (ben sizi seviyorum) sözlerini bir kaç kez tekrarladım. Rusça öğreneceğim! Söz veriyorum, bir daha geldiğimde Rusçayı artık konuşuyor olacağım!" dedi.

Tarkan hayranlarını çok sevdiğini ve dolayısıyla imza almak için kuyruğa giren hayranlarına hiçbir zaman "hayır" diyemediğini söyledi. Daha önce kendisi hakkında olumsuz haberlerin yazılması üzerine memleketi Türkiye'yi terk ederek 1995 yılında Amerika'ya gittiğini anlatan Tarkan, "Hakkımda çok olumsuz haberler yazıldı. Beni tanımayanlar kişiliğimi yargılıyordu. Ben tüm bunlardan kurtulmak ve bir şeyler yapmak istiyordum. Ve İngilizce öğrenmeye karar verdim. Amerika'ya ilk kez 1995 yılında gittim. Sıradan bir öğrenci olarak okulda eğitim aldım." şeklinde konuştu.

Ne zaman evleneceğiyle ile sorulara ise Tarkan, henüz buna hazır olmadığının altını çizdi. Tarkan, "Hayır, hayır ben evliliğe hazır değilim. " dedi.

(Cihan Haber Ajansı) 42 dakika önce