tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 48 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde ezel1710 is on a distinguished road ezel1710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

size bir sorum olacak arkadaslar

simdi hayalgücümüzü calistiralim. soru su.

birgün tarkan bulunduunus yere gelirse, ve size o gün 5 saatini ayirirsa.
    ona o gününün 5 saat icinde güzel gecmesini nasiil saalarsinis.

tabiki bende tipki sizin gibi bunun olacaina ihtimal vermiyorum, ama ya olursa.
    ozaman onunla o zaman icersinde yapmak stedikerim. önce komik bir tiyatroya gitmek onu gülerken kahkaa atarken yakindan görmek beni cok mutlu eder.diyer zamanida hayvanat bahcesinde gezmek isterim ,onnara karsi görüsünü cok merak ediyorum hangi hayvani cok seviyor, neden , falan ondan duymak cok güzeldir heralde.

inanin kalpten diliyorum innasalah herkezin isteyi yerine gelir sevgilerle.

Konserde En Önde eLiF will become famous soon enough eLiF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    hıımmm tanıdık bi konu şimdi buraya bi sürü şey yazarsın ama tarkan'ı görünce hepsini unutursun sadece yüzüne aval aval bakarsın yani en azından bende böle olur bütün gün onu seyrederim heralde
    Varlığın binbir ömre bedel |Tarkan|

Metamorfoz ellow is on a distinguished road ellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    bende bu hayale dahil olmak istiyorummmmmm!!!!
    Yapılacak bir suru sey olabilir,sadece sohbet etmek bile beni mutlu ederdi...!!
    hayvanat bahcesi fikri cok cazip gelmedi bana:((sure kısıtlı 5 saat...
    kısıtlı zamanda optimum verim almak adına, hayvanat bahcesi yerine yetistirme yurtlarında kalan annesiz babasız cocukları ziyaret etmesini isterdim,cocukların onu gorunce gozlerindeki mutlulugu gormesi,onu cok mutlu edecegine inanıyorum...hayatta riyakarsız sevgisini gosteren tek varlık cocuklardır,sevmezlerse biz yetiskinler gibi nezaket kuralları dahilinde sahtede olsa sevgi gostermezler.Ya severler ya hic tepki yoktur...
    onları mutlu etmek onun ruhunu cok dinlendirecek ve onu da mutlu edecektir!!!!
    Konu ellow tarafından (21-06-08 Saat 14:46 ) değiştirilmiştir.
    your just too good to be true
    can't take my eyes off of you...
    please let me know that it's real...
    ı love you baby trust in me when ı say:))

Sıkı Takipçi trkntrkn89 will become famous soon enough trkntrkn89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ben 5 saaat sohbet etmek isterdiiim,diiicek o kdar çoook şey warki onaaaa...bide playstation oynıııarak sohbet etmek isterimmm...

Konserde En Önde ezel1710 is on a distinguished road ezel1710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    kendince fikir güzel ama ben katilmiyorum.belirtiyim gibi o sizin olduunus yere gelirse yani size neresi yakin, uygunsa oraya gidip onu yapmak istersin. ayrica (yeni tanistiim kimseyi dediyin yere götürmem. o tür yerler cok önemli ve duygusaldir birinin tavsiyesiyle olmas icinden gelmeli oraya gitmek. ) zaten tarkanin o tür yerlere gittiyine inaniyorum tabi medyayi pesine takmiyordur baskalari gibi. benim bu nacizane fikrim tipki senin gibi.
    düsüncelerini bizimle paylastiin icin tesekürler

ya dediyin sey olursa banada haber verirmisin? ben de gelebilirmiyim? lütfeeeeen en yeni oyunnardan getiririm ne biliyim cay kavhe tasirim size. ama ccaar lüttfeeen olurmu? trkntrkn89

Konserde En Önde herseyim is on a distinguished road herseyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ben 5 saat boyunca ona sarilip konusmak isderdimm :) ahhh ahhhh ne guzel olurduu :)

Tarkancı sonaranan will become famous soon enough sonaranan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    valla alırım gitarımı elime onu da karşıma oturturum ben çalarım o söyler. eee daha başka ne olsun

Metamorfoz StaR is on a distinguished road StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    vaLLahi ben düet yapmak isterdim

Tarkancı sıla is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    sıkı sıkı sarılır öper öper öperdim 5 saat boyunca bırakmaz sohbet ederdim heralde konuşamazdım öyle bişey olucanı sanmıyorum ama hayali bile yeter valla:)

Tecrübe Puanı
    17
    arkadaslar biz galibam bu arada yeteneklerimizi öreniyorus bence cok güzel birsey