tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22

tarkanın konsere çıkış anı.....sizin hissettikleriniz.

sabah saat 9 da konser alanına gidiyorsunuz ve 5 6 saat beklemeden sonra sizi içeri almaya başlıyorlar....ve 1 2 saat te orada ayakta bekliyorsunuz ve ön grup çıkıyor bi yandan eğlenirken bir yandan da hadi bitirin de tarkan gelsin diyorsunuz ve ön grup konserine son veriyor..grup sahneden ayrılırken sıra tarkanda diyor ve o anda konser alanında ve sizin içinizde acayip çığlıklar kopuyor ve sahne karanlığa gömülüyor.....el fenerli bi kaç kişi sahneye geliyor ve herşeyi kontrol ettikten sonra orkestra yavaş yavaş yerini alıyor......ve acayip çığlıklar gittikçe artmaya başlıyor bir yandan da tarkan..... tarkan sesleri.....hadi ama tarkan çık artık diyorsunuz içinizden önce sahne ışıkları sönüp yanmaya başlıyor ve o an........ tarkanın küçük bi nağmesini duyuyorsunuz.......ve bu küçük nağmesi tarkanın yeri yerinden oynatıyor.....tarkanın sahnede görünmesine 1 kaç saniye var ve siz üyeler o an içinizde neler hissediyorsunuz bunu istiyorum.........
    ben acayip olmuştum yaa anlatılmaz yaşanmalı derler ya o hikaye.....ama süper bi duyguydu..... tarkanı tutkuyla sevmek demek bu olsa gerek bir de ben bi konserinde eline dokunmuştum ve o an artık ölebilirim demiştim.....

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    O an heyecanın tavan yaptığı andır konserde.Orkestra gelir,Işıklar söner,ve herkes adeta nefeslerini tutup beklerken,Tarkan çıkar ortaya.O an konser alanında bulunan bütün hayranlar şaşırır,sanki saatlerdir Tarkan beklenmemiş gibi.Ve o çıkışla,Tarkan'ın sahnenin ortasıdna görünmesiyle birlikte herkese birden bir enerji gelir,sanki saatlerce beklemekten yorulmamışlar gibi.Uğruna saatlerce bekleyebilecekleri,hatta zaten bekledikleri Megastarla buluşma anı gelmiştir sonunda,ve o megastar çıkar çıkmaz,bekleyenlerin tüm yorgunluğunu alır kendi enerjisiyle..Tarkan'ın konserlerinin başlama anı hep başkadır :)
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Konserde En Önde herseyim is on a distinguished road herseyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    o an inanilmaz gercekdennn;) ben 2 defa konserine gittimm cikmadann tarkann tarkannn die bagirmaya basladimm sonra cikincaaa aglamaya basladimm sevincdenn
    ;) cok guzel bir duygu gercekden:)

Yasaklı x_y_z is on a distinguished road x_y_z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    ben Bursa konserine o kadar erken gitmedim,hatta geç bile gttim diyebilrim..
    Doritos konseriydi sonuçta ve aksamalar olabilirdi..taa saat 7 miydi neydi..
    sadece bir kaç sıra en önde dolmuş biz yanlarda böyle izleyecektik..yan man..
    gayette iyi gördük Tarkan'ı...ben çıkmdan "TARKAAAAAN COME HERE PLEASE!"dedim..tabi o kadar gürültüde kim duyduysa :D her neye bir iki kişi yanımızdaki bir adamın telefonla "michael jackson çıksa bu kadar heyecan olmaz" dediğini hatırlıyor gibiyim..gerçekten de öyle.. :)

Metamorfoz sengibisidünyayagelmez has a spectacular aura about sengibisidünyayagelmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    offfff gerçekten anlatılmaz yaşanır!! ben kendimi kaybediyorum resmen. ilk kosnerim harbiye'deydi perdeler açılmaya başladığında çoktan çığlıkları basmıştım boğazım yırtılana kadar ayakta bir yandan ağlıyor bir yandan gülüyordum onu ilk kez görmenin heyecanıyla. ama nasıl bir duygu boşalması anlatamam çığlık atmazsam o duygu boşalmaicak ve heyecanım gitmicekti, bayılabilirdim. annem nabzımı ölçmeye başlamıştı bile, sırtımı okşayıp sakinleştirmeye çalıştı ama nafile..
    sonra bu sene bilgi üni.deki konseri... saatlerce bekledim hep ayakta... ön gruplar o kadar sıktı ki. hatta ayben gelmişti siz ölmüşsünüz dedi. ama bilmiyordu ki TARKAN çıkınca herkes deliricek:D TARKANımdan önce vokalisti çıkıp bi kaç şarkı söyledi ve sonra orkestrada son kontroller. o karanlıkta uzun saçlı biri geldi sahneye o sndım ve ağlamaya başladım işte ooooooo diye bağırmaya başladım. ama bu TARKAN olamicak kadar zayıftı:D meğer az önceki vokalistiymiş..altay... veee VAy Anam Vay'ın introsu girdi herkes çığlık çığlıyaydı tabi ben de.. Ve sahne arkasından ogirdi:D o anı nasıl anlatabilirm ki... Önce ağlamayla karışık çığlıklarım ve vücuduma yayılan heyecan yermde duramıyordum sürekli zıpladım yerimde gayri ihtiyari. Deli gibi ağlıyordum bir yandan da şarkıya eşlik ediyordum etrafımdakielr sakinleştirmeye çalıştı ve ancak şarkı bitimine doğru kendime gelebildim.
    Merak ediyorum 3. konserimde... 17sinde ne hale gelicem?
    öl dese ölürüm TARKAN içiiiinnnn

Metamorfoz tarkan_aski is on a distinguished road tarkan_aski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bilmezmiyim ben o ani
    benim gittigim bi konserde : oho ohoooooo o da biliyor....
    diye bi acilis yapmisti ve ben o anda gözüm doldu ve agladim : (
    insan cok fena oluyor ya hele bu tarkan olursa :D
    tarkan bütün sanatcilardan BAMBASKAAAA!!! seni cok seviyorum Cimen Gözlüüm :D

Konserde En Önde ezel1710 is on a distinguished road ezel1710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    cok ayip ya gitmeyenler ne cevap verecek

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    bensadece bır kez gidebildim çünkü o kadar geldiii