tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı belfü will become famous soon enough belfü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

Tarkan İle Sevgilisi Bilge Arasındaki Ayrılık Rüzgarları......

Attığı her adımda Tarkan'ın yanında olan Bilge Öztürk, son günlerde aşkını yalnız bıraktı.. Ünlü çiftin, ayrılacağı iddialları artarken Megastar'a yakın isimler bir sorun olduğunu doğruladı.. Türkiye'nin en gözde çiftlerinden Tarkan ile Bilge Öztürk'ün sürekli gündemde olan olaylı aşkında artık sona gelindiği konuşuluyor. Yaklaşık 7 yıldır süren beraberlikleri boyunca aşkını bir an olsun yalnız bırakmayan, Megastar'ın her konserini en ön sıradan izleyen Bilge, son zamanlarda Tarkan'ın yanında görünmüyor. En son İngiltere'ye birlikte giden Tarkan ile Bilge, aradan geçen sürede bir arada görüntülenemedi. Bilge, Tarkan'ın ne 23 Nisan'da Antalya'da verdiği konserinde göründü ne de Megastar'ın Hasankeyf gezisinde. Geçtiğimiz gece Discorium'da konser veren Tarkan'ın izleyicileri arasında Bilge Öztürk yine yoktu. Bu yaşanılanlar Tarkan ile Bilge Öztürk için ayrılık rüzgarları estiğine dair çıkan dedikoduları güçlendirdi. Çifte yakın isimler de Megastar ile sevgilisinin arasında sorunlar olduğunu doğruladı.

Haber Vitrini
    Deniz; açıklarda kaybolmaktır.
    Deniz; mavilerde seyretmektir.
    Deniz; sevmesini sevilmesini bilmektir.
    Gurbetin adıdır deniz

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    aralarında anlaşmazlık yaşanabilir;çünkü tarkan evlilik istemiyo,bilge istiyo bu yüzden yollar ayrıla bilir.

Tarkan Aşığı Ozz has a spectacular aura about Ozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    son zamanlarda yanında bilgenin olmayışı benim de ilgimi çekti aynı şeyi ben de düşünmüştüm.. hayırlısı olur inşallah ne diyelim...

Tüm Şarkılar Ezberinde emre_emre is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    habere ben inanmadım bilge heryerde yanında olacak diye bir şey yok ayrıca bu haber çıkınca heen şöyle yorumlar başlamış ilişkinin miladı doldu zaten göstermelik bir ilişki oldugu biliniyordu deniyor bence saçma adam diyelim ki evlendi sonra ne zaman ayrılacaksınız

Konserde En Önde karma_elcin is on a distinguished road karma_elcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    yaa ole mi cok üzüldüm walla :)
    walla nasip kısmet bu işler...:)

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Yanında olmayışı benimde dikkatimi çekti fakat .... İnanmıyorum bu habere !!! Asparagas ... Kaçıncı Defadır Diyorlar Yuh Artık bıkmadılar mı acaba !

Tarkan Aşığı TARKANFREAK is a jewel in the rough TARKANFREAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    hayatta hersey olabilir..ama bence yalan haber..

Sıkı Takipçi aliyaşar is on a distinguished road aliyaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    7senedir aynı şeyleri yazıp duruyolar.napsınlar haber buılamıyolar.böle haberleri burda paylaşmak bile gereksiz bence

Konserde En Önde herseyim is on a distinguished road herseyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bence ayrilmazlarr:) yalan bir haber bence;) ayrilirlarsaa gercekden uzulmemm :)

Konserde En Önde sarıpapatya will become famous soon enough sarıpapatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    yaa kızın işi vardır sonuçta çalışan birisi bencede ayrılmazlar tabi hayat bu herşey olabilir ama bence yalan haber
    bir yanar bir sönerim bir ağlar bir gülerim PARE PARE buruktur hep sevinçlerim...