tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı belfü will become famous soon enough belfü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

Tarkanın Müziği Hiç Tarzım Değil

Tarkan'ın 'Hüp' adlı klibinde, Megastar'la öpüştükten sonra yıldızı parlayan Sinemis Candemir, Tarkan'ın son albümü için "Başarılı buldum ama benim tarzım değil" diyor..

Tarkan'ın Ferzan Özpetek imzalı 'Hüp' klibinde öptüğü manken olarak ismini duyuran Sinemis Candemir şu sıralar TRT 1'deki halk oyunları yarışması 'Altın Adımlar'da karşımıza çıkıyor. Yarışmada Korhan Abay'la birlikte başarılı bir sunuculuk performansı sergileyen Candemir, "Korhan Bey, çok tecrübeli bir sunucu, işini çok ciddiye alıyor. Onunla çalışmak benim için büyük şans..." diyor. Son günlerde, Yavuz Bingöl'le aralarında çıkan aşk dedikodularına gülüp geçen Candemir, "Bu haberleri kaale bile almıyorum" diyor ve ekliyor: "Şu anda hayatımda aşk yok!" Kariyerine mankenlikle başlayıp daha sonra oyunculuk ve sunuculukla devam eden Sinemis Candemir'le 'Altın Adımlar'ı ve özel hayatını konuştuk.

* 'Altın Adımlar' yarışmasına sizi çeken ne oldu?
    Ben de halk oyunlarına çok meraklıyım. İlkokul sırasında bale yapmıştım. Üsküdar Anadolu Lisesi mezunuyum. Lisede ve ortaokulda da Kafkas oynamıştım. Çerkez olduğum için bu bölgenin oyunlarına daha yakınım... Üniversite sıralarında da dansla uğraştım. Tango, çaça gibi salon dansları yaptım. Hayatımda hep dans oldu. O yüzden bu yarışmayı büyük zevkle sunuyorum.

* Yarışmayı Korhan Abay'la birlikte sunuyorsunuz. Daha önce birlikte çalışmış mıydınız?
    Hayır, ilk defa birlikte çalışıyoruz. Zaten tanışmamız bu programla oldu.

* Korhan Bey çok tecrübeli bir sunucu... Yarışmaya başlarken bu durum sizi korkuttu mu?
    Tam tersi, 'Altın Adımlar'dan gelen teklifini kabul etmemdeki en büyük etkenlerden biri de Korhan Abay oldu. Ben şimdiye kadar çok sunuculuk yaptım, canlı yayın da sundum ama hiçbir zaman partnerim profesyonel bir sunucu değildi. Programlardan önce çalışmazlardı, hep ben zorlardım. Şimdi Korhan Abay'la çalışmak acayip bir duygu. Her hafta çok hazırlıklı geliyor programa... İşine çok büyük bir saygısı var. Yıllardır bu işi yapıyor ama yine de her program öncesi mutlaka fikir alışverişinde bulunuyoruz. 'Nasıl olsa yaparım' deyip işin kolayına kaçmıyor. Benim için de onunla çalışmak büyük bir tecrübe... Şu anda hâlâ işimle ilgili yatırım yaptığımı düşünüyorum. 15-20 yıl sonra benim için de böyle konuşulmasını isterim.

GÖRÜNTÜ ÖNEMLİ AMA...
    * Yarışmanın jürisiyle ilgili neler söyleyeceksiniz?
    Müjde Ar'la aynı sahnede bulunmak, aynı toplantı masasında fikir alışverişinde bulunmak çok güzel... Keza; Yavuz Bingöl ve Aşkın Nur Yengi için de aynı şey geçerli... Ahmet Bey de (Demirbağ) halk oyunları konusunda bir derya...

* Oyunculuğa başlamanızda güzelliğiniz avantaj sağladı mı?
    Böyle düşünülmesi normal ama güzel kadınların ya da yakışıklı erkeklerin oyunculuk yeteneklerini göstermeleri çok daha zor aslında... Çünkü roller genelde dış görünüşe göre geliyor. Dış görünüş her meslekte önemli... Oyunculukta, sunuculukta, gazetecilikte hatta yolda taksi durdururken bile işinizi kolaylaştırıyor. Yıllar önce, Brad Pitt'in ilk popüler olmaya başladığı dönemde herkes ona çok hayranken, ben hiç beğenmezdim mesela... Herkes beğeniyor diye, ona karşı bir önyargı oluşmuştu bende. Ama '12 Maymun' filmini izledikten sonra fikrim değişti. O kadar güzel oynamış ki, yakışıklılığıyla değil, oyun gücüyle beni kendisine hayran bıraktı.

* Kendinizi güzel buluyor musunuz?
    Kendimle barışığım, kendimi severim. Kıyafete, makyaja da düşkün değilimdir. Lisedeki halimden çok farkım yok yani.

* Yarışmada giydiğiniz kostümler çok beğeniliyor. Kıyafetleri kim yapıyor?
    Evet, ben de bu konuda güzel yorumlar alıyorum. Kostümler Erol Albayrak imzalı... Daha önce de sunuculuk yaptığımda onun kıyafetlerini giyiyordum. Erol Bey'in tarzını çok beğeniyorum.

TARKAN'LA KÜS DEĞİLİZ!
    * Tarkan'la görüşüyor musunuz?
    Yok, hayır. Aramızda bir küslük falan olduğu için değil ama. Birlikte çalıştığın insanlarla bir dönem aynı ortamlarda oluyorsun ama ondan sonra farklı işlerin içine girince ister istemez uzaklaşıyorsun.

* Son albümünü nasıl buldunuz?
    Tarkan'ın müziği pek benim tarzım değil ama elbette başarılı buldum. Ben rock ve alternatif müzik dinliyorum. Tabii hiçbir zaman siyahlar giyip, metaller takıp dolanmadım ortalıkta... Mesela Metallica geliyor şimdi, o konseri kaçırmayacağım.

Sabah Gazt/Günaydın
    Deniz; açıklarda kaybolmaktır.
    Deniz; mavilerde seyretmektir.
    Deniz; sevmesini sevilmesini bilmektir.
    Gurbetin adıdır deniz

Sıkı Takipçi hsaex123 is on a distinguished road hsaex123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Olabılır herkesın sahsi dusuncesi...Herkez tarkana ayılıp bayılmak zorunda degıl...tarkanı gonulden yurekten desteklıcek ınsanlar lazım zaten
    Konu hsaex123 tarafından (19-05-08 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir.

Tarkan Aşığı pare_pare is on a distinguished road pare_pare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    bence de herkesin şahsi düşüncesi kim ne derse desin sorun deil mal ortada

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Tarzı Olmayabilir Doğaldır !!!
    haber için teşekkürler

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    tarkan'ı desteklemek yeter ama bu albüm kimsenin tarzı değil onu da göz ardı etmemek gerek.aklı karışmış bi insan tablosu var bu albümde,rock mı,r&b mi,alaturkamı,electro bi albüm'mü bilim adamlarının araştıracağı bir albüm tarkanın karmaşık özel yaşantısı bu albüme yansımış

Yasaklı x_y_z is on a distinguished road x_y_z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Bu kizi pek hatirlamiyorum ben ya..hüp klibini izlemem lazim tekrar :P
    begenmeyede bilir canim herkes tarkani sevcek diye kanun yasa yok.. :D

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    belfü haberler linkini sen besliyorsun helal sana...abi tarkan bir de benle çalışsa yaa .....ben de bi klibinde oynasam da artist olsam

Tarkan Aşığı TARKANFREAK is a jewel in the rough TARKANFREAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ahh ahh tarkan benide öpse birsey istemem:)