tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu
    Metamorfoz alper... is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0

Demet Akalın'dan Tarkan Hakkında..

Türk popunun trend vokali, ardı ardına yakaladığı hit şarkılar ile Türk popunun zirvesine adını kazıyan Demet Akalın Michael Show"a konuk oldu. Albümünden otostop maceralarına kadar değişik konuları konuştuğumuz Demet Akalın’dan ilginç itiraflar geldi.

Madonnayı geçtin ne hissediyorsun ?

Madonna’yı geçmek ne haddimize ama Türkiye’de en çok dinlenen şarkı “Mucize” olmuş.En çok satanlarda bir numara , radyolarda bir numara, t.v. lerde bir numara. Beşinci hafta bir numarayım, belki Ferhat Göçer gelirse tahtım sarsılabilir.

Saçların çok güzel oldu bu yeni imajı nasıl oluşturdun ?

Saçlarımın boyası 8 saat aldı, kullanımı çok zor bir saç ama çok fashion duruyor

Bu albümde double yok neden ?

Şarkı seçimimde bir sır yok, çok fazla radyo dinliyorum, gezmeyi seviyorum insanları tv ve radyoyu takip etmeyi seviyorum. Hiçbir zaman memleketimden uzağa da çıkmak istemiyorum.Ruhuma sıcak geliyorsa insanlara da sıcak geleceğini düşünüyorum, hiç öyle matematiksel şarkı yapmıyorum. Sevmiyorum öyle ısmarlama şarkıları. Okuyupta kasede koyamadığımız şarkılar da vardı, bu aralar herkes benden o “Kusursuz 19” da olduğu gibi 19 şarkı filan bekledi , o bir kez yapılan bir şeydi birilerine bir tokat atmam gerekiyordu , çok konuşanlara kendimi tatmin için yaptım onu.Her albüm öyle bir şey yapacak değilim. Bu albümde her şarkım çok değerliydi 13 şarkı oldu 13ün uğursuzluğuna inandığım için Ersay Üner’in bitmemiş bir şarkısı var onu koyduk. Bu albümde de okuduğum ama daha sonra albümden çıkartmak istediğim şarkılarım da oldu.

Ajda Pekkan’ın veliahtı mısın ?

Allah ona uzun ömür versin, o bir idol bende çok beğeniyorum. Yıllardan beri kendisi hep geliştirmesi yenilemesi.. öyle denmesi de beni sevindiriyor tabiî ki.

Bundan bir 10 sene buralarda olacağımı tahmin etmezdim ,kendi kendime kaldığım zamanlar kendimi tokatlayıp ne yapıyorsun nerdesin dediğim oluyor. Konserlerde de öyle oluyor bir ağızdan dinlemek şarkıları çok güzel. 10 sene sonra da yine yerimi kimseye bırakmayı düşünmüyorum.

Hayatındaki en ilginç çılgınlık nedir ?

Araba otostop yapan ufak çocukları alıyorum, geçenlerde arabama aldığım iki çocuk beni tanımadı.Sıfır makyajlaydım,Etilerden geçiyoruz çocukların teki “abla kaza olacak herkes sana bakıyor” dediler. “Saçların çok sarı ya ondan herhalde” diye de eklediler. Erkek arkadaşım çok kızıyor , kazık kadar adamları değil ama ufak çocukları alıyorum.
    Bir keresinde İzmit’ten dönerken gişelerden bir asker otostop yapıyor. Bende bir kişi görünce durdum, arkadan sekiz tane asker bir bindi arabaya, Allah’tan arabada büyük ..Bendeki cesarete bak asker kızıyım ya , ondan güvendim onlara.Fotoğraf çektirdik , şarkı söyledik beraber.Bunu da ilk kez anlatıyorum.

Tarkan’a küs müsün ?

Şimdi kendi kendime uydurmadım bunu , Türkiye’de kimi beğeniyorsunuz diye sordular , Beyonce ile Shakira düet yaptı ve muhteşem bir iş çıktı ortaya.İki tane inanılmaz hatun süper oldu.. Bende düşündüm kadın olarak düet yapabileceğim biri olmadığı için Tarkan’la dedim. Yoksa Tarkan’ı tabii ki beğeniyorum ama tanışmışlığım yok. Sonra benim de konuk olduğum programda Beyaz’a getirmeye çalıştılar , ama olmadı… Halbuki bana sorsalar söylerdim onlara Tarkan’ın çıkmayacağını. Ne küslüğüm olacak ki Tarkan’a seviyorum onu.

Zor Bir Aşık mısın ? Eline düşen yanar mı ?

Eline düşer yanar mı ? Ben Boğa burcuyum biraz fevriyim ,çabuk sinirlenirim ama çabuk söner..Ama aşkta biraz küstahım evet, şarkılarımda olduğu gibi.. Zaten o şarkıları beni anlattığı için alıyorum , “tam beni anlatıyor” diyorum. Hayatımla doğru orantılı şarkılarım.

Eurovision Katılmak İstermisin ?

Çok acayip bir sorumluluk, şimdi orada burada çalınmıyor şarkılarım bu benim kendi sorumluluğumda bir şey.çalmasa da bu benim problemim. Ama Eurovision’da bütün Türk halkının sorumluluğunu alıyorsun arkana.Bu yüzden öyle bir şeye girişmezdim diye düşünüyorum, korkarım yani çok çok çok büyük bir sorumluluk.

Klipteki esinlenme hakkında ne düşünüyorsun ?

“Mucize” klipimde esinlenmeden başka bir şey oldu ..Keşke benim de haberim olsaydı. Bayağı bir benzeşme oldu yani…! .Her şey sıfır yapılmış o hoş olmadı.Bence artık Türkiye’de o kalıplaşmış yönetmenlerden kurtulmak lazım, bunun için ben ikinci klipimi çekeceğim “Bebek” şarkımın klipinde ya yurt dışından bir yönetmenle çalışacağım ya da reklam filmi çeken birisi ile…..Daha az tükenmiş birileri ile çalışmak istiyorum.

Bu albümde bütün slowlarıma klip çekmek istiyorum, ama önümüzdeki yaz ben yine albüm çıkartacağım..Ben o kadar beklemek istemiyorum, kendim duramıyorum ,onun için beni heyecanlandıran şarkıları şimdiden cebe atmaya başladım.
    kaynak:michaelshow.net

Konserde En Önde herseyim is on a distinguished road herseyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    cok tesekkurler:) demet akalin iii bile uydurmuss gercekden:D

Vip Üye Pamela_beyazgul has a spectacular aura about Pamela_beyazgul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    cok tesekkurler

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Demet Akalın ve benzerleride şarkıcı olarak nitelendiriliyo ya neyse...

Tarkan Aşığı tunalı is on a distinguished road tunalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    güzel bir yazı saol

Tarkan Aşığı sinemtevetoglu is on a distinguished road sinemtevetoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    tanımadığı birine niye küssün ki! zaten öyle olsa dağ dağa küsmüş dağın haberi olmamış olur yani beklesin biraz daha belki TaRkAn bi güzellik düşünür ona da!

Konserde En Önde herseyim is on a distinguished road herseyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    hehe benceee hic dusunmesin:) dusunursa zatenn cok yanlis dusunurr;) oyle bisey yapmasinn;)

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Tarkanı sevmeyen insan düşünemiyorum zaten Türkiyeye bir daha böyle megastar asla bi daha gelmez kıymeti bilinmeli Demet Akalının da içi gidiyordur düet için ama avucunu yalar bence haber için de tşk
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Boşuna Heveslenmesin Madonna nın albümü daha yeni ... Dünya da patlamış bir albüm seni yakında burada da geçer !!!

Tecrübe Puanı
    18
    bence cokdan gecdi:D