tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 21 Sayfa bulundu

Hybrid View

Dudu Dilli erkan er is on a distinguished road erkan er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    come closer albümü çok güzel ve iyi bir albüm ama bu albümde birtakım hatalar oldu örneğin yanlış şarlılara klip çekilmesi ,çıkış şarkısını yanlış seçilmesi promosyonun iyi yapılmaması gibi şarlıların albüm çıkadan önce internete düşmesi gibi bir takım sorunlar yüzünden albüm satmadı ama şu bir gerçek ki come closer albümü hak ettiği değeri görmedi

Dudu Dilli Kolbandi is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    Tarkanın bahsedilen albümünü,başarısızlık değilde bir talihsizlk olarak yorumluyorum.Çünkü tarkan hep başarılı olmuştur albümün iyi reklamı yapılmamış olabilir veya buna benzer şeyler...

Konserde En Önde HURRICANE is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    Come Closer çok özel bir albümdü;)Hatta diyebilirimki TARKAN ın bence en başarılı Karma albümünden sonra ki en iyi albümüydü!Tabii bu benim şahsi fikrim.Hep şunu söyledim o albüm eninde sonunda hak etiği değeri bulacaktır;)

Dudu Dilli redjingle is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    18
    Come Closer Tarkan'ın şimdiye kadar çıkardığı en iyi 3 albümden bi tanesidir kuşkusuz.Gerisi de beni çok ilgilendirmiyo.Evet isterdim Tarkan da vakti zamanında Şımarkı ile yurtdışında yaptığı patlamanın birkaç katını yapsın bu sefer.Ama önemli değil.O uzun ve alengirli bi konu neden öyle olmadı.Ama önemli olan albümün müzikalitesi.Kaldı ki hergeçn gün albümün kalitesi bence artıyo.Kulak var nizam var :) Mükemmel albüm.Perfect !

Metamorfoz yiğit will become famous soon enough yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    come closer bence en iyi tarkan albümlerinden biriydi..bounce bence yanlış seçim değildi..yanlış seçim START THE FİRE dı..şarkı bana baştan beri sakat ve vasat gelmişti..her dinlediğpimde atlıyordum şarkıyı..JUST LİKE THAT,İN YOUR EYES,WHY DONT WE,SHHH benim hitlerimdi..neden diğer adıyla AMAN AMAN türkiyede tanıtılmadı anlamıyorum..hem dünya starlarından biriyle düet yap hemde gümbürtüye götür...
    bazen tarkan'ı anlamak çok zor oluyor..
    bi konuda bounce katılmıyorum..''tutmadığı ii oldu bizi ihmal edebilirdi'' çok yanlış..ben tarkan'ın dünyada tanınmasını çok istiyorum türkiyede görmesemde televizyonda izleyip gözlerim dolarak dinlerdim şarkılarını..keşke 99 yılındaki gibi sallasaydı da METAMORFOZ çıkmasaydı..çünkü metamorfozda şarkı düşüşü yaşadı tarkan..
    konserlerinde bile o kadar belirginki..bi KIŞ GÜNEŞİ mest ediyor daha sonra İSTANBUL AĞLIYOR söylüyor tempo düşüyor..DUDU da herkes ayakta ama DİLLİ DÜDÜK????
    bence yeni çıkacak albüme çok dikkat etmeli yoksa biz bile kollayamıcazz..
    COME CLOSER-2 sabırsızlıkla bekliyorum bu arada ama bi 10 yıl daha beklemek şart gibi:)))
    TARKAAAAAAANNNNNNNNNNNN!!!!

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Albüm güzeldi ama dediğin gibi tanıtım olmadı...

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    off en sevdiğim 2. tarkan albümü...her gece baştan sona dinleyip öyle yatıyorum...:)tarkanın sesini çoook üst seviyede kullandığı harika bir albüm..yazık oldu...tamamen tanıtım hatasının kurbanı oldu bu albüm...ama tarkanı kariyerinde bir üst basamağa taşıdığı bir gerçek:)
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Metamorfoz Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Evet trknmania,ben de her gece Tarkanin sharkilari ile uyuyorum ve hatta her sabah bile onun sharkilari ile gunume merhaba diyorum....

Metamorfoz onursamed is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    18
    bnm 1 numaralı albüm come closer sonra a acayipsin sonrada ölürüm sana albimleridir.ben şarkıları dinleyince kendimi çok iyi hissediyorum.bence bir tane daha çıkarsın ingilizce albüm.tutup tutmaması umrumda değil.

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    çok çok güzel bi albüm olmasına rağmen arada kaynayan bi albüm oldu bence...hala albümü tam olarak dinlemeyenb birsürü insan wardır...bence bu albüm tarkan fan'larına güzel oldu..diğer insanlar için olsada olur olmasada olur bi albümdü bence...ama bence son derece güzel hergün cd i takıp sıkılmadan her işimi yaptıım bi albüm...