tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu
    Yasaklı x_y_z is on a distinguished road x_y_z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Klip olayı..

Tarkan yıllardır çok güzel klipler çekmiştir.Örneğin Kış güneşi;şımarık,ikimizin yerine,kuzu kuzu..ama bazı kliplerini de es geçtiğini düşünüyorum..

Örneğin Karma albümü..Dünyadaki albümlerle yarışacak kadar güzel olsa da,
    sadece 3 klip çekilmesi beni üzüyor..Sen Başkasın,Ay,Gitti Gideli..Bunlarda güzel hitler yaratabilirdi..Dududa,bütün şarkılara klip çekileceğine Come closerin üzerinde durulabilirdi.Just Like That,Why Dont We ve Come Closera
    niye klip çekilmedi?Klip hatalari olmasa,bu albüm 1 milyon bile satardi.. :)
    bunun daha önceleri de var,Bu Gece şarkısınn klibi çok kötü..
    Unut Beni kliplendirilmedi...Sonra,Eyvah,Gitme gibi şarkılar çekilmedi..
    Tarkan bu albümündede klip hatası yaptı..3 klip çekmeliydi..Vay Anam vay,
    sonra hayranlarini dinleyerek Dedikodu en son ya Dilli DÜdük yada İstanbul Ağlıyor.Pare Parenin klibe gereği yok ki..Zaten hiç te yayinlanmiyor..
    Bİlmem ne düşünüyorsunuz?

Konserde En Önde karma_elcin is on a distinguished road karma_elcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Pare Pare hiç de yayınlanmıyor demişsin bugün dream Tv'de bitio Kral'da başlıyo, Kral'da bitio Power'da başlıo Power'da bitio MTV Türkiye'de başlıyo daha ne olsunnn??..sana denk gelmemiş :)...Come Closer hakkında söylediklerine katılıyorum...

Konserde En Önde herseyim is on a distinguished road herseyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    x_y_z sana katiliyorum;) cogu sarkisinaa klip cekmedii;) herzamanda en iii sarkilari sona birakiyor;) bencee su anda pare pare sarkisindann onemli baska sarkilardaa var mesela dedikodu dilli duduk:) bunlari cekmesi beklenirken bir anda pare pare;) cidden hic beklemiyordum;) biraz sok oldum:)

Sıkı Takipçi leyla has a spectacular aura about leyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ama arkadaslar bence pare pare cok guzel bi sarki.albumdeki en sevdigim sarki.
    klipi begemeyenler olur ama sarkiya haksizlik ediyorsunuz insani derinlere goturuyo,bilmiyorum ben cok seviyorum

Yasaklı x_y_z is on a distinguished road x_y_z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Evet,sarki güzel..Ama cekilmese de olur gibi bir sarki..İstanbul Agliyora ayni klip yapsa 3 günde hit olurdu :)

Dudu Dilli lastcigar is on a distinguished road lastcigar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    x y z ye katılıyorum arkadaşlar bence çekilmesi gereken çok klip vardı ama önemseyip çekmediler sağolsunlar,dediği gibi come closere neden klip çekilmedi bende anlamış değilim yada n bilim bi beni anlama adli parcasına çok kıalıte bir parça idi ama bencede bazi şarkıların kliplerini ihmal ediyorlar:(:(

Yasaklı Inge will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    0
    ayrica bir sey de demek isterim...klip arkasi gösteriyor ama Pare Pare ne kadar enteresan ki klip arkasinin seyler görmek isteyenler olacak? Tabii ki biz bakacagiz her zaman gibi amaaaa...
    Dudu klip arkasinin roportaj vardi, bu enteresan oldu bence...
    mesela ben Kuzu Kuzu akustik arkasini görmek isterim, Hüp klip arkasi, Sorma kalbimin arkasi...yani sicak yada soguk su muydu? veya Bounce bile daha enteresan olabilir, dans edenlerle...
    Vay anam Vay enteresan yesil screen ile...

ama niye bu Pare Pare 'nin videodan? Kim bekler bunu? Ne var orada???

amannnn!!

Dudu Dilli garez is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    yahu şu an zten en çok tutan slow olarak bu albümde istanbul ağlıyor bizm sınıfta bile paso onu dinliyorlar

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    bu konuda o kadar çok konuştuk kiiii gına geldi artık bana...

Sıkı Takipçi hsaex123 is on a distinguished road hsaex123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ama arkadaslar TARKAN pare parede ıcını doktu dınleyıcısıne...herkez gıtmıs tek basına melankolık bır ınsanı canlandırdı klbınde...Özeldi onun ıcın