tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 31 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde herseyim is on a distinguished road herseyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bencede oyle cekecekse hic cekmesin:)

Tarkan Aşığı belfü will become famous soon enough belfü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ben çok beğendim yüreğine sağlık ....Tarkanı görmek büyük bir mutluluk söylerken sanki şarkıyla bütünleşmiş gibiydi sade olması güzel çünkü çok duygusal bir şarkı insan ister istemez uzaklara dalıp gidiyor ve biz şuan nisan ayındayız nisan yağmurları yağıyor arkadaşlar yaza daha var eminim hareketli yeni kliplerde çekilecektir.
    Konu belfü tarafından (22-04-08 Saat 10:39 ) değiştirilmiştir.
    Deniz; açıklarda kaybolmaktır.
    Deniz; mavilerde seyretmektir.
    Deniz; sevmesini sevilmesini bilmektir.
    Gurbetin adıdır deniz

Tüm Şarkılar Ezberinde WILDBOYS is on a distinguished road WILDBOYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

Ok

Arkadaşım Ne Dersen Haklısın Kimse Bilmiyorki Birinci Olan Bana Göre Dedikoduydu Hepsi Fasa Fiso Yani Birinci Olan Pare Pareymis Yalan Takip Etmesem Haklılar Diyeceğim... Hiç Değilse İstanbul Ağlıyor a Çekseydi Bu Kadar Üzüntüsünü Çekmicektim Klibin ...

Tarkan Aşığı TARKANFREAK is a jewel in the rough TARKANFREAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bencede klip cok süper hatta bomba olmus..arakadaslar tarkanin favori sarkisi pare pare oldugu icin bu sarkiya klip cekmisler...neden anket yaptiklarini bende bilmiyorum??...olsun tarkana saygi duyalim..o ne isterse o olur kardesim!!!

Konserde En Önde herseyim is on a distinguished road herseyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    tarkana saygimiz sonsuz zaten:) sevgimiz dahada sonsuz:D anketi yapiyorlar cunku bizim dusuncelerimizii ogrenmek isderler;) yapmalari bencee cok iii :)

Metamorfoz onursamed is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    18
    tarkan kurayla bu şarkısına klip çekti bence hangi şarkı gelse farketmezdi.
    o kadar album çok sattıktan sonra doğal bence bu klibe çekmesi 10 yıldır böyle şarkılara klip çekmeye korkuyor herkes tarkan korkmadı doğal olarak.
    bence en az 5 klip çekmeli tarkan.

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Klibi bende beğenmedim çok sıradan olmuş ama şarkının slow olması gayet iyi 3. klibi her türlü hareketli özellikle de dedikoduya çeker artık diye düşünüyorum ancak anket yapmasına rağmen sevenlerini es geçmesi beni çok üzdü madem bildiğini okuyacaktı neden anket yaptı
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Tecrübe Puanı
    18
    haklisin denizmavisi;) sana katiliyorum ben dilli duduk sarkisinaa bayiliyorum aslinda hepsi birbirinden guzel:) ama favorim dilli duduk:) ben anketinde dilli dudugu isaretlediydim ama pare pare ye klip cekdiii ve sok oldum gercekdenn;) hic beklemedigim bir sarki ve klip:) klipda guzel olsa icim yanmazz:)

Metamorfoz ümitcoll is on a distinguished road ümitcoll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bu 2.klibe şarkı çekimi güzel abii bence sitede yaptığı klip anketi strateji olabilir hem yaz gelmedi hemde yaz gelindiğinde haziran temmuz ağustos aylarında ankette hangi şarkı birinci geldiyse ona çekecektir çünkü 1. sırada çünkü millet o şarkıya istiyo yani biraz daha bizi meraklandırıyo bilmem anlatabildimmi...benm düşüncem bu..saygılar

Tüm Şarkılar Ezberinde kanky is on a distinguished road kanky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Bence çok doğru bir seçim yapmış..hareketli parçalarını..yazın ortalarına saklamalı...henüz..ilkbahardayız..
    klipte çok güzel olmuş...
    Hiç Bir Şey yokluğundan daha yok değil..
    Hiç Bir Şey varlığından daha var değil..
    Sen Otur,Kainatın Tahtında,ey kalbim hadi eğil..
    Hiç Bir Şey Bu kölelik kadar özgür değil..