Bence Çocuğu fazla yormayalım...Bu kadarı yeter de artar bile...Sizleri bilmem ama ben fazlasıyla memnun kaldım Come Closer albümünden...Ve hatta Tarkan'dan daha bi ingilizce albüm istemiyorum yani...Bence Tarkan genellikle türk halkının nabzına uyğun ve anlayacağı bi dilde yani şöööyle bi türkçe albüm çıkarsa mesela, halayına doyasıya dans etsek hani gönlümüz gözümüz açılsa fena mı?...Herzamanki gibi hüzün, keder, gğz yaşı ve boşuna umutlandırıcı şarkılar olmasa albümde...Albüm bastan sona neşeli şarkılarla dop dolu olsa ne güzel olurdu değil mi?...Hele özellikle dünyada bunca acı, bunca keder durmaksızın devam ediyorken ve insanların dertlerini unutturucak bi şeylere ihtiyacları varken Tarkan neden yardımcı olamasın ki?...Adam zaten suretli elinden geldiği kadar destek olmaya çalışıyor herkese...Kolay olmayacak belki ama iyilik adına değer bence ve türkçe albüm ingilizceden daha fazla değer kazanır deye düşünüyorum...E sizleri bilmem ama ben türkçe albüm diyorum da başka bi şey demiyorum!...