tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
41 den 48´e kadar. Toplam 48 Sayfa bulundu
    Istanbul Temsilcisi badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Arrow Eşcinsel derneği eşcinselleri eleştirdi...!!!

Eşcinsel derneği Kaos GL, eşcinsel kimlikleriyle de gündeme gelen ünlüleri değerlendirdi.
    Kaos GL Dergi Koordinatör Yardımcısı Barış Sulu tarafından kaleme alınan yazıda, Bülent Ersoy, Tarkan ve Fatih Ürek gibi ünlüler sert şekilde eleştirilirken, Cemil İpekçi ise övüldü. Sulu, Kaos GL’nin internet sitesinde de yayınlanan yazısında, Tarkan’ı da eşcinsel ünlüler listesine aldı.

İşte tartışma yaratacak tespitler:
    Tarkan, son albümünün adı olan ‘Metamorfoz’u yıllar önce açıklamıştı zaten: “Ben gençliğimde böyle şeyler (erkeklerle birliktelik demek istiyor) yaptım ama psikologa gittim. Zorlu bir süreçten sonra ‘düzelttim’ bu durumu” dedi. Kadın sevgilileriyle boy boy fotoğrafları yayınlandı. Artık düzelmişti ne de olsa. Heteroseksüellik nasıl düzeltilecek bir cinsel kimlik değilse, eşcinselliğin de düzelemeyeceğini Türkiye’de öğrenemedi diyelim hadi. Ama eşcinsel mücadelesinin filizlendiği ABD’de de mi öğrenemedi Tarkan sizce?

Cemil İpekçi, gayet de güzel yaptı bu cümleleri kurarken (İpekçi’nin, ‘Muhafazakâr eşcinselim, kadın olsaydım türban takardım’ sözlerini kastediyor). Eşcinselliğin medya tarafından tartışılmasına ve böylece eşcinselleri yıllarca görmezden gelen ‘Türk halkı’ tarafından konuşulmasına da neden oldu. Ne acı ki, desteklenmesi gerekirken sadece ve sadece cinsel kimliği nedeniyle yalnız bırakıldı ama bırakılmamalı.

Ünlülerimizin 15 yıldır varolan eşcinsel örgütlenmesine katkıları olmadı, olamadı. Örneğin Bülent Ersoy ‘transeksüel’ değildi, doğuştan biyolojik kadındı, ‘Allah-u Tealâ’ onu kadın olarak yaratmıştı! Transseksüeller neler yaşıyor farkında bile değildi. Patlatılan şampanyalar, parmağında taşıdığı yüzükler, kocaları onu daha çok ilgilendiriyordu. Transseksüeller hakkında kaç röportajı var, sorarım size.

Fatih Ürek’e ne demeli: “Yakında evleneceğim, annem bana kız bakıyor” açıklaması ne kadar gerekliydi? Fazla isim verip de arı kovanına çomak sokmak istemem. Lafın özü, homofobik olduğunuzu açıklamak yerine homofobinizi yenmek için bir psikoloğa gidin diyebilirim sadece.

kaynak ; ixtanbul.com

Tarkan Aşığı belfü will become famous soon enough belfü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Evet dün akşam gaztesindede yayınlanmış hatta baya konuştuk bu konu hakkında bunları haber olarak kabul etmiyorum. ve böyle habercilik olmaz Arkadaşlar yanlış ve çirkin şeyler....... esefle kınıyorum haber için teşekkürler

Yasaklı mcggs is on a distinguished road mcggs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Bu konu daha devam ediyor mu ya..Tarkan neredeyse evlenecek ama yine aynı dedikodular devam ediyor..Şiddetle kınıyoruz bu şahısı..çok yanlış

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Bu ne sAçma Sapan bi şey yaw ... Ne Saçmalıyorlar ... Sinir Oldum ha .. !!

Soytarılıktan başka bi şey değil bu sırf Tarkan'ı Lekeleyecekler ... Bu Adilikten başka bi şey değil ... Tarkan Gay olup olmadığını göstersin mi size istermisiniz ?
    Konu **MegaStarkan** tarafından (05-02-08 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir. Sebep: ard arda yazmayiniz lütfen

Tarkancı zerrintaç is on a distinguished road zerrintaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    onun özel hayatı kimseyi ilgilendirmez!!! herkes istediği gibi hayatını
    yaşar!!!! ben onun bir gay olduguna ınanmıyorum!!!!!!
    öyle olsa bile ne değişecek onu gerçekten sevenler
    her zaman ona destek olacaktır!!!

Konserde En Önde HURRICANE is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    TARKAN'ın cinsel kimliği kimseyi alakadar etmez ki!Sanatçı kimliği önemli olmalı sanatçıların!temcit pilavı gibi yıllardır bu takım yazıları önümüze getirmelerine bir anlam veremiyorum...Öyle olsada olmasada seviyoruz kardeşim varmı ötesi;)

Dudu Dilli airjunior17 is on a distinguished road airjunior17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Tarkan gerekeni yapacaktır. dertlerini mahkemede anlatır bu seviyesiz insanlar. tazminat akıllandırır hepsini.

Tarkancı zerrintaç is on a distinguished road zerrintaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar bulaşık yıkarken bİr mani geldi aklıma!

GÜNAHINI ALMASINLAR

İFTİRA ATMASINLAR

TARKANA TAKMASINLAR

SONRA CEHENEMDE

"VAY ANAM" DİYE YANMASINLAR