tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
41 den 45´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu
    Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bir gün biri bana dese ki "Tarkan Mars'ta bile dinleniyormuş!", buna bile şaşırmam.Sen olağan üstü bir starsın çünkü.Ve iyi ki varsın.Biz hep senin arkandayız,çünkü sen bizim için çooookk başkasın ve senden bir tane daha yok bu dünyada :) Hani "öl desen ölürüz senin için" o derece Hep aynı şeyleri söylüyoruz belki ama,seni anlatmaya kelime bulamıyoruz işte napalım :) Bizimki hayranlığı aştı artık,bizim sana sevgimizin yanında az kalıyor "hayranlık".Başka birşey sana duyulan sevgi,özlem,başka birşey seni duyduğumda/gördüğümde içimde olan mutluluk.Allah seni nazarlardan saklasın tek megastar,"Sen başkasın" Tarkan paşam :) O gülen yüzün hiç solmasın,o muhteşem gözlerinin içi de hep gülsün :)

Candan
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Tüm Şarkılar Ezberinde zeytin is on a distinguished road zeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    tarkan ben binlercesinden on milyonlarcasından sadece biriyim ve burda olduğum için çok mutluyum bu mesajlar sana geliyosa ne mutlu bize sevgimizi paylasıyoruz volkan gibi patlayan sevgimi sahibiyle paylaşmak paylaştığımı bilmek çok güzel bir duygu sakın bizi bırakma

Aktif Üye siboss1992 is on a distinguished road siboss1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Köln konserinde ona bir mektup verdim..
    ve o mektupda sunlari yazmistim..
    biz tarkancoll.com üyeleri olarak hep senin arkandayiz
    senin agladigin zaman bizimde agladigimiz zamandir,
    senin güldügün an bizimde güldügümüz andir..
    bunu hic unutma.. senin arkanda milyonlarca hayranlarin
    var..
    Tarkanimmm ben (biz) hep arkandayiz..seni cok seviyorum caniminici..

Metamorfoz MEGAFUN is on a distinguished road MEGAFUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ellerine sağlık çok güzel yazmışsın

Metamorfoz alitandogan is on a distinguished road alitandogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadasim emegin ve paylasimin icin cok tskler gercekten yzdigini cok begendim!! :)