tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu
    Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Smile Tarkan,iyi ki varsın!Hepimiz sana hep tam destekle yanındayız!!

Tarkan sen iyi ki varsın,iyi ki bizim megastarımızsın,dünya starımızsın.Hepimiz senin her zaman tam destekle yanındayız! Albümünü çoook beğendik,Vay Anam Vay klibini de. Bazen anlamadan dinlemeden,sorgulamadan ve bilmeden seni yerden yere vuranlara canının çok sıkıldığını da biliyoruz,ama biz hep yanındayız,sen hiç üzülme istiyoruz :) İmza gününe gelemedim,ama gelebilseydim bunları yüzüne söylerdim. Bir de şapur şupur öperdim tabii seni :) Bu forumdan Enes ve Serkan adlı üyeler sana tarkancoll'un kartını verdikleri için bu başlığı açma gereği duydum,biz kim ne derse desin hep senin yanındayız,sadece biz bile en azından bir 15 yıl daha sana yeteriz,merak etme :) O zamana yeni nesil hayranların büyür tabii o ayrı :) Ha bu arada,yeni evine taşınınca biz forum olarak sana çay içmeye geleceğiz bak müsait olunca haber ver :) Yeniden söylüyorum kim ne derse desin,isteyen istediği kadar kıskansın,laf atsın,biz her daim senin yanındayız ve öyle de kalacağız :) Senin de dediğin gibi al elmaya taş atan çok oluyor,senden daha iyisi de bu piyasada yok,e dolayısıyla senden daha çok eleştiri alanı da yok :) Kendine hep iyi bak,mümkünse Balıkesir'e konsere gel(benim ricam),öptük seni hepimiz :)

Arkadaşlar hepimiz Tarkan'a mesajlarımızı yazalım,buraya gelir büyük ihtimal bu yakınlarda,gelince de bir başlık altında okusun mesajlarımızı,hadi sarılın klavyelere :D
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Tarkan Aşığı sinemtevetoglu is on a distinguished road sinemtevetoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    aynen öyleee!

ellerine sağlık

Sıkı Takipçi Mega Fanat is on a distinguished road Mega Fanat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Evet TARKAN! Biz hep seninleyiz,senden hic vaz gecmiycez,cunki sen vazgecilmezsin! Seni cok seviyoruz.Ne olursa olsun hep seninle olucaz,her zaman sana destek olucaz,cunki sen bi mucizesin,tum yaptiklarin super oluyor.Hele "Metamorfoz" soz konusu bile olamaz,tum sarkilarina bayiliyorum.Sen dunyanin tek MEGASTAR'isin.Yazilan sacma sapand yazilara da hic kafani takma,bosver,seni cekemedikleri icin boyle yaziyorlar,kiskanclik gozlerini iyice kor etmis.Opuyorum seni tatli yanaklarindan ve guzel gozlerinden.Seni cok ama co...k seviyorum,TATLI MEGASTARIM!

Candan konu icin de tesekkurler!Iyi dusunmussun.Insallah TARKAN gelir de yazdiklarimizi okur...
    SeVGiMiZiN HaTiRiNa BiRTaNeM
    HiC OLMaZSa SeLaM VeR.

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    E hadi ama arkadaşlar,sadece iki kişi yazmış mesaj..Tarkan geldiğinde sadece üç kişiyi mi görsün ya,hadi ama :) Bu arada isimlerimizi de yazalım diyorum ben. Benim adım Candan,Sinemtevetoglu nickli üyemizin adı sanırım Sinem,Mega Fanat'ın adı da Hanım :) Hadi arkadaşlar herkes duygu ve düşüncelerini yazsın,Tarkan'a hep ve tam destekle yanında olduğumuzu bi kere daha söylemiş olalım :)
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Dudu Dilli ruya is on a distinguished road ruya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    TARKAN,

Sen başkasın. Senin için göze alıp dağları deleriz, çölleri, denizleri aşarız. Sen o bildiğimiz bütün aşk bahçelerinin en nadide çiçeğisin.

Ta ilk bakışta vurdun mühürü kalbimize, sen ezelden vazgeçilmezimizsin. Gözlerin derya deniz, yandık,yakalandık, o gözlere.

Ne derlerse desinler, sen üzülme, gülüm, incinme, canımızın içi, iki gözüm sakın küsme, bize hediye bırak bütün kederleri, biz ağlarız hepimizin yerine.

Asla, asla vazgeçemeyiz senden asla, olamayız biz sensiz, yapamayız sevgisiz...

Senin peşindeyiz. Bıkmadık, yılmadık, peşindeyiz yine yorulmadık, tutunamadık gülüm sana doyamadık,ömrümüzü adadık,vız gelir dağlar,denizler,yaban eller,sevmeye engel değil mesafeler.

Sen herşeysin.Uğruna kul köle oluruz,pervaneyiz sana divaneyiz ama,
    başına bela oluruz.

Eninde sonunda bizim olacaksın hadi naz yapma, sevgiyi, aşkı bizde bulacaksın, yabana atma.

Sen daha önceleri nerelerdeydin? Serserim, deli dolu terelelli, ölürüz sana.

Sen süpersin. You are the best, you are the top.

Hayat sevenleri korur, ateşe atmaz, bizi de korur, seni de korur.

Hazırız al al uçur bizi,gel sabaha kadar hırpala bizi, seniniz al kalbimizi çal,
    günahlarinla kavur bizi desek duyar mısın sesimizi?

Sensiz gecelerin koynunda,uyku girmez gözlerimize, bu karanlıklar bizi eritse de,vazgeçmeyiz senden, ak alevinden. Sensiz geçen günlere düşman olduk, bittik, mahvolduk yar deli gönlümüz, tarumar, uzat elini, aşk yolunda kaybolduk, düştük dillere, bir ümit ver eriyoruz yar.

Yine sensiz güneş batıyor bugün de,yine sensiz akşam oluyor,bizi bekliyor kederler, yine gecemiz hüzün kokuyor,her yerde, herşeyde izin var,seni anlatır,
    hatırlatır bütün şarkılar.

Sen hele buraya bir gel, kuş sütüyle besleriz seni,mis yerine koklarız seni, kalbimizin sarayları senin,sen ağlat,biz severiz seni, el üstünde tutarız seni, dizimizde uyuturuz seni, kalbimizin sarayları senin, biz seni yaşatırız seni

Şu an her nerdeysen ama nerdeysen, kimleysen, her nerdeysen bak burdan
    çocukların, balıkçıların, martıların, dalgaların, denizlerin, selamı var herkesin,öp dediler yanaklarından,bir kere de bizim için.

Uzak olsan da özlemin içimizde,yine seni büyütür.Kaç kez denedik, seni silmeyi bir kalemde, ne çare, kaç kez öldük o uykusuz gecelerde. Dünya gözümüzde değil, olmuşuz sana pervane.

Kendi adıma,birkaç kez görebildim seni. Allahim rüya mı bu? dedim kendi kendime. Sen başa bela dilber, her derde deva esmer, salına salına sinsice, girdin kanımıza gizlice.

Sana yakın olmak için razıyız, belindeki kemer olalım, saçındaki toka olalım, nefesin olup içine dolalım,ez geç yürüdüğün yollar olalım, iste kölen olalım.

Geçen gün yanındaydım. Yanındaydım, aramızda mesafe yoktu. Baka baka doyamadım,hem kokladım da, sarhoşluğu geçmedi hala, içimde sevdan, hala hoş bir havan var ne güzel adın, bir çizik attın gönlümüze, kanattın.

Öyle sakin durduğumuza bakma, habersizce kopan fırtınalara benzeriz, ne olur bu kalpleri yabana atma, biz senin peşinden çölleri, denizleri, geçeriz, yar etmeyiz seni ellere, her yeri dar ederiz.

Seni çekemiyorlar, atıp tutuyorlar ama biz biliyoruz bunların dedikodu dedikodu olduğunu. Kuru iftira olduğunu. Merak etme sen, beyhude yere gücenip alınmıyoruz. O kuyruklu yalanlara kanıp, yakmıyoruz seni, kıymıyoruz sana. Çünkü bunlar hep dedikodu dedikodu. Seni kıskanıyorlar. Al elmasın, taş atan çok olur yar.

Çok seviyoruz seni hem de çok, tam kalbimize geldi ok, delisiyiz o canına yandığımızın, vurgunuyuz, haberin yok, yok derdimize çare yok, tam kalbimize geldi ok, kölesiyiz o canına yandığımızın, vurgunuyuz haberin yok.

Azar azar içimiz, yanar durur o biçim, öl desen ölürüz senin için...

Tarkan Aşığı selin_trkn will become famous soon enough selin_trkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    fazla yaşım olmasada kendimi bildim bileli tarkan hayranıyım ve onu çok seviyorum ve ölene kadar da onu sevicem ve şarkılarını hiç bıkmadan dinliycem..her zaman yanındayız tarkan..AL ELMAYA TAŞ ATAN ÇOK OLUR..sen hiçbirini takma...

Konserde En Önde eLiF will become famous soon enough eLiF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    zaten sen hep yanında olduğumuzu biliyosun o yüzden bizi güzel sesinden hiç mahrum etmedin ayrılıklar uzun sürse de albümlerin arasını çooook açsan da kendini çooook özletsen de sen hep bizimlesin... zaten seni beklemek seni özlemek bile bi ayrıcalık...seni anlatırken kelimeler bile yetersiz kalıyo o kadar çok şey var ki senin için yazılacak ama sen bi şarkınla herşeyi anlatıyosun işte: "bir damlayım okyanusunda kum tanesiyim kıyında unutma ki bu gönül divanen aslında..." ben sana olan duygularımı bile senin sözlerinle anlatıyorum o kadar özelsin işte...eleştirliyosun diye üzülüyorum ama yine senin sözlerin geliyo aklıma: "al elmaya taş atan çok olur..." o kadar iyisin ki bu kadar kişi senin hakkında bişeyler sölüyo en iyisisin demek ki senin hakkında herkes konuşuyo bişeyler söleme gereği duyuyo...bunları düşününce biraz rahatlıyorum ya diyorum allbümü çıkınca kimse bişey demese kimse önemsemese...ama kötü eleştirileer canımı yakmıyo değil sen hiç üzülme istiyorum...seni çok seviyorum çünkü... burdaki herkes gibi... herkes senin için burda seni çok sevdiğimiz için...
    Varlığın binbir ömre bedel |Tarkan|

Tarkan Aşığı belfü will become famous soon enough belfü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Tarkan seni çok seviyoruz kim nederse desin biz hep yanındayız onlar konuşsunlar hiç önemli değil senin ne kadar kaliteli dürst başarılı bir sanatçı olduğunu biliyoruz ve asla kendini üzmeni yıpratmanı istemiyoruz çünkü sen üzüldüğün zaman bizde üzülüyoruz Albüm çok başarılı eminim birçok başarılarada imza atacaksın çünkü sen bizim Megastarımızsın.

Tecrübe Puanı
    18
    Farkındayım,milyonlarca hayranın var,ve ben adeta "Bir damlayım okyanusunda,kum tanesiyim kıyında." Ama yine de kendimi bildim bileli seni çook seviyorum,diğer bütün hayranların gibi. Her konuda nasıl örnek bir insan olduğunu söylüyorum çevremdekilere,ve beni her seferinde de haklı çıkardığın için çok mutluyum. Senin şarkıların seni de,beni de, bizi de,diğer hayranlarını da anlatmaya yeter aslında,ama yine de yazma ihtiyacı duyduk forumdakiler olarak,olur da okursun diye :) Okursan da bir tek selamı esirgeme,bizden lütfen :) Hep iyi bak kendine Tarkan,her zaman seninleyiz :)

Candan..

Hadi arkadaşlar herkes içinden geçenleri yazsın hadiiiii,Tarkan gelirse görsün yeter ki ve mutlu olsun,hadi hep berabeer :)

Tüm Şarkılar Ezberinde yoshy-fan is on a distinguished road yoshy-fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    ellerine saglik süper yazmissin