tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
51 den 55´e kadar. Toplam 55 Sayfa bulundu
    Tarkancı Shikidim_Shikidim is on a distinguished road Shikidim_Shikidim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    "Bence Zahit Bey bu olaya da el koymalı ve 'Ya evlenin, ya ayrılın' demeli." :D:D bu kadar geri kafalı biri işte...
    Ne aradı,Ne sordu.Vefasız uyuttu beni Buralarda zaman durdu,Ah dönmedi unuttu beni... :(

Dudu Dilli Ganador is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    Ilk once bu yaziyi yazan tamamen sacmalamis.Tarkan kariyla kizla gezerse cok havali olacak basarili olacak yani.Simdi gitsin mesala mankenlerle fln takilsin o zaman hersey tozpembemi olacak.Onemli olan sanatiyla ve muzigiyle gundemde kalmaktir o da bunu yapiyor.Bu yuzden yazinin anafikri deli sacmasi.

Justin denen (...) kiyaslanmasi yanlis bence.Amerika zaten (...)bir toplum onlarin kendilerine yarattigi palyoncayi neden ornek almak gerekiyor anlamadim.Eger dunya stari olamadi diye elestiriliyorsa bu olabilir ama yazilar biraz agir kacmis.

Benim soylecegim tek sey bence Tarkan dunya stari olma trenini 99 yilinda butun dunyada simarikla unlu oldugunda uzerine bir sey koymayarak kacirdi.2000 yilinda italyaya gittigimde kime Turkum desem Tarkan diyorlardi.Birde artik arkadaslar yazmis tekrar ekip kurmak pazarlama kendini yenileme gibi fln seyler icin Tarkanin yasi gecti artik bence.Bu saatten sonra koklu degisim cok zor.

Son olarak Tarkanin gelisimi cok inanilmaz bugune kadar.Nerden nereye,kil oldum abiden bugunlere cok buyuk degisim ve gelisim gosterdi.Sesinden karizmasina sahnesine profesyonelligine.Sunuda unutmayalim bugun Halkin en sevdigi sanatcilarin basinda Tarkan geliyorsa bunun en buyuk nedeni kimseye cevap vermeyip isini yapmasidir.Bunu hep ornek aldim kendim icin
    Konu **MegaStarkan** tarafından (12-08-09 Saat 11:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: kücümsemelerden kacininiz.

Vip Üye Pamela_beyazgul has a spectacular aura about Pamela_beyazgul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    off yinemi Justin????????? Neden Tarkan ona benzemesi gerekmis?? Zaten Tarkan bitane kimseye benzemez. Ona benzesinler!!! Tarkan baskalara benzemeye calismiyor bile.

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    saçma sapan bir yazı
    tarkanım aybenizim

Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Haklı olduğu konular var bence tarkan yabancı ünlü bir güzelle bir birliktelik yaşasaydı tanınması ve albüm promosyonu yapması çok daha kolay olurdu...Piyasaya tutunmak için bunlar şart türkiyede bunun için bir caba sarfetmesine gerek yok fakat yurtdışı için böyle bir birliktelik TARKAN'ın önünü açardı diye düşünüyorum...Ayrı yorumların bir çoğuna baktımda JUSTİN den çok basit bir sanatçı gibi bahsedilmiş, buna kesinlikle katılmıyorum sahnesiyle,karizmasıyla,tarzıyla,farklı şarkı şöyleyişiyle ve kendini iyi pazarlamasıyla her konuda örnek alınabilecek bir dünya starıdır...JUSTİN'İN 81 li oldugu düşünülce daha çok dünyaya damga vuracak gibi geliyor bana...

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]