tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21

new Çok fazla luzümsuz şarkıcı Var!!

YAŞAR ''ÇOK FAZLA LÜZUMSUZ ŞARKICI VAR..!''

Yaşar, müzik dünyasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunurken, tüm şarkılarını da bir kadına yazdığını itiraf etti ve ''Günümüzde müzik piyasası çok bozuk ve karmaşık. Çok fazla lüzumsuz şarkı ve şarkıcı var.'' diye ekledi..
    Yaşar, müzik dünyasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunurken, tüm şarkılarını da bir kadına yazdığını itiraf etti. Türkmax’da yayınlanan “Özgür Aras’la Popluyorum”da Yaşar müzik dünyasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
    Yaşar, müziğe nasıl başladığını anlatırken kendisini ateşleyen nedeni de açıkladı. Yaşar “Askerden döner dönmez şarkılarımı bir kasete kaydettim ve Fatih Yıldız aracılıyla plak firmasına verdim '2-3 gün sonra döneriz' dediler ve o günün akşamı benim evime geldiler. Prodüktör, klip yönetmeni ve müzik yönetmeni. 'Şarkılarımı nasıl buldunuz, beğendiniz mi?' dediğimde 'Şu anda ki pop müziğini düşünürsek sen Beethoven gibi kalıyorsun' dediler. Bu söz beni ateşledi."
    Çok fazla lüzumsuz şarkıcı var
    "Müzik çok zor bir dönemden geçiyor, her şey çok değişti ve değişen şeylerin iyi yönde olmadığını düşünüyorum. Eskiden çok yoğun çalışmaktan şikayetçiydim, şimdi ise iş olsa da çalışsam diyorum. Günümüzde müzik piyasası çok bozuk ve karmaşık. Çok fazla lüzumsuz şarkı ve şarkıcı var. Albüm satmasa bile biraz magazinsel tarafın varsa ekstralardan para gelir. Müzik dinlemek için bir Türk radyosu açtığımda dinleyecek birşey bulamıyorum. Ezgi’nin Günlüğü” nün albümünü aldım, dinlenecek seviyede ve kaliteli bir albüm.TARKAN'IN ALBÜMÜNÜ ALDIM VE HİÇ BEĞENMEDİM. Müzik piyasasında tamamen kendi kulvarımda olduğumu ve ve hiç kimseye benzemediğimi düşünüyorum. Kendimi biraz ozan gibi görüyorum."
    Bana bu şarkıları bir kadın yazdırdı
    "Bütün şarkılarımı bir kadına yazdım. Kuşlar şarkısının bu kadar başarılı olabileceğini bilmiyordum. Bütün güzel şarkıları kıskanırım. Kenan Doğulu’nun “Tutamıyorum Zamanı” adlı şarkısını keşke ben yapsaydım diye düşünüyorum"

Kaynak:magazinoteli.com

Konserde En Önde karma_elcin is on a distinguished road karma_elcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Yaşar ayıp etmiş... Tarkan'daki ses sende yok ama yaşar efendi!!!!! abartmış, megolomanlık bu kadar da yapılmaz yaniii!!!!...

Konserde En Önde HURRICANE is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    Yaşar'ın ilk 2 albümü haricinde diğer albümleri beşpara etmez bana göre...Ama eğer TARKAN a Yaşar'ın son albümünü nasıl buldunuz diye sorsaydı muhabirler beğenmesede yaşar gibi patavatsızca cevap vermezdi!Ki programın sunucusuda özgür arasmış yani.Polemiklere bayılan bir arkadaş.

Konserde En Önde b_a_S_k is on a distinguished road b_a_S_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    geçmişi gelceği ne yapmış ne almış kimmiş hiç önmli diil tarkana karşı yapılan yanlış eleştiri kime aitse gözümde bitmiştir _
    Oneredebizoradayızrekabetmi?etmezyaratırızTCOLL

HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Aktüel dergisinde Tarkan ve albümü hakkında çok güzel sözler söyleyen bu zat-ı muhterem değil miydi?
    Tarkancoll Fanclub Yönetimi

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Yasarmi demis bunu. Sanki daha önce albümü begendim demisdi.
    Gereksiz yere kendini övmüs.
    Magazinsel olaylari elisdiriyor, kendi ama simdi öyle bir durum yaratiyor....

Konserde En Önde HURRICANE is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    Bende öyle hatırlıyorum hatta TARKAN iyi bir arkadaşım da demişti...yaşar birgün kuzeyden birgün güneyden esiyor herhalde:)Özü sözü bir değilmiş napalım:)Kısacası delikanlı değilmiş

Metamorfoz freak is on a distinguished road freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    demeki dogru degilmiss detikleriiste boyel iki yuzlu insanlara sinir oluyorum
    yasarda kim yaa
    bu arada haber icin tesekurler !!

Sıkı Takipçi aliyaşar is on a distinguished road aliyaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    vay be beğenmemiş demek ii beğenme bakalım sen de beğenme ukıskançlıktan kim beğeniyo ki zaten :P

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    çok fazla sanatçı var doğru fazlalık sensin orası doğru tarkan değil