tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 62 Sayfa bulundu
    HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Savaşı Tarkan kazandı...

Aman Allah’ım bana neler oldu, kursağımdan bir lokma bir şey geçmiyor. Biri şöyle en büyüğünden bir iğne batırsa da kendime gelsem. Haberlerde, gazetelerde, radyolarda, köşe yazılarında, müzik kanallarında, youtube’da mutupda her yerde TARKAN!!! Bu ne biçim bir iştir anlamadım. Tıpkı azgın bir mikrop gibi bütün her tarafa yayılıyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de müzik marketlerin önünde, arabalarda, cafelerde bangır bangır çalıyor Vay anam vay!!! Bir ara annem bir terlik fırlattı, oğlum kendine gel diye. Eee bugün tatil kadıncağız benle birlikte en az 35 kere izledi şu bomba etkisi yaratan klibi. Üff ya çok üzgünüm ama; yine olmadı Tarkan düşmanları… Yine hevesiniz kursağınızda kaldı. Tarkan yine ortalığı deprem alanına çevirdi. 15 günde 300 binden fazla albüm sattı. Hadi harcınızsa siz de satın o kadar albümü, öpeyim kıskançlıktan kızarmış alınlarınızı…

Kıvanç Baruönü sen neymişsin abi yaa… Tamam elinde dillere destan bir malzeme var. Bakınca yeri göğü yakıyor; ama bu kadar güzel bir klip de çekilmez ki… Şimdi ne yapacak Tarkan’a çamur atanlar. İşleri güçleri yoksa başlarında buz torbalarıyla gezecekler. Ama bu duruma buz da fayda etmez ki, nafile elleri kolları bağlı oturacaklar. Benim önerim, çalışsınlar onlar da yapsınlar. Bir iki laf da gazetecilere etmek istiyorum. Bütün karalamalarınız boşa çıktı. Demek ki medya desteği olmadan da, Tarkan alıp başını gidiyor. Alın satılmış sütunlarınız sizin olsun. Zira Tarkan’ın buna ihtiyacı yok.

Ohhh şöyle döktürülesi bir oyun hava çalsa da, adetim olmamasına rağmen sabaha kadar oynasam. Bu başarı başka kimseye nasip olamaz. Youtube’ye eklenen videonun altına yazılan yorumlar saniyelik değişiyor. Klip çıkalı bir gün oldu; fakat 50 binden fazla kişi izlemiş. Diğer videolarla birlikte toplasan 100 binden fazla. Biten kimmiş hanımlar, beyler… Demek ki biten sizin hiçbir şey anlamadan yazmış olduğunuz satırlarmış.

Metamorfoz bana çok iyi geldi. Buram buram içime işledi her bir notası. Şimdi kapak fotoğrafındaki o cesur duruşu çok daha iyi anlıyorum. Savaşın 100 cephede birden başlayacağını biliyormuş megastar. O yüzden iki elini beline koyarak cesurca durmuş. Aaa Tarkan sende 100 cephede birden galip gelme be kardeşim. Biliyorsun ki milletin kalbi var. Bu olayı karalama savaşına çevirenler bilsinler ki, savaşı Tarkan kazandı.

Hakan Çelik
    16 ocak 2008

Tarkancoll Fanclub Yönetimi

Konserde En Önde karma_elcin is on a distinguished road karma_elcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    çoook güzel bir yazı duygularıma tercüman oldun Hakan abi teşekkürler...

Konserde En Önde HURRICANE is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    Hocam Bomba Bir yazı ellerine kalbine sağlık;)Hakikaten hislerimizin tercümanı oldun..Tebrikler

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    cok basarili,güzel bir yazı olmus
    keske bu yazıyı tarkan hakkında atıp tutanlar görebilse

Sıkı Takipçi özge will become famous soon enough özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    tarkana laf atanların okuması lazım bu yazıyı gerçekten çok güzel yazmışsın tşkler

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Çok güzel bir yazı olmuş,teşekkürler....Klip yayınlanınca şarkı daha bi anlam kazandı şimdi....Hislerimiz Tarkan'ın yanında;)

Tarkan Aşığı gokhantevetoglu is on a distinguished road gokhantevetoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    bu yazıya daha ne denırkı tesekkurler gercekten cok guzel dıle getırmıssın...

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Keşke gazetelerde köşeleri işgal edenler senin onda birin kadar yazabilseler Hakan...

Teşekkürler her kelimesine katılıyorum...

Konserde En Önde b_a_S_k is on a distinguished road b_a_S_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    pardon bu hangi gazetenin köşe yasısı yoksa bi dergiden alıntımı :))
    hakanım harikasın herzamanki gibi, ben uzun yasıları pek okumam açıkcası bunu son harfine kadar keyifle bitirdim ;) dilediğin yerinden sorabilirsin ..
    tşkkrlr ..
    Oneredebizoradayızrekabetmi?etmezyaratırızTCOLL

Vip Üye gence is just really nice gence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    sana bi gazete ayarlamak lazım,bu yazıyı yayınlasınlar. bugün ben de okulda duydum arabanın camları kapalıydı ama rektörlüğün orda arabadan bangır bangır arada bi bende sesleri kaplıyodu ortalığı.durdum dinledim
    Hata yoktur, tecrübe vardır.