Aman Allah’ım bana neler oldu, kursağımdan bir lokma bir şey geçmiyor. Biri şöyle en büyüğünden bir iğne batırsa da kendime gelsem. Haberlerde, gazetelerde, radyolarda, köşe yazılarında, müzik kanallarında, youtube’da mutupda her yerde TARKAN!!! Bu ne biçim bir iştir anlamadım. Tıpkı azgın bir mikrop gibi bütün her tarafa yayılıyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de müzik marketlerin önünde, arabalarda, cafelerde bangır bangır çalıyor Vay anam vay!!! Bir ara annem bir terlik fırlattı, oğlum kendine gel diye. Eee bugün tatil kadıncağız benle birlikte en az 35 kere izledi şu bomba etkisi yaratan klibi. Üff ya çok üzgünüm ama; yine olmadı Tarkan düşmanları… Yine hevesiniz kursağınızda kaldı. Tarkan yine ortalığı deprem alanına çevirdi. 15 günde 300 binden fazla albüm sattı. Hadi harcınızsa siz de satın o kadar albümü, öpeyim kıskançlıktan kızarmış alınlarınızı…

Kıvanç Baruönü sen neymişsin abi yaa… Tamam elinde dillere destan bir malzeme var. Bakınca yeri göğü yakıyor; ama bu kadar güzel bir klip de çekilmez ki… Şimdi ne yapacak Tarkan’a çamur atanlar. İşleri güçleri yoksa başlarında buz torbalarıyla gezecekler. Ama bu duruma buz da fayda etmez ki, nafile elleri kolları bağlı oturacaklar. Benim önerim, çalışsınlar onlar da yapsınlar. Bir iki laf da gazetecilere etmek istiyorum. Bütün karalamalarınız boşa çıktı. Demek ki medya desteği olmadan da, Tarkan alıp başını gidiyor. Alın satılmış sütunlarınız sizin olsun. Zira Tarkan’ın buna ihtiyacı yok.

Ohhh şöyle döktürülesi bir oyun hava çalsa da, adetim olmamasına rağmen sabaha kadar oynasam. Bu başarı başka kimseye nasip olamaz. Youtube’ye eklenen videonun altına yazılan yorumlar saniyelik değişiyor. Klip çıkalı bir gün oldu; fakat 50 binden fazla kişi izlemiş. Diğer videolarla birlikte toplasan 100 binden fazla. Biten kimmiş hanımlar, beyler… Demek ki biten sizin hiçbir şey anlamadan yazmış olduğunuz satırlarmış.

Metamorfoz bana çok iyi geldi. Buram buram içime işledi her bir notası. Şimdi kapak fotoğrafındaki o cesur duruşu çok daha iyi anlıyorum. Savaşın 100 cephede birden başlayacağını biliyormuş megastar. O yüzden iki elini beline koyarak cesurca durmuş. Aaa Tarkan sende 100 cephede birden galip gelme be kardeşim. Biliyorsun ki milletin kalbi var. Bu olayı karalama savaşına çevirenler bilsinler ki, savaşı Tarkan kazandı.

Hakan Çelik
16 ocak 2008