tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu
    Dudu Dilli Lord.iz is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17

teşekkür butonu

Siteye teşekkür sistemi eklenmesi bence çok mantıklı olur konulara yazı ile teşekkür edeceğimize buton ile teşekkür ederiz kurulumuda kolay olduğu için yapılacağını umuyorum ama yapmazsanızda canınız sağolsun...bide zoints seo istiyorum siteye google da aramalarda en çok bu sitenin çıkması gerekirken Tarkan aramalarda sahte metalar kullanan sitelerde çıkıyor....hızlı cevapa Yeni ifadeler linki istiyorum ben smileyleri kullanmıyomda yinede yazı yazarken gelişmiş cevaba geçmek zorunda kalınıyo...bide üstteki google arama ileride google adsense tarafındanda kaldırılacak sitede onu kullanan olduğunuda sanmıyorum görünüm açısından orasıda güzelleşir kaldırılırsa...
    Alexa dünya sıralamasındada 402bine ulaştı siteniz üyeler alexa kullanırsa dünya sıralamasında yükselebilir site...neyse şimdilik benden bu kadar biraz öneri yazayım dedim =)

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Önerin icin tskler.
    Yönetim degerlendiricektir en iyi sekilde ;)
    Tesekkür button'unu bende önermisdim fakat galiba bizdeki v-bulletin versiyonunda olmuyor.
    Yeni versiyona gecmemiz gerek o secenek icin.
    Site sahibi-adminimiz TarkanColl daha bilgili bu konuda :) Bakalim en iyi sekilde degerlendirir.
    Sagol....

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    site her bakımdan iyi ama teşekkür butonu ve google arama motoru konusunda katılıyorum Lord.iz'e

Vip Üye scorpioness will become famous soon enough scorpioness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Teşekkür butonu için versiyonumuz düşük şu dönemde forumu kapatıp bunu yapmak istemiyoruz ilgin için teşekkürler...

Dudu Dilli Lord.iz is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    vbulletiniz lisanslı olduğu takdirde en son sürüm vb 3.6.8.2 ye geçebilirsiniz en açıksızı o teşekkürün sürümü konusuda garip teşekkür uygulaması site kapamadan 5 dakikada 3.6.5 versiyonlarına kurulabiliyor sizin versiyonu öğrendim

Telif Hakları vBulletin v3.5.3 © 2000-2007, ve
    Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
    Tercüme Eden : Cagdas

normal kurulmaması =) ilgi için teşekkür..

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    teşekkür butonu konusunda haklısın bende ne zamandan beri teşekkür yazısı yazmak istiyordum... sevgili ebru ya bu siteyi oluşturduğu için......tarkanın resmi sitesinden daha iyi.... ayrıca levent ağaoğlu da girdiğine göre tarkanın da haberi vardır bu siteden ayrıca özgür buldum da geldi..... emeği geçen herkese teşekkürler...