tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 24 Sayfa bulundu
    Tarkancı duygusal_melegim is on a distinguished road duygusal_melegim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    "İstanbul Ağlıyor" şarkısını, albümün ilk çıktığı gün dinlediğimde gözler dolmaya başladı.Yüksek seste dinlememe imkan olmayan bir ortamda olduğum için eve gelir gelmez ilk işim bu şarkıyı herkese duyurarak ve ağlayarak dinlemem oldu.O an duygularımı bu şarkı sayesinde dile getirme imkanım oldu.Ahh birde ağlamadan dinleyebilsem :)

Tüm Şarkılar Ezberinde WILDBOYS is on a distinguished road WILDBOYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Gerçekten Güzel Sarkı Pare Pare Yerine İstanbul Ağlıyor Sarkısına Klip Çekmesini İsterdim Ama Artık İmposibble...

Konserde En Önde herseyim is on a distinguished road herseyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    gercekden cok guzel bir sarki :) bende beeniyorum ama simdii ona klip cekmesi birazz sacma olur cunku yaz sarkisi olmaz;) yaz sarkisii daha oynakli bir sarki olmasi lazim:) sonbaharda klip cekmesi daha uygun bu sarkiya:)

Konserde En Önde ezel1710 is on a distinguished road ezel1710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

istanbul aliyor

evet gercekten cok güzel bir sarki heraksam yatmadan önce müzik aletine kulaklik takip müzi sonuna kadar aciyorum ve sarkiyi defalarca dinliyorum okadar iyi oluyorki sanki günün tüm yorgunnuunu aliyormus gibi sarkinin sadece sözleri ve müzi deil yorumu da cok önemli ve tarkan bunu layikiyla basaarmis tesekürler tarkan tesekürler

Dudu Dilli sementa is on a distinguished road sementa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bende özellikle İstanbul ağlıyor çok seviyorum o kadarki saf ve derin duygular yüklü bir şarkı sanki bunları yazarken şair gibi oldum....İnsan söylerken bu kadar büyüleyici olabilirmi harikasın tarkan sana diyecek laf bulamıyorum...
    Konu sementa tarafından (26-06-08 Saat 03:20 ) değiştirilmiştir.

Konserde En Önde herseyim is on a distinguished road herseyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    gercekden cok guzel bir sarki:) superrrr:)

Tarkancı tarkmino is on a distinguished road tarkmino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Bu şarkı O Kadarrrr Güzel O Kaddddar özelki Bu şarkı Nın Klibi çok çok çok Güzel Olmalı....ve Tarkannnnnnn Deli Gibi öne çıkmalı.... O Yüzden Ben Derimki Bu şarkının Klibini Digital Sanatlar çekmeli...
    Artık Farklı,hikayesi Olan ,duygusal Ve Bol Tarkan Gözlü Bi Klip Olmalı....!!! Ki Tarkiye Doyalım...:))))

Metamorfoz xmenon will become famous soon enough xmenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Offf yav of insanı bi şarkı bu kadar mı etkiler yav bi şişe rakıyı içtim içim yanıyor hala of offff bi söndüren yok valla
    http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=normmm

http://xmenon.multiply.com/

''Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir'' MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Tarkancı mEleNqolİc is on a distinguished road mEleNqolİc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    istan bul aglıyor şarkısı cok güzel manyak şarkı ben dinledim zaman aglıyorum bası şeyleri anlatıyor cok seviyorum şarkıyı

Tarkancı İARKAN is on a distinguished road İARKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    süperdi, yine süper, ve süper olacak... ;) her zamanki gibi.. teşekkürler TARKAN..
    ...Tarkandım, Tarkanım, Tarkanacağım...