tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 46 Sayfa bulundu
    Metamorfoz alper... is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    alır almaz yorum yapcam..

Sıkı Takipçi Nzl is a jewel in the rough Nzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    albüm elimde olmadığı için şimdilik yorum yapamıyorum malesef
    ama atv haber öyle güzel tanıttıki albümü tamamını dinlemeden bile mest oldum

Tarkancı bluewizard is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    yaa degiscek tabe..ayrica bayagi nameler war sarkilarda.....ayni turde yapsa bu sefer degismedi kendini tekrarladi diceksiniz.....!! sarkilar dinlenildikce kulaga yerlesecektir.....album super olmus.....dilinee saglik tarkanin......album elimee gecsin hade ama ....

Tüm Şarkılar Ezberinde kkirkyildiz is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    iyi şarkılar var gerçektende tarz değişikliğine gitmiş olması iyi oryantelden uzaklaşması biraz iyi oldu hep aynı hep aynı olmuo çünkü ama yinede tamamen oryanteldende uzaklaşmış değil soundlarda arada bir darbuka sesleri falan duyuyoruz ama eskisi kadar deil tam olarak orient diebiliriz aslında çünkü albüm biraz elektroniğede kayıyo aradaki kısa kısa giren oryantel soundlar iyi olmuş ama maalesef eski albümlerin tadını vermedi bana üzülerek sölüorum bayada elekro gitar kullanılmış albümde

şarkıları beğendiklerime göre sıralarsam

1-Vay Anam Vay
    2-Çat Kapı
    3-İstanbul Ağlıyor
    4-Dilli Düdük
    5-Pare Pare
    6-Arada Bir
    7-Gün Gibi
    8-Hop Hop
    9-Dedikodu
    10-Bam Teli

belki dinledikçe liste değişir şimdilik böle bekleneni verir die düşünüorum hop hoptaki ve dilli düdükteki konuşmalar bana duduyu hatırlattı:D

Metamorfoz Tar-Khan will become famous soon enough Tar-Khan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Albüm süper kesinlikle...
    ama cok az nagme yapmis...
    daha cok nagmeli vokallar seslendirseyi daha süper olcuaki misal olarak istanbul agliyorlar "verme"´deki gibi sonundaki nagme bölümü yapsaydi öfffff

Yasaklı Schengen is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    albüm öyle fırtınalar estirecek bir albüm değil,idare eder

Tarkan Aşığı gokhantevetoglu is on a distinguished road gokhantevetoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    ben bu albumun tutacagına ınanıyorum ve herseyde suan onu gostermekte zaten sarkılar ılk dınlemede pek anlasılmıyor ama ust uste dınlenınce harıka gelıyor ınsana bana bole gelıyorsa emınımkı cogu kısıyede aynısı oluyordur muzık pıyasasında herzaman aynı seylerı yaparsan ınsanlar sıkılır aaa yınemı aynı tarz derler degısen su dunyada degısıklıge ayak uydurmak herseyın basında gelır kı tarkan da bunu yaptı ve bence basarılı kendı adıma onu alnından opuyorum...ve bu album suan pıyasaya cıkan yada cıkacak olan albumlerın kat kat ustunde bır album oldugunuda vurgulamadan gecemıcem...kendı sarkılarına yer vermesı de ayrıca bır hoş...

Vip Üye Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    albüm satacak basarili olucak ama ben farkli seyler beklemistim neyse
    ama youtube daki yorumlar hic hosuma gitmedi

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    bakın hep bunu anlatmak istedim tarkan dan daha sıcak daha yenilikçi şeyler bekliyoruz basın zaten tarkanla arası kötü tarkan halka daha yakın olursa ve kıvrak besteler yaparsa çok hoş olur.dünya bunu istiyo kendin gibi olman en iyisi bu metamorfoz olmamışki.piyasa ürünü bi albüm olmuş tamam güzel parçalar var ama daha farklı bi saz ile electro gitarı birleştiren bir star tarkan kendisinin ayrıcalığı bu avrupa ile asya yı çok iyi birleştiriyo ama bu albüm karışık bişey hem güzel hem itici

Tarkan Aşığı Blg is a jewel in the rough Blg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Saz ile eketroyu ismail YK birleştiriyor, techno halay mıdır asya-avrupa sentezi ? Kaldı ki böyle bir sentez olmak zorunda da değil. Ve elektronik altyapı üzerine gayet alaturka bi yorumla söylemiş Tarkan. Vay'ın altyapısı başka (urban) sözler ve yorum tamamen tğrkçe şarkı gibi olmuş. Bence sentezse, sentez gayet yerinde. Albüm farklı, sadece Çat Kapı bile yeter bu farkı anlayabilmek için. Değişik olan şey sound ve altyapılarda gizli, sözler yine Tarkan sözleri ama bu sefer daha sert, daha kinayeli. Albümün bence tek negatif yanı dinlerken biraz yorması, ama ışıkları kapatıp kulaklığınızı takın ve dinleyin albümü, tek bir şarkı bile atlamak istemiyorsunuz. bütünlük korunmuş. Herşey yerli yerinde...