tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu
    Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21

Lightbulb Tarkan'ı gördüm!

Arkadaşlar ister inanın inanmayın anlatıyorum gerçek Bugün, akşam üzeri oldu:) ......Arabayla ulustan çıkınca akmerkez'in arka tarafında trafikte dururken bir Range Rover vardı, gümüş renk........Baktım arkadan bakim dedim dikkatimi çekti , sonra oralarda elit restorantların birine girecekti bana sellektör yaptı geçicem diye hemen restorantın önüne çekti arabayla arkadan farkettim Tarkan, yanında bilge vardı (plaka AU mu UA' lumu bir plakaydı siteye eklenen fotoğraflarda görenler görmüştür) .........Tarkanın üzerinde şapkası şişme tarzı montu vardı, levent ağaoğluda vardı, o da cabası koruma olarak:).....trafik olmasa bende bir yer park eder girerdim onun girdiği mekana valla inadına!

Albüm öncesi son turları yapıyor Tarkan

Konserde En Önde HURRICANE is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    :)ne güsel..Güzel bir anı olmuş

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bir gün ben de daha ytakından görebilirim,sen de daha yakından görebilirsin inşallah eskalen :) Nereye giriyorlardı adını filan söylesene mekanın :D Plaka 34 AU 9231 sanırım bir de :)

Vip Üye gence is just really nice gence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Şanslı mısın şanssız mısın karar veremedim.O kadar yaklaşıp da yanına gidememek insanın zoruna gider sanırım ama yine de canlı görmüşsün.Tebrikler
    Hata yoktur, tecrübe vardır.

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Hava yağmurluydu ve bi anlık şeyle gördüm o yüzden girdiklere mekana falan tam dikkat edemedim....Ve peşinden gitmem zordu çünkü İstanbul trafiğini bilen bilir:)

Tarkancı @RES is on a distinguished road @RES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    :)))))))))))))))))))))))))))))) oh ne guzelllll

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    İstanbul'da bulundum,çok değil ama milim milim dahi ilerlemeyen trafiği elbette biliyorum :) İnşallah sana daha yakından görmek nasip olur,bana da tabii :D

Tarkan Aşığı gokhantevetoglu is on a distinguished road gokhantevetoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    arabayı bırakıp nıye gıtmedın yanına onune kırıp kesseydın yolunu ben olsaydım carpardım cıpıne ıkı saat te gormus olurdun polıs fılan anlarsın yaaa:)))))

Tarkancı evrenözge1234 is on a distinguished road evrenözge1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    resim görünmüyor ama:(

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    bizede görmek nasip olur inşallah
    sadece konserlerde görebildim ama cok yakından göremedim