tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
    Metamorfoz angel_babe is on a distinguished road angel_babe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Birdenbire qirdiqin Su KaLbimden Hic Cikma oLur mu?

Hic qeLmezdi akLima SeninLe BiseyLer PayLasacaqimiz..BoLe MutLu oLmaktan Korkuyorum Bazen..Bu Ruyanin BitmeSinden..Dusunuyorum qeCeLeri acaba o da benim HiSSettikLerimi Hissediyormu Diye..Tam O Sirada SeSin CinLiyor KuLakLarimda..EVET diyorum..O da Seviyor.

Hic qeLmezdi akLima..Bi qun Sana aSik oLacaqim..Seni Sevmekte boyLe Iste..Ani oLdu HerSey..6 aY boYunca arada bir Konustuqum InSan..AkLimdan Cikmaz oLdu Su Son 8 qundur..Bi anim BILe qecmiyor SenSiz..Heran Senden qeLeceK bi Haber, en UfaK bi Sevgi Sozcuqu Yuzumde quLLer actirmaya Yetiyor Inan..Bu Kadar KiSa Surede Beni Benden aLdin..Sanma ki ben Sadece Senin o quzeL sozLerine vuruLdum..Ben Senin beni EsKi MutLu, DeLi Nihan Yaptiqin Icin Seviyorum BeLkide..Yada Bana Herseyini AnLatCak Kadar quvenmen..SanKi benim DusunceLerimi Okur qibi tam Sana IhtiyaCim Olduqu Zaman Msj Atman..

Goremedim Seni ..Bakamadim o eLa qozLerine Daha..ama biLioyorum..Hissediyorum..Sen FarkLisin..!
    Sen O sun..Sen HayaLLer Kurduqum..qeceLeri RuyaLarima qirenSin..Sen benim BitanemSin..

Ne Kadar anLatmaya CaLisirSam CaLisayim..Her qeCen qun Sana daha Cok BaqLanan Bu Yureqi..IcimdeKi buyuyen Sevqini AnLatmaya ImKan yok..

Tek Isteqim..Hep boyLe MutLu oLaLim Can'im..
    Beni Hic BiraKma..TerketMe...unutma..

Sunu Hic Unutma; Sen Benim Can'imSin..Sen Benim CanimSin..Benim KaLbim Senin..Ben Seninim..

AnqeL,
    Tarih : 8.11.07
    Saat : 16.02
    Isvicre
    Asla, asla vazgeçemem, senden asla
    Olamam ben sensiz
    Yapamam sevgisiz
    Olamam ben sensiz
    Yapamam kimsesiz
    :60:

:8:

[ |{*&%$#@ AngEl_ BABEeee|{*&%$#@ ] Ņ¡Ĥαņ
    :10:

Tarkan Aşığı tunalı is on a distinguished road tunalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    bazen insan sölemek istediğini yüreğinden diline aktaramaz ve kilkitlenip kalır bu zamanlarda insan kendini yansıtan bir şiir arar öle bir andayken senin şiirin beni cok güzel yansıttı güzel olmuş

Metamorfoz angel_babe is on a distinguished road angel_babe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ne yazikki o yazi artik tarih oldu..bu yaziyi yazdigim kisi beni kankamLa aLdatti..yorumun icin saoL Yinede..
    Olamam ben sensiz
    Yapamam sevgisiz
    Olamam ben sensiz
    Yapamam kimsesiz
    :60:

:8:

[ |{*&%$#@ AngEl_ BABEeee|{*&%$#@ ] Ņ¡Ĥαņ
    :10: