tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 24 Sayfa bulundu
    Vip Üye RaSKaS is on a distinguished road RaSKaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    bugün murat boz u biliyorsak bunda en büyük pay tarkan ın
    albümün en güzel parçasını vermiş ,çıkışında etkili olmuş
    murat tan talishsiz bir açıklama ...

Tarkan Aşığı sinemtevetoglu is on a distinguished road sinemtevetoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bu tavırla gidersen senden bi maydonoz olmaz murat boz...başarılı olduğu için çekemiyorlarmış...hangi başarı! dün bir bu gün iki...bir şarkı vermeyle destek olunmuyorsa bir albüm yapmayla da başarılı olunmuyor... sen TaRkAn ile zaten hiç bi şekilde anılmamalısın...çünkü onda olan çok önemli bir şey sen de yok hiç bir zamanda olamaz...asla onun kadar mütevazi olamayacaksın bu da demektir ki asla onun kadar başarlı olamayacaksın!!!

Konserde En Önde karma_elcin is on a distinguished road karma_elcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Murat eski murat değil tavırları hareketleri bi garipleşti bu kadar hızlı değişeceğini düşünmemiştim. Hülya Avşar'la niye ağız dalaşı yapar anlamıorm Hülya avşar senelerdir konuşur durur.Murat boz bence biraz sessiz kalmalı şarkılarıyla gundeme gelmeli..

Dudu Dilli popstareyup is on a distinguished road popstareyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bu zengin züppe cocuk acaba fukara olsaydı o yerlere gelebilirmiydi...?

çook zor...işte boyleleri imkanlarıyla gelirler ve sonradan destek aldıkları kişilere nankorluk yaparlar....

Tarkan Aşığı belfü will become famous soon enough belfü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    tarkan sana bir şarkı verdi ama on şarkı yerine geçti adından söz ettirmeye başladın keşke vermeseydi hiçte şarkı verilecek bir insan değilmişsin bu kadar nankör olunmaz demek ki sadece kediler değil insanlarda nankör olabiliyomuş

Sıkı Takipçi Nzl is a jewel in the rough Nzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    sadece bir şarkı verdi demek ne demek ya ben o bir şarkının hatırına senin albümünü almıştım..

Dudu Dilli popstareyup is on a distinguished road popstareyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ya tarkan soyleyin kaç kişiye şarkı vermiş?

toplasak 5 kişi olmaz...demekki tarkandan sarkı almak çok buyuk bir olay...

hiç boyle dusunmemiş bizim az akıllı şarkıcımız...

Yasaklı tarcanist is on a distinguished road tarcanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    allahım neresi benziyor tarkana saçları süpürge sapı gibi ey allahım ya tarkanın bastığı yer olamazsın sen murat bozzzzzzzzzzzzzzzz senin nankör sebni

Tarkan Aşığı gokhantevetoglu is on a distinguished road gokhantevetoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    olur boyle seyler o da magazınde basınında olmak ıstıyor bısıler solıcek kı gundemde olacak yanı abartmayada gerek yok bole seyler hep yasanıyor...abartmıslardır bırazda...

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    murat boz tarkanın sana werdiği parça harika bi parçaydı ama sen o şarkıyı patlatmayı bilmedin ne yazık kii Geçen Gün Kendime Düşündüm Ve Üzüldüm hemde çook püf keşke albümünde olsaydı dedim o zaman gerçekten çok hoş olurdu eleştiri bile alamazdı bi şarkı çok şeyi değiştiriyor ... Gerçi bana göre albüm müthiş ama bazıları beenmiyor işte naparsın ... Keşke püf METAMORFOZ da olsaydı ... Tarkan Sibel Can'a werdiği Çakmak Çakmak Şarkısı patladı Sibel Can O Şarkıyı patlatmasını bildi !!!
    haber için teşekkürler