tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 65 Sayfa bulundu
    Yasaklı Gorkie is on a distinguished road Gorkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Bende Gezentilki'nin yorumuna kısmen katılıyorum.Bilmiyorum üzüldüm Tarkan için..Haketmiyordu diyebilirim..
    Konu Gorkie tarafından (03-11-07 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    bu tarz haberlere önem vermiyorum artık
    sürekli yalan yanlış haberler çıkıyor
    eğer böyle bir durum varsa da;aldatmak gerçekten çok yanlış bir hareket

Metamorfoz bzesma is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    ya haber dogrumu bence onu yapmaz bılge haber icin saol

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Gerçekten Söyleyeceğim Ağlamak İstiyorum ...bunu abartısız söylüyorum ! artık sıkıldım bu tür haberlerden ... tarkandan ne istiyorlar gezentilki flash tv nin lütfen sözleri biraz daha dikkatli okuyun çünkü orada tarkan la konuşmak istemişler ve tarkan bunu kabul etmediği için bunu yayınladıklarını görmemek için (....) teki olmak gerekiyor ... !
    Konu **MegaStarkan** tarafından (15-10-07 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir. Sebep: Hakaret yasaktir!

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Ya arkadaşlar gezentilki.com yayınlamış haberi beni suçlar gibi konuşmayın sadece ben ekledim haberi bulup o kadar! Abartmayın ya!

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    basının bu kadar tarkanı eleştirmelerini nedenine gelince işte nedenler;

tarkanı tüm dünya tanıdığı zaman gerçek bir star olarak bilir tanırdı.dünya ca ünlü prodüktörler yapımcılar organizatörler hep onunla çalışmak isterlerdi.

ancak DUDU albümünün promosyonları bitince tarkan o eski görünümünü imajını özellikle basına karşı tavırlarını oldukça değiştirmeye başladı.resmen sen benim adamımsın sen benim haberlerimi yapacaksın halbü ki tarkan 2004yılı ve öncesi oldukça disiplinli kuralları dışana kesinlikle çıkmayan ilklerin adamı görüntüsü çiziyordu.şimdi ise basının bu kadar üstüne gitmesinin nedeni 2büyük organizatörün yaşamlarını yitirmesidir.AHMET ERTEGÜN-ARİF MARDİN bu isimler tarkanı çocukları gibi kollamış hatta tarkana bi laf edini işinden edecek kadar sert tavırlar içerisine girmişlerdi.bu 2isimin art arda ölümü tarkanın yanlız kalmasına etkisisiz ve çişim geldi sözlerini söylediği dönemlere getirmiştir.yok artık diyecekseniz ama öğle.

tüm hal ve hareketleri hangi konserlere çıkması gerektiği nerelerde ne tür bir tavır içerisine gireceği bu 2ünlü ismin ekibine bırakılmıştı.Resmen star ruhu üstüne yapıştırılmak üzere tam bir dünya starlığı t-shirt giydiriliyordu ki....tarkan ekibinin söylediklerinin dışına çıkıp.ufak tefek festivallerde konser vermeler,giyim tarzını kendisi belilemesine karışması ve come closer albümünün yapım aşamasında herşeye aceleyi getirmesi,ozan çolakoğluyla ilk defa yollarını ayırıp isimleri daha önce az duyulan ama işlerinin ehli insanlarla çalışmıştı ama nedense türk insanı tarafından tarkan eskisi gibi değil tarkan yok oldu gitti.zaten o gay ondan adammı olura kadar gitmeye başladı ve eğer son 1aya kadar albüm çıkmazsa tarkanın vay haline

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Tarkan kıl olacak

Tarkan'ı aldattı

Megastar Tarkan'ın, uzatmalı sevgilisi Bilge Öztürk, gittiği bir konserde fena dağıttı. İçkinin etkisiyle kendisinden geçen Öztürk, iki gençle hayli samimi görüntüler verdi.

Tarkan'ın yedi yıllık aşkı Bilge Öztürk, önceki gece fena dağıttı! Nev konserine giden güzel avukat, alkolün etkisiyle bir gençle hayli samimi şekilde eğlenirken görüldü.

Tarkan'la Bilge Öztürk'ün 'göstermelik' olarak aşk yaşadığı söylense de çift, ilişkilerini 7 yıldır sürdürüyor. Ancak son zamanlarda Megastar'la avukat aşkının arasının bozuk olduğu haberleri kulaktan kulağa yayılmaya başlamıştı. Ortaya atılan bir iddia ise; bu dedikoduları doğrular nitelikteydi. Bilge Öztürk yanına bir arkadaşını da alarak önceki gece Taksim Balans'ta sahne alan Nev'i izlemeye gitti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar aşırı derecede alkol alan güzel avukat, burada iki gençle tanıştı. Bilge, geç saatlerde bu gençlerden biriyle samimiyeti ilerletti.

BİRLİKTE AYRILDI
    Hayli alkollü olduğu görülen Bilge Öztürk, çevredekilere aldırmadan yeni "arkadaşıyla" samimi bir şekilde dans etmeye başladı. Bilge'yle barda yeni tanıştığı gencin, mekandan birlikte ayrıldığı da gözlerden kaçmadı.

Kaynak: Takvim Gazetesi...

Dudu Dilli tarkanfan will become famous soon enough tarkanfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bİlgeee

Haber için tşkler...

Yasaklı Inge will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    0
    whaaaattt? What happened, she cheated on him? How serious is this rumour??

sevgiler
    Inge

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    umarım doğru bir haber değildir
    fakat aldatmak gerçekten çok yanlış bir eylem
    sadece bu haberle ilgili değil;yaşantımız içerisinde de böyle;
    hatta bence aldatan insanda kişilik bozukluğu vardır