tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
    Tarkancı idairag is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0

dikkat happy birthday tarkan

happy birthday .

i hope that u guess the best happy birthday, anyway u are like the wine, more years, more delicious. opmek.
    .
    IRIS.
    Konu idairag tarafından (13-10-07 Saat 02:56 ) değiştirilmiştir.

Dudu Dilli Arabian Dudu is on a distinguished road Arabian Dudu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ~ LoVe Is ThE SwEeTeSt PaIn InSiDe . And WhAt HuRtS ThE MoSt Is LoViNg YoU ~ !!

Metamorfoz Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    İyi ki varsın be Yakışıklım, iyi ki doğmuşsun… e mutlu bana ki Aşığınım…Seninle aynı dunyayı paylaşmak ne güzel…Bu dunyaya bir değil bin kere bile gelsem gene de hayranın olmaktan gurur duyar, büyük bir aşkla severdim Seni… şk insana neler yaptırırrmış ben Sende öğrendim be Deli Çocuk...Başıma gelenler de hep Senin yüzünden be Şirinim… ma olsun, çünkü Sen buna değersin…Ruhumu darmadağın eden o buğulu sesinin sihrine kapılarak uyumak ne güzel ve hiç uyanasım da gelmiyor biliyor musun?...Ya uyandığımda bu vazgeçilmez masal biterse, ya uzaktan uzağa da olsa o ateşli sevişmelerimizin büyüsü bozulursa, ya da ki başımı döndüren o yeşil gözlerinin hayali kaybolup giderse gözlerimden?...Sensizlikten çok korkarım ben be şkım, ölürüm yokluğunda… anrı Sensizligi bizlere göstermesin be Koçum… şkım ya… slında bu sadece Senin degil, aynı zamanda biz hayranlarının da doğum günü be Şirinim…Sen doğduğun gün doğmuşuz biz hiç farkına varmadan…Ve Sen varsın deye varız biz…Senin varlığının qururuyla yaşıyoruz biz…Hani dersin ya ,,Anca Beraber Kanca Beraber’’…Sonuna kadar be Aşkım, sonuna kadar hep Seninleyiz…Senden Asla Vazgeçmeyeceyiz!!!... İyi ki varsın be Şölenlerin Adamı!!!...Ne mutlu bize ki bizimlesin…Ve hep bizimle ol!...Seni çok seviyoruz arkan!!!...
    SEN O Bildiğim Bütün Aşk Bahçelerinin
    En Nadide Çiçeğisin.
    Taa İlk Bakışta Vurdun
    Mühürü Kalbime
    SEN Ezelden Vazgeçilmezimsin!...