tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 34 Sayfa bulundu
    Metamorfoz gökçem is on a distinguished road gökçem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    arkadaslarr işte resim bu şimdi yükledim pc ye AVATARIMDA :D
    DUDU DUDU DİLLERİ LIKIR LIKIR İÇMELİ GÖZLERİ DERYA DENİZ:36_1_21:

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    :s341jv9dm: :s341jv9dm: :36_3_15:

HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    :36_1_33[1]: :36_1_33[1]: :36_1_33[1]:
    Tarkancoll Fanclub Yönetimi

Konserde En Önde duygu is on a distinguished road duygu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    :36_1_44::36_1_44:
    ben de istorm....

Metamorfoz gökçem is on a distinguished road gökçem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Duygucum Söylerim Babama Birdaha Eline Böylebi Firsat Gecerse Söz Senide Unutmayacağim ;)

Tüm Şarkılar Ezberinde juse is on a distinguished road juse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ahaha devamını da yazıorm..işte tbi otel şehre uzak erken gittik..yanımda kuzenim war 7gibi falan canımız sıkıldı gezinelim dedik..restoran bölümüne geçtik telefonum çaldı kafamı bi kaldırdım tarkan 2metre yakınımdan geçti benden tarkaaan die bi ses çıktı adamcağız duydu güldü rezaletti ortalıkta kimse yok tbi ben kitlendim bişi yapamadım..20dk falan bekledim oralarda sonra tarkan çktı ahh ahh süperdi üstünde hüp klibinde giydiği kot ceket vardı hatta hiç unutmam..ozaman çektirdiğim resim yanımıştı arkadaşlar rezalet..delirmiştim..ama sonraa ahaha amacıma biçokkez ulaştım ahahahah süper..inşallah herkese nasip olur böyle şeker bi adam yooooooookkkk

Tecrübe Puanı
    19
    juse katılıorum kesinkle öyle seker bir adam yoookk..ben de anlatmıştım ama ayrıntıya gireyim yıl 2002 biz NEwyorktaydık ben hava alanına doğru arabayla gidiyorduk ,ben har zamnki gibi trakn tarkan diye aglıyordum'' baba bana trkanı bul lütfeenn nolurrr'' babm bu cümleleri yaklasık 50 kere duydu ..artık uçaga binme vakti gelmişti ban babamdan önce bildim koltukların yukarısına el bavulumu yerleştiriyordum ki biri pardon dedi İNANAMIYORUM BEN BU SESİ TANIYORDUM BU TARKANDI dilim tutldu konusamadım utrdum ağlamaya başladım o arda babam koltuğa geldi kızm noldu dedi ''baba tarkan yan koltukta oturuyor diyince o da çok sasrdı'' uçak kalktı tarkan ayaga kalktı ''babam sabhtan beri kızmla senin içn kavga ediyorum ve inanılmaz bişey sen uçaktasın ''dedi ben o arda tarkana sarıldım öptüm öptüm VEEE sonra tarkan dediki ben gökçemle uçmak yolculuk etmek istiyorum dedi vee biz 5 saat yanyana uçtukk konuştuk dertleştik flm izledikk çookk güzeldii ARKADASLAR OGÜN NİM DOĞUMGÜNÜMDÜ inanılmaz güzeldii hatrladıkça sürekli ağlıyorum (4 yıl gecti ben yine tarkanı görmek istiyorumm :'(

Tarkan Aşığı deniz is on a distinguished road deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    walla benim babam tarkanı pek sevmez.. ama arada bazı şarkılarını dinler.. kaç kere konsere gittiğim için azar işittim.. amaaaaan kendi kendine konuşuyo işte!!

Tüm Şarkılar Ezberinde juse is on a distinguished road juse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    gökçem walla seninkide süpermiş..ben en son ankara odtü konserinde kulise sıvıştım ahahaha yemin ederim yani görebileceğim son nokta tarkanı iç çamaşırıyla gördüm:36_1_20: :36_1_21::36_11_6: yani dedim artık tamam buse bu da bi insan ahh ahh o sahne çıkışı warya anlatılamaz bişey ya yawrum nasıl heycanlı ama sanki ilkkez çıkıyor sahneye tapıyorum keşke herkes onun gibi olabilse...:36_3_15:

Tecrübe Puanı
    19
    yaa bende konserdeydim ama kulise fln giremedimm ben yine görmek istiyoruuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm amaaaaaaaaaaaaaaa yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ühüüüüü