tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 18´e kadar. Toplam 18 Sayfa bulundu
    Metamorfoz yiğit will become famous soon enough yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    biliyorum kardeşim...sana söylemedim zaten...
    tesadüfe bak yav..
    bende onun için söyledim:)
    ayrıca sana katılıyorum...bunu uzatmanın bi anlamı yok izleyen biri mutlaka vardır...
    TARKAAAAAAANNNNNNNNNNNN!!!!

Metamorfoz M-Yildiz is on a distinguished road M-Yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Baslikta Tarkan new album 2007 yaziyor degilmi, ha bu topic'i acinca son albüm hakkinda bir haber bekliyoruz ama senin dedigin gibi 2005-2006 arasinda yapilmis bir repörtajdan alinti bu haber, yani yeni albümle hic bir alakasi yok..Tarkan her bir repörtajinda degisik seyler yapmak istedigini, daha yolun yarisinda oldugu dile getiriyor.Mesela sinema filminde oynamak istiyor, TSM Albüm cikartmak istiyor vs vs..Onun icin haberi eski ve yalan buluyorum, cünkü tarkanin simdiki cikartacagi albümle hicbir alakasi yok..Hem Tarkanin cikaracagi albüm yeni sarkilarla müzik marketlerinde yerini alacak bunu kendisi, aylar önce söylemisti;)

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    konu'nun basligi degisdirilmisdir. konu nostalji bölümüne tasinmisdir. yanlis anlasilmalar olmasin daha ;)

Metamorfoz yiğit will become famous soon enough yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    zaten benim yazdığım başlıkla alıntı yapmamış serkan arkadaşım...
    'new albüm' demiş kendisi..bu beni ilgilendirmez...
    dediğim gibi serkana teşekkür ederim...
    tarkancoll ekibi de en iyisini düşünmüş bence...hem nostalji yapmış hemde başlık benim sitemdeki başlığım...
    bu arada seninle tanışmak isterdim 'm-yıldız' :))))
    neden bu kadar sinerleniyosun:)))bu kadar yeter ikimizede yakışmadı...
    TARKAAAAAAANNNNNNNNNNNN!!!!

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Yani öyle foumda herkes zaten Yapıyor bir tartışma......Sonra konular ordan buraya taşınıyor.....Bu kadar ağır itamlara gerek yok "yiğit" arkadaşımızın dediği gibi uzatmaya gerek yok...

Metamorfoz M-Yildiz is on a distinguished road M-Yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Arkadaslar ben ne kizdim nede sinirlendim..
    Bu siralar herkes bir haberle geliyor ve kafamiz daha da cok karisiyor..Zaten senin habere dedigim bisey yok sadece haberi yeni albümle eslestiriyor serkan arkadasimiz, onun icin habere "yalan" sözcügünü kullandim..Ama dedigim gibi bir raportajdan alinan bir haber bu..Tarkan her raportajinda okadar sey yapmak istedigini dile getiriyorki, bunlarin cogunu kenara birakmak zorunda kaliyor, demek istedigim tarkan bir reportajinda bisey diyorsa o kesin degildirki, mesela nezaket'i cikartmis albümden, oysaki yaz öncesi 2 tane bomba gibi sezen sarkisi var diyordu..

Bu arada yigit kardes, tabiiki tanisiriz hay hay;)
    Konu **MegaStarkan** tarafından (04-10-07 Saat 13:16 ) değiştirilmiştir. Sebep: msjlar birlesdirilmisdir. ard arda yazmayiniz lütfen ;)

Tarkancı fani is on a distinguished road fani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    olabilir ya nie olmasın yorumlasa bile eski meski alırım albümünü bentarcıyım isterse bitane olsun :D

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Şanıma İnanma'yı Sezen Aksu okumuştu zaten,o yüzden hiç sanmıyorum..Hatasız Kul Olmaz'a gelince,bence çok düşük bir ihtimal..zaten eski bir habermiş bu,doğru değildir,sanmam..