tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 20 Sayfa bulundu
    Vip Üye Lorenser is just really nice Lorenser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19

şimdi De Tarkan'i Diline Doladi!

Tarkan Aşığı gokhantevetoglu is on a distinguished road gokhantevetoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    ne bu yaff rant saglamak ısteyen tarkanı kullanıyor alalaalal

Tarkancı pierre_emir is on a distinguished road pierre_emir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Tayfun akıllı biri olsaydı düşmezdi. Çıksada Tarkanımızı geçemezdi. Yeni albüm çıkaracak olan herkez zaten Tarkanımıza laf atıyor. Yahu git ibrahim tatlıses'e laf at, Hakan peker var, Kenan doğulu var. Başka insanmı yok. Sen dua et HADİ YİNE İYİSİN...
    Sen O Bildiğim Bütün Aşk Bahçelerinin En Nadide Çiçeğisin...!!!Alemim_TaRKaN

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    bu kim yaa allah allah uzaylı zekiye

Vip Üye KarMa will become famous soon enough KarMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Kendi basarisizligini baskalarinin hatasi veya kiskancligi olarak görmek bence yanlis. Insan kendi kararlariyla kaderine yön verir. Beyefendi zamaninda dogru ve stratejik kararlar verseydi bugün belki daha iyi bir yerlerde olabilirdi. Camur atmaya gerek yok, her televizyon'a cikan adam "Tarkan" diyorsada zaten Türkiyeye ne denli mal olmus bi sanatci olduguda kanitlanmis olur

Konserde En Önde karma_elcin is on a distinguished road karma_elcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Tarkan gibi iyi bi strateji uygulayamıolar sonra ben başarılıydım ben şöleydim ben böleydim deyip kendilerini avutuyolar yapsaydın kardeşim başarılı olsaydın, insanlar üretemeyince başkalarına çamur atıyolar, laf sölüyolar vazgeçin artık siz konuştukça Tarkan daha da kıymetlenio gözümüzde...

Tüm Şarkılar Ezberinde firelord is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    18
    zuhahahahahah hiç güleceğim yoktu

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Tayfun Kim Bea. Haberi Okumadan Yorum Yaziyorum Tayfun Kimm... :D Allah Allaah

Haber İçin Teşekkürler!

Tüm Şarkılar Ezberinde M3RTXx is on a distinguished road M3RTXx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    ABİ TAYFUN KİM ben daha yeni duyuyorum allah çarpsın ya..

ipini koparan tarkana sataşıo neden acaba bir insan bu kadar mı kıskanılır yaw

Tarkan Aşığı ozgee will become famous soon enough ozgee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    kendi yapamadı diye suc tarkanınmı oldu???buda iyiymiş ya kendi basarısızlıgını baskalarını karalayarak kapatmaya calışması hayli ilginç geldi bana...bunları söyleyen biri nasıl olurda star olur orası daha ilginç...grammy mi almaya calıscakmış pehh...
    Bi Baska Yakıyor Onun Atesi Öpüsü İc Cekisi Gülüsü Bi Baska
    Kalbimde Bas Kösededir Yeri Huzura Kavustum Kollarında