tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 11 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
101 den 110´e kadar. Toplam 159 Sayfa bulundu
    Tüm Şarkılar Ezberinde zeliha is on a distinguished road zeliha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    ya ne fenerlisi o zirvede biri olarak zirvenin tek sahibi avrupa fatihi galatasarayı tutacak tabi ki.Bi ropörtajında gs nın avrupadaki başarısından bahsetmişti işgillenmiştim zaten aslanım benim ama gs nın uefa maçına gittiğini ilk defa duydum her zaman her yerde en büyük GALATASARAY ve TARKAN

Tarkancı mEleNqolİc is on a distinguished road mEleNqolİc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    takım okadar önemlidegil beniicin hangitakımıtutarsatutsun onu cooook seviyorum

Sıkı Takipçi hsaex123 is on a distinguished road hsaex123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    fenerbahce'yı tutuyor

Tarkancı mEleNqolİc is on a distinguished road mEleNqolİc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    eminmisin feneri tutundan

Tarkancı yesilgozlum is on a distinguished road yesilgozlum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    FENER’i SEÇTiLER

İbrahim Tatlıses: Ünlü türkücü de koyu bir Fenerbahçe taraftarı. Bu tercihini ekrandan da sık sık dile getiren sanatçı, Fenerbahçe maçlarını dostlarıyla birlikte kalabalık ortamlarda izlemeyi seviyor. Ünlü sanatçı, Fenerbahçe kazandığı zaman, çevresindeki herkese kebap ısmarlıyor.

Sibel Can: Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Sibel Can’ın en büyük haftasonu keyfi eşi ve çocuklarıyla birlikte evinde Fenerbahçe takımının maçlarını izlemek. Özellikle derby maçlarında ekranın karşısına Fenerbahçe formalarını giyip oturduklarını söyleyen Can, Alex ve Carlos’un futbolunu çok beğeniyor.

Özlem Yılmaz: Genç oyuncu, Fenerbahçe’nin İstanbul’daki tüm maçlarını tribünden izleyecek kadar koyu bir taraftar. Güzel oyuncu, “Her seferinde maçtan eve döndüğüm zaman sesim bağırmaktan kısılmış oluyor” diyor. Fenerbahçe’yi seçen ünlülerden bazıları; Kadir İnanır, Funda Arar, Acun Ilıcalı, Emrah, Ajda Pekkan, Gülben Ergen, Hakan Peker, Hande Yener, Mehmet Ali Erbil, Ebru Gündeş, Seda Sayan.

Tarkan
    тαякαη_ѕєяαу

Konserde En Önde tarkan_karma is on a distinguished road tarkan_karma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    wallla hangi takımı tutuyo bılmıyorum acıkcasıı ben bjk lıyım umarım oda öyledır deyılsede cok önemı yok
    konu ıcın teşekurler
    ASİLİK VAR RUHUMDA
    ASİLİK VAR SOYUMDA
    ASİLİK VAR KANIMDA
    ASİLİK VAR CANIMDA
    ASİYİM ALAYINA AYKIRIYIM TÜM DÜNYAYA
    bora...

Konserde En Önde eLiF will become famous soon enough eLiF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    gsli olsa keşke ama ne önemi varki =)
    Varlığın binbir ömre bedel |Tarkan|

Metamorfoz yigit is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    18
    aklın yolu bir fb yi tutuyo tarkan da:)

Tarkan Aşığı Blg is a jewel in the rough Blg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Yanlış hatırlamıyorsam Almanya'dan ilk geldiği zamanlarda sokakta oynarken :) Tarkan'a hangi takımlısın diye sormuşlar, o da ismini hatırlayabildiği (ya da isminin hoşuna gittiği) tek takım olduğu için Fenerbahçe demiş. O günden beri Fenerbahçe'yi tutuyormuş.

Metamorfoz sengibisidünyayagelmez has a spectacular aura about sengibisidünyayagelmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    fenerbahçeli diye biliyorum. ilk duyduğumda takımımı değiştirmeyi bile düşündüm:)
    öl dese ölürüm TARKAN içiiiinnnn