tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 68 Sayfa bulundu
    Sıkı Takipçi Mega Fanat is on a distinguished road Mega Fanat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Valla okudukca gozlerim yasardi yaa...!Tesekkurler!!!Iyi ki varsiniz.Ben once siteyle tanismisdim.Sonra "Bize Katilin"a basvurdum ve foruma uye oldum.Evveller hayatim cok sikiciydi,ama foruma katildiktan sonra her sey oyle degisti ki,anlatamiycegim kadar mutlu oldum,firsat buldugumda hemen foruma giriyorum.Bu forumu o kadar cok seviyorum ki...Bir gun giris yapmadigimda kendimi karip hiss ediyorum,bir gun sizsiz kalamiyorum.

Iyi ki varsiniz!Bizi bu kadar mutlu edyorsunuz ya Allah da sizi hep mutlu etsin Insallah!
    SeVGiMiZiN HaTiRiNa BiRTaNeM
    HiC OLMaZSa SeLaM VeR.

Metamorfoz alper... is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    yürekten tebrik ediyorum emeği geçen herkesi..

Sıkı Takipçi love_speak will become famous soon enough love_speak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    gerçekten harikaydı.bu sitenin kurulmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum.iyki varsınız.harikasınız

Tarkan Aşığı selin_trkn will become famous soon enough selin_trkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    iyi ki tanıştınız ki ikiniz bir olup böle güzel bir forum sitesi açıp tarkan hayranlarını bir araya getirdiniz..bu kadar tarkan sitesi gördüm ama en geniş kapsamlısı bu..sonsuz tşkler...

Vip Üye Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Hakan ve Ebru harikasniniz ve iyi ki varsiniz!! Cok tesekür ederim!!!

Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    vayy be nerden nereye..tebrikler...forumda emegi gecmiş ve gecmekte olan başta ebru hanım olmak üzere herkese...biz tarkan sevenleri böyle bir çatı altında topladıları için sonsuz tşkler

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]

Tarkancı paradisse is on a distinguished road paradisse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

bravo:::yola devam...

elinize sağlık aynen devam herzaman arkanızdayız...
    SALINA SALINA ,SİNSİCE GİRDİN KANIMA GİZLİCE...!!!

Metamorfoz tarkanmurat is on a distinguished road tarkanmurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    hani derler ya seviyorummmm sadece sevmek yetmıyor demekki...gercekten bu kadar ınsanın duygularına oncu oldugunuz ve sesımızı duyurmamıza yardımcı oldugunuz ıcın sıze ve emeklerınıze sonsuz tesekkurler...ıyıkı varsınız...

Tarkan Aşığı MEGASTAR is on a distinguished road MEGASTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Vallahi hayatimda Gordugum en genis, kapsamli ve icerikli Tarkan sitesi. Bence Tarkanin resmi website indan bile kat kat ustun

Bu siteyi Kuran Arkadaslara Sonsuz Tesekkurler eder ve onlara birkez daha minnettar oldugumuzu belirmek isterim.
    Cok Tessekkurler
    Ebru, Hakan ve emegi gecen Tum Arkadaslar

Tarkan Aşığı sEçİl is on a distinguished road sEçİl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    gercekten emegınıze saglıkk kolay bu duruma gelınmıyor cok caba harcamıssınız ama karsılıgınıda almıssınız galıba bızede TARKANCOLL çok gzel bır hediye sayenızde bir çok sey ogrendıkk tarkana bır adım daha yaklastık bu yuzden iyki bu kadar caba harcamıs bu sıteyı bu hale getrmıssınız tesekkurler TARKANCOLL KURUCULARI(=