tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 68 Sayfa bulundu
    HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Tarkancoll.com'un öyküsü...

Yıl 2003... Üniversiteye yeni başladığım dönemler. Ben henüz teknolojiden yeterince faydalanmamış toy bir delikanlı. Tarkan'ı sadece gazetelerden ve Tv'lerden takip ediyorum. Bilgisayarla alakam yok yani. Derken internet cafelere takılmaya başladım. Tarkan ile ilgili ne var, ne yok araştırmaya çalışıyordum. En sonunda istanbul.com'da Tarkan'a mesaj atmaya başladım ve orada Ebru (TarkanColl) ile tanıştım. Bana yolladığı mailleri ve ona yolladığım mailleri hala saklıyorum. Ebru ile aramızda sımsıkı bir bağ oluştu. Ona bir kaç dergi gönderdim. O ise bana elinde avucunda Tarkan'la ilgili ne varsa gönderdi. Birbirimize çok güveniyorduk. Bana hep Tarkan ile ilgili bir kitap yazacağından bahsetti. Daha sonra kitap projesi rafa kalktı ve yerini site ve forum aldı.

Ebru site kurmak için deslere başlayınca ona hep destek olmaya çalıştım. Ortaya çıkacak olan sonucu elbetteki çok merak ediyordum. Aylarca bekledim. Bir gün telefonuma mesaj geldi. Ebru mesajda "Hakan siteyi açtım" diyordu. Hemen bir internet cafeye koşup baktım. Sitede mor renkler hakimdi ve beklediğimin ötesinde mükemmeldi. O gün sabaha kadar yatamadığımı hatırlıyorum sevinçten. Daha sonra site yenilenerek bugünkü haline geldi. İçeriği ve geniş koleksiyonu sayesinde hemen dikkat çekti. Yüzlerce kişi her gün siteyi tıklar oldu. Bu sevincimizi ikiye katlıyordu.

23 Eylül 2005 günü Ebru Tarkan ile tanışma fırsatı buldu. Tarkan'a kurduğu siteden bahsetti ve koleksiyonun fazlalığını gören Tarkan, Ebru'ya siteden ve arşivden faydalanabileceğini söyledi. Bu ümitlerimizi iyice arttırdı. Hemen forum çalışmalarına başladık. Ebru benim moderatör olmamı istedi, ben de seve seve kabul ettim. İlk başladığımızda gecelerce yatmadık. Her gelen yeni üye bize biraz daha şevk verdi. Sıfırdan başlayarak tırnaklarımızla kazıyarak bir yerlere gelmek dedikleri bu olsa gerek.

Neyse konuyu fazla dağıtmayayım. Ebru çok mütevazi biridir. Evine Tarkan imzalı Cd'ler, kartpostallar gider başkaları gibi yaygara yapmaz. Tarkan'la tanışır sesi soluğu çıkmaz. Benim imzalı Cd bile, Ebru sayesinde elime ulaştı. Bizim için ve Tarkan için yaptıklarını hiç bir zaman ödeyemeyiz. Sıfırdan başlayarak kurduğumuz forum, şimdi en çok üyesi olan Tarkan forumu. Sıfırdan başlayarak kurduğu site, şimdi google.com'da birinci sayfada. Bu bir başarının öyküsüdür. Bu başta Ebru olmak üzere hepimizin başarısıdır. Sitede emeği geçen herkese yürek dolusu teşekkürleri borç bilirim.

Şimdi ben bunları anlattım diye yine Ebru bana bir sürü kızacak. Ama olsun bunları bilmek hepinizin hakkı. Bizim için az hosting değiştirmedi, bizim için az para harcamadı, bizim için gecelerce yatmadı... Teşekkürler Ebru... İyi ki varsın...
    Konu HakanÇelik tarafından (20-08-07 Saat 21:23 ) değiştirilmiştir.
    Tarkancoll Fanclub Yönetimi

Vip Üye scorpioness will become famous soon enough scorpioness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    BU kısacık yazının altında daha nice yaşanmışlıklar yatıyor biz biliriz...Hepimize teşekkürler herşey için

Konserde En Önde sarıpapatya will become famous soon enough sarıpapatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ne güzel bi başarı öykusu burda olmaktan okadar mutluyumkı iyiki gecelerce uyumamışsınız iyiki bu siteyi kurmuşsunuz çooookk teşekkurler ahh bide bende tarkanın imzalı cd si olsaa ahhhhhh ahh

Vip Üye KarMa will become famous soon enough KarMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Daha kimbilir neler yapicaz :36:
    Ama Ness hakli.. bu zaman'a kadar bi cok sey yasadik ama hicbi zaman yilmadik.
    Insallah kaliteli ve düzeyli bi sekilde yolumuza yenilikler ve daha genis bi arisvle devam edecegiz.

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Cok olaylar oldu. Inisler yükselisler oldu.
    Ayrintilari bilenler bilir.
    Forumun kalitesine güvenen herkese, bizle kaldiklari icin tesekkürler.
    Yeni üyeler biraz bilgi edindiler forum hakkinda, sagol yazi icin.

Vip Üye gence is just really nice gence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    biraz duygulandım.hepinize çok teşekkürler arkadaşlar gayet kaliteli bir forum hazırlamışsınız. tarkanlı ve tarkancoll lu daha nice seneler var önümüzde

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    bu forumun ve sitenin oluşumunda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
    bizlere böylesine güzel ve özel bir forum-site sundunuz.

Tarkan Aşığı gokhantevetoglu is on a distinguished road gokhantevetoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    tebrıkler arkadaslar sıfırdan bu sıteyı bu hale getırmek her baba yıgıdın harcı degıl umarım daha da ıyı olacak...

Tarkan Aşığı ozgee will become famous soon enough ozgee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    bu sitenin bugünlere gelmesinde emegi gecen herkese tesekkürler iyiki yılmamıs atlatmıssınız o zorlukları sizin sayenizde böyle kaliteli düzeyli yenilikci bi tarkan sitesine üyeyim ayrıca sizin ve tarkanın sayesinde teknolojiye daha yakınım
    Bi Baska Yakıyor Onun Atesi Öpüsü İc Cekisi Gülüsü Bi Baska
    Kalbimde Bas Kösededir Yeri Huzura Kavustum Kollarında

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim .... Çok Sevdiğim Bir Sitee Kimi Zaman Anlaşamasak da biliyorum suçun benim olduğunun gerçekten TarkanColl'dan Kopamıyorum Çok Seviyorum ... Bilmiyorum İçimde Bi Sıcaklık Oluşuyor Bu Forumu Tıkladığım Zaman Bir Gün Girmediğim zaman Sürekli Aklımda Oluyor Hep ve hemen foruma girmek istiyorum....
    Geçenlerde Kenan 'la Çok Fena Atıştık Suçun benim olduğunu biliyorum o zaman çok zor günler yaşıyordum altından kalkamayacağım şeyler olmuştu hayatımda sadece kenan değil herkesin kalbini kırıyordum sırf bu yüzden arkadaşlarımdan bi süreliğine ayrıldım Kenan'a Karşı İşlediğim Suçu Biliyorum ve Herkesin Huzurunda Çok Özür Diliyorum...Sınavı Kazanamayınca Ve Üstüne Hayatımda Sevdiğim Kişileri Kaybedince Etrafa Saldırdım..Bi Kez Daha Çok Özür Dilerim Kenan Ayağına Kapanıp Özür Dilesem bile affetmesen haklısın biliyorum ... Hakkını Helal Et ... ! Ayrıca TarkanColl Yönetiminden de Özür Diliyorum!