tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 39 Sayfa bulundu
    Yasaklı mcggs is on a distinguished road mcggs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Ok Murat Bozdan rakiplerine küçümseme"Pigmeler Var"

Öncelikle selam arkadaşlar dün akşam bir magazin programı izledim..Murat Boz yine Tarkan başta olmak üzere,Serdar Ortaç,Kenan Doğulu gibi starlara "Pigme" argoda "cüceler" anlamında küçümseme yaptı..Ayrıca
    Boz;"Bu ülkeye 15 yılda bir star gelir.Şu an adaylardan biri hatta starlardan biri benim,benden önceki star,Tarkandı!Ama devri geçti.Sıra bende" gibi açıklama yaptı..

Gerçi ben Bu Murat Boza yakıştıramıyorum sanatçılığıda küçümsemeleri...

Vip Üye gence is just really nice gence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    o kendine zarar veriyo ya.ben de yatıyodum içerden televizyonun sesini duydum kalkma zahmetinde bile bulunmadım

Metamorfoz tarkanımsı is on a distinguished road tarkanımsı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    cidden böyle sölediyse çok ayıp etmiş ama zannetmıyorum bu arada kaynak neydı?
    sagol haber için
    ...tarkanımsı...

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    murat boz artık çığırından çıktı.heryerde değişik değişik açıklamalar yapıyor.
    özellikle tarkan aleyhinde açıklamaları arttı.
    albümü ilk çıktığında heryerde teşekkür ediyordu tarkan'a.
    şimdi ise hep aleyhinde konuşuyor.
    bu tamamen nankörlük.
    murat boz'u kınıyorum

Konserde En Önde eLiF will become famous soon enough eLiF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    zaten sadece boyu var başka bişeyi yok bulunduğu yeri tarkan'a borçlu ve yaptığı çok büyük haksızlık...tarkan'ın devrinin geçmesi için onun yaptıklarını yapacak birisinin olması gerekir ama daha yaptıklarının yarısını bile yapan çıkmadı çıkacak gibi de durmuyo bunun için sonsuza kadar bir numarasın tarkaaaaaannnnn
    Varlığın binbir ömre bedel |Tarkan|

Yasaklı mcggs is on a distinguished road mcggs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    bende bir açıklama yapmak istiyorum..bence boy önemli değil de satan albümün kapladığı boy önemli diyorum ben :)

Vip Üye KarMa will become famous soon enough KarMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Ya bu adamin boyu kac dedirtio zorla? Boyuylami anilmak istio yoksa sanatiylami ?
    Aaaa murat bozun boyu super mi dicez, sarkilari harika acaip bi kisilii varmi ?
    Kopruyu gecene kadar mis gercektende... Ama hic uzulmuorum kendine zarar verio, Tarkan'inda neden 100% destekleyip kendi sirketine almadiini anlamis oluorum. Umarim böyle devam ederde o pigmeler'in arkasinda dev cussesiyle vokalistlik yapmaya mahkum kalir

Konserde En Önde karma_elcin is on a distinguished road karma_elcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    en başarılı sanatcılar hep kısa boyluydu.. madonna,kylie minogue, sezen aksu, shakira tarkan,.... yani boyla olsaydı bu işler bütün mankenler dünya starı olurdu :DDDD

Tarkancı M297A296 is on a distinguished road M297A296 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    kendisi 1.86 diye diğer sanatçılara pigme demesi çok yanlış ayrıca bazı arkadaşlarında dediği gibi büyük stralar hep kısa boylu pigme demesi doğru olabilir ama bence tarkanın devri geçti gibi bi laf etmemiştir o kdrda olmaz

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Murat Boz İyice Konuşuyor Bugünlerdee Şunu Daha İyi Anlıyorum Kii Ağzı Olan Konuşuyoo Murat Boz cum bu nee Bugünlerde Bu Ne Sinir Eski Efendi Kişiliğinden Hiç Eser Kalmamış Acaba Albümün Satmadığı İçin mii Böyle Konuşuyorsun ... Tamam Kendine Güvenmen Normal Kendini Övmen de Normal ... Amaa Serdar Ortaç tan Mustafa Sandaldan Kenan Doğuludan Aslaa Vea Asllaa Büyük Olamazsın (Serdar Ortaç Ve Mustafa Sandal'ı Sevmem ) Ama Şu Bi Gerçek Kii Sen Onlardan Büyük Olamazsın Çünkü Onların Yarısı Kadar Yoksun Şu aana Kadar sadece 1 Albüm Çıkarmışsın Dierleri de Kamuoyuna Mal Olmuş İnsanlar Kendini Kanıtlamış İnsanlar Lütfen Haddini Bill!!!!
    Tarkan'a Saygısızlığını Geçtim zaten...(....) Edit by **MegaStarkan**
    Konu **MegaStarkan** tarafından (25-09-07 Saat 15:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: hakaret, küfür edilemez; argo cümleler kurulamaz.[forum kurallari okunuz]