tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8
71 den 78´e kadar. Toplam 78 Sayfa bulundu
    Metamorfoz tarkantutkunu is on a distinguished road tarkantutkunu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    artık böyle şaçmalıklardan kurtulalım!

tarkan'ın murat boz'a katkısı %100 bariz bir şekilde ortada
    fizikmiş sesmiş artık onlarda bir yere kadar.

Tarkan-(murat) fanatik bir yorum yapıcam aralarındaki fark öylesi büyükki kelimeler kifayetsiz kalır.

bir murat boz hayranı Tarkan hayranı ile
    bu ikili arasındaki farkları tartışması söz konusu bile olamaz.

eğer ki bir tek kötümser söz çıkıyorsa murat boz hayran'ından karalamak adına
    herşey çekememek başarısına katlanamamak gibi
    durumları ap açık su yüzüne çıkarır.

Tarkancı Kerem is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    kısa bir özeette bnce snin ihtiyacın var..
    kimsenin kafasının karısıtıgıda yok.. kımın gay konusuna takıldıgı bellı o kadar takılmıssınkı bu konuya uzun uzun acıklamaya calısmısın..kı kendı dedıgı soylemıssın bıde eklemıssın ..ben ustu kapalı bır sekılde cınsel tercıhı ıle ılgı hbrler demısım sen kalkmıs konuyu acmısın gel gelım gaylık dıye.yanı suan sen celısıosun ılk sen demıssın gel gelelım gaylık konuna dıye mesajını kendın yukarda yazmısın; sen konuyu alıp buyutmusun..murat bozunda ne zman cıktıgı ınan cok ıyı bılıyorum..kımsyde ıftıra atmıyorum hersey ortada.. ben her zman somut konustum laf cambazlıgı yapmadım.. maalsefkı her zman anlattgın karsındakının anlıyacagı kadar oluyor..

sunuda soylıyeyım : benım kesınlıkle tarkanla bır alıp vermedıgım yok tarkanın sarkılarınıda severim.

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Bir özete gerek duyulmus olsaydi baskasina özet yazmadan önce kendime özet yazardim, merak edilmesin... Kendi yazdiklarimi ekledigime göre de yazdiklarimin arkasinda durdugumun kanatidir.
    "Üstü kapali" sekilde demen dememen beni alakadar etmez.
    Sonucta dedigin ortada ve tartismaya acik ve bir Tarkan fani olarak bunu kabullenemem.
    Aciklamami yapmistim bu konula ilgili.

Tarkana koskoca bir sene Murati bahsetmemesini iftra atiyorsun, daha Murat yokken piyasada.
    Komik durum ama oda bi' iftra iste... "Somut" konusurken dogrular'la konusmayida unutma ki birileri o "somut" yazilarinla "cambazlik" yapmasin...

Bu platform fikir alis verisi icin... tabii ki bununla ilgili tartismalar olabilir.
    Dozunda oldugu sürece sorun yok... Sorunum da yok arkadasla.
    Yazdiklarinin farkinda degil sadece ve hicbir zamanda olmayacak
    cünkü "O" hala ne yazdiginin farkinda degil.
    Farkinda olmus olsaydi coktan bize elveda etdigini bilirdi...

O bilmedigi icin bu konula ilgili ona elveda demek bana düser.
    Konu bosuna uzamasin... ve bilinsin ki her son mesaj bir tartisma icerisinde önemli "etken" degildir.

Saygilar,
    Kenan

Tarkancı Kerem is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    son oalrak yazıyorum istr cvp ver ıster verme.; cevap vermıcem cunku ..tabıkı son yazmak etken degıl ama hala bana farkında degılsın dıyorsun ...
    ben yazdıgım hrseyın farkındayım..ve arkasındayım..sen anlayamıosun ben 2-3 yıldır pıyasadadır derken 2.5 yıl dmek ıstedım 2.5 oluyor haxıran 2006dan buraya gel bakalım???? 2 yıl 4 ay oluyor yaklasık 2.5 yıl yani..illaaha alt yazı gecmm gerekmesın..sen smdı bundan banane dersın ; tabıkı sananse ama ban ıftıra atıyorsun dme; ıftırayı hıc sevmm !

benımde kenan arkadasla hıcbır problemım yok.olamzda zaten ; sonucta ıkımızd sevdıgımız ınsanları savunuyoruz..; sorun yok. hatta smdı ozel msj atııcam arkadasa.(atamadım 20 msj olması lazımıs en aznyse ddklrımı ddım)
    Konu Kerem tarafından (11-10-08 Saat 02:50 ) değiştirilmiştir.

Tüm Şarkılar Ezberinde zeytin is on a distinguished road zeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    dünya ya gelen birtek star var oda megastar tarkan herkes olamaz olmaya çalışanlar vardır ama içlerinden bir tane var zaten tarkan.boşuna kendinizi zorlamayın baska çıkmaz çıkamaz.murat boza duyrulur.

Metamorfoz prenses_elaa is on a distinguished road prenses_elaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    tarkan onun albümünün çıkarmasına yardım etmiş ayrıca ilk albümünde tarkanın şarkılarıb vardı ne starı benim kafamı kızdırmasın starlık kim o kim kendii bişey sanıyorrrrrrrrrr

Yasaklı Bahar662 is on a distinguished road Bahar662 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Murat Boz yok olduğu zaman çok pişman olacak ama iş işten geçmiş olacak.. Murat Boz tamam yakışıklı bir çocuk ama kendini Tarkan'dan üstün görmesi saçma.. Tarkan'ın bi vokaliste ihtiyacı olmasaydı belkide Murat Boz şuan Nihat Doğan gibi yaşlı galtaklara giderdi :D bi seni seviyorum demesi bile yeter çoğu bayanlar bu sözü duyunca nelerini vermezler ki? :D

Tarkancı SELİN ARSLAN is on a distinguished road SELİN ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Besle Kaargayı .. Oysun Gözünü........... Başka Bişi Denmez Bunaaa ... Benzil (...) Nolcakk
    Konu **MegaStarkan** tarafından (02-01-09 Saat 00:22 ) değiştirilmiştir. Sebep: kücük düsürücü, argo kelimeler kullanmayalim lütfen