tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu

Threaded View

HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

"çok biliyor o"

Geçen gün tv kanallarını tek tek gezerken, Nazan Öncel'in konser görüntüleri ile karşılaştım. Nazan Öncel benim çok sevdiğim ve şarkılarına hayran olduğum birisidir. Hayata bakış açısı ve duruşu örnek olacak niteliktedir. Fakat o konserde yaptığı bir açıklama beni çok üzdü. Aynen şöyle dedi. "Özcan Deniz bazıları gibi televiyonlarda 'çok biliyor o' demediği için 'Bir Dudaktan' adlı şarkımı kaptı. Burdaki koca taş tabii ki Tarkan'a atıldı. Tarkan neye dayanarak o açıklamayı yaptı bilmiyorum ama bence haksızdı. Şimdi Nazan Öncel'de en az Tarkan kadar haksız duruma düştü. Çünkü geçmiş bir meseleyi yeniden magazin basınının önüne taşımak Nazan Öncel gibi bir değere hiç yakışmıyor. Ayrıca "Bir Dudaktan" adlı şarkının başarısı da ortadadır, "Çakmak Çakmak"ın başarısı da ortadadır. Satışlar da ortadadır. Sibel Can 150 bin satmışken, Özcan Deniz 50 bin bile satmamıştır. Yani anlatmak istediğim Tarkan'ın hiç bir besteciye ihtiyacı yoktur.

Bu arada nihayet Tarkan valizini kaptığı gibi Türkiye'ye döndü. Hava alanında yine her zamanki görkemi ile ordaki Afganları sıcak bir şekilde selamladı. Açıklamalarından anlaşılıyor ki bu yaz ne albüm olacak, ne de küçük de olsa Türkiye turnesi... Her şey seneye kalmış gibi gözüküyor. Sizi bilmem ama ben seneye kadar İngilizce albüme ağırlık vermesi taraftarıyım. "Why Don't We"ye sıngle yapılarak beklenen başarı yakalanabilir. Şatafatlı bir klip çekilse, eminim ki Tarkan Dünya gündemine bir kez daha bomba gibi düşer. Ayrıca İngilizce albüme yeni şarkılar eklenerek ABD piyasasına sürülmek isteniyordu. Bu zaman diliminde bu da yapılabilir.

Zaman hızla geçiyor. Gönül istiyor ki her an Tarkan'dan yeni bir haber gelsin. Yeni bir projede megastarımız yer alsın. Biz onunla şarkılar dünyasında birleştik. Gönlümüz aynı şeyleri arzuladı. Aynı melodilerde coştuk, aynı melodilerde hüzünlendik. Şimdi geriye dönüp bakıyorum da Tarkan bana ne çok şey kazandırmış. Hayata bakışıma bile onun doğruları yön vermiş. İnsanlardan alamadığım sevgiyi, insanlara vermeye çalışmışım. Çoğu zaman da tökezleyerek başarısız olmuşum. Bu başarısızlıktan gocunmuyorum da. Bu günlerde dilimde "param kalmadı, işim gücüm yok, sevgilim yok,yok, yok, yok...." şarkısı var. Umarım gönlümün melodi bankası ümit dolu şarkılarla yakın zamanda bizlerde buluşur da, benim de bu depresif dönemim erken biter. :)

Hakan Çelik (11 ağustos 2007)
    Konu HakanÇelik tarafından (11-08-07 Saat 13:03 ) değiştirilmiştir.
    Tarkancoll Fanclub Yönetimi